Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 417





Verim ze velmi dobre! Tentokrat mam skvele naslapnuto.
Ale nejak citim ze ty kytky nejak moc rychle rostou, trochu se obavam aby bylo do vysky kam posouvat v kvetu led-panel, budou to sileny kere.
Uz je to akutni na prepnuti na kvet.

Co se tyce klonu tak ty vypadaji zatim skvele, zda se mi ze nektere listy povyrostly uz o par cm. Jako ty kytky vubec, vseobecne mysleno , jakoby neznaly co je to stres. Budou to pekne odolny potvory.
Uvidime az je vyndam po prepnuti z boxu a nebudou mit vlhkost.

Tohle kolo jedu zatim absolutne bez chyby !!!
Akorat ze se mi na zacatku rozbil ten PH.metr , a diky tomu jsem ke kytickam lil na zacatku spatne PH.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-12-2017 v 15:39 PM

Old Post 07-12-2017 v 08:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 418

Caf! Nemáš tam síce fotku s mierkou, ale ja by som doporučoval klony dať von pod žiarivku a stan už prepnúť na kvet. Myslím, že to má reálnu šancu prerásť a budeš mať veľký problém to zvládnuť.

Old Post 08-12-2017 v 06:30 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 419



Mas uplnou pravdu !
Cekam na ty dve nove tycky do boxu a na to svetlo do te matkarny, bohuzel se to oddalilo a priveze mi to pan az tohle pondeli. Alespon doufam ze to konecne vyjde.
Uz bych mel davno jinak prepnuto ale zatim fakt prepinat bez tycek nemohu ani bez svetla pro klony.

Snad uz v pondeli budu prepinat.

Dnes rano jsem musel zlomit nektere vrcholky co moc precuhovaly.

Old Post 08-12-2017 v 07:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 420



Vubec nevim z jakeho duvodu ale jeden klon me jakoby uplne zvadnul a ohnul se stejne jako pred 5 mesici pri prvnim klonovani.
RW byla normalne vlhka jako u jinych, ph bylo naprosto stejne jako u ostatnich rezu.
Ostatni jsou zatim v naprostem poradku.
Doufam ze v te vode se do par dnu vzpamatuje .

Dnes jsem zalivka Bio-grow 3mll/1l

Old Post 09-12-2017 v 20:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 421





Dnes rano uz je klon ok, mozna tam mel v RW opravdu malo vlhkosti ale nema po 6 dnech ani naznak bradavic.
Zpet v RW kostce ale dal jsem pro sicher do jine.

Trochu to vypada jakoby to uz samo zacalo bez prepnuti nakvetat....

1.-fotka bez svetla
2.-fotka pri ledce
3.-zvadly klon
4.-klony

EDIT:
Zitra prepinam na kvet !
Mel bych mit zitra ty nove tycky do boxu a svetlo na klony.

Naposledy upravil Madical-Strains 10-12-2017 v 14:08 PM

Old Post 10-12-2017 v 07:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 422





Dnes prepnuto na 12/12

Zvlhcovacku uz vyndavam.

PROVIZORNI RADO-BY KLONARNA-MATKARNA.

Do stolku jsem polozil zarivkove svitidlo se dvema cool-white zarivkama cca 70W.
Pod to na zem krabici na kterou jsem postavil parnik s vikem.
Parnik jsem vystrikal vodou aby se drzelo v parniku vlhko a priklopil vikem.
Okolo toho stolu jsem napnul deku aby na klony kdyz budou mit tmu nesvitila televize.

Klony jsou nadherne zelene , zatim bez deficitu. Sedmy den ,zatim zadne znamky korinku.
Uvidime jak dal, mimo box.

Doufam jen ze ta deka casem od te zarivky nebafne a nezacne horet.
Snad ne, nikde by se nemela svetla dotykat.

Vim , vypada to silene .

Naposledy upravil Madical-Strains 11-12-2017 v 16:28 PM

Old Post 11-12-2017 v 14:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 423



Takto vypadaji klony po 20 hodinach pod zarivkou , mimo box.
Rezy ted koreni 7 den.

Zatim nejsou videt na RW zadne znamky porinku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kytky v boxu rostou do vysky brutalne rychle , kdo vi jesli budu mit kam zvyssovat panel. Ted maji mezi 40-48 cm.

CCa po 14 dnech periody 12/12 , zkratka az kyti trochu nakvetou tak planuji sundat vsechny cocky na veru a snizim ledku na 20-25 cm.
Poradil mi to odbornik , udajne to osviti vetsi prostor do sirky a primo tim zaroven ovlivni objem palic.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-12-2017 v 11:01 AM

Old Post 12-12-2017 v 10:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 424

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Dnes prepnuto na 12/12


Doufam jen ze ta deka casem od te zarivky nebafne a nezacne horet.
Snad ne, nikde by se nemela svetla dotykat.



