Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dlhoročné užívanie- možné problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Palec dolů Dlhoročné užívanie- možné problémy Příspěvek č. 1

Takze ak mozem prispiet, tak