Ak sa bojis tak tu deku daj prec,svetlo od televize neni nic a klony/rastliny na raste tmu beztak nepotrebuju.

Old Post 12-12-2017 v 13:21 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 425

OK,deku jsem sundal ale musel jsem ji tam dat zase zpet protoze kdyz se setmi tak je to docela neprijemny ostry svetlo a jeste se to odrazi od obrazovky a to mi taky docela vadi.
Mam tu deku cca 10 cm od zdroje a ta zarivka zas tolik nehreje tak snad se dufejme nic nestane.

Old Post 12-12-2017 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 426

Madi, ta deka je masakr. Je vidět, že se toho vůbec nebojis a jdeš za svým cílem.
Takovou skříň jsem ještě nikde neviděl.

Old Post 12-12-2017 v 17:09 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 427

No, popravde, bojim...bojim... hlavne se bojim az to vyndam po zakoreneni z parniku a presadim do 1l kvetinacu a vlhkost spadne na pouhych cca 45-50%.
Pak se zacnu trochu obavat.

Ta hnusa komunisticka deka je tam dobra pro oci , je to mnohem prijemnejsi nez kdyz by me v pokoji svitilo 18h svetlo.
Ale ta bila folie co si tam mel ty u hydra by byla urcite vhodnejsi.

Old Post 12-12-2017 v 17:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 428




A uz je to tady , sice zatim jen jeden klon ale myslim ze to zacina tim nejslabsim.

Jinak vse ok!

Zatim zadne korinky nejsou videt , mozna bych se mel podivat do par kostek jesli se vubec neco deje.

Neznam duvod zloutnuti jednoho klonu.

Old Post 13-12-2017 v 08:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 429

Žltnutie spodkov nerieš! Nehypnotizuj furt tie klony! Nechaj ich aspoň 5 dní v kľude v tej vlastnej mikroklíme s miernym vetraním. Ja by som sa vykašlal aj na to postrekovanie, skôr by som tam dal nejaký savý materiál s vodou, aby tam bola vlhkosť. Ak budeš stále striekať na tie listy, tak nebudú korene nútené vyrážať a hľadať vlahu so živinami.
V zimných mesiacoch, keď máš chladnejšie, tak to korení pomalšie.
Hlavne buď trpezlivý!!!
Po presadení na kvetináč natiahneš nejaký mikrotenový sáčok, alebo zrezanú petku a bude to s vlhkosťou ok.

Old Post 13-12-2017 v 08:30 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 430

Daj tomu cas,pri nizsej teplote mi nieco zakorenilo az po 20 dnoch.

Old Post 13-12-2017 v 09:57 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 431

No, ja mam kazdy parnik na spodku na nekolika mistech popraskany takze nemohu davat dovnitr nic saveho s vodou, i kdyz nasprejuji steny parniku tak i tak me vteka cast vody na podlahu. Ten past co se z nej vyrabeji ty parniky je hroznej SHIT,tuknes s tim a hned to praskne.

Ne, jeste jsem klony ani jednou nepostrikal , strikam pouze steny a dno, to co pises Odo jsem cetl, je to pravda proto se snazim toho vyvarovat.

Johny , dam tomu cas, nic jineho me bohuzel ani nezbyva.
Ale trpelivost neni zrovna ma silna stranka.

Old Post 13-12-2017 v 14:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 432




Tak si takhle v klidu zavlazuju zrovna klony ....kdyz v tom zvonek....
Ptam se kdo je?
Kamos, prej prisel jsem ti udelat radost svou pritomnosti.

Rikam sedni si do kresla a sed nez to dokoncim. Ne, chodil za mnou a ve finale si sednul na stolicku kde byl parnik s klony. Nastesti ale uplne jeste nedosedl protoze se ozvalo sileny prasknuti takze se leknul a stacil jeste pohotove vyskocit.
HMMM a mam po parniku , pomyslel jsem si ...
Nastesti ho hned napadlo dat dat mi za nej dve kila a ihned jsme jeli do growshopu pro novy parnik.

Klika byla ze me neznicil kupodivu ani jeden klon.
Ale hrklo ve me!

Vsiml jsem si ze u jednoho klonu zase pro zmenu usychaji spicky...viz foto.
Nemuze to byt tim ze na klony vubec nestrikam? Treba to opravdu potrebuji.
Nekde pisou strikat a nekde zase nestrikat .

Naposledy upravil Madical-Strains 13-12-2017 v 18:50 PM

Old Post 13-12-2017 v 18:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9079680 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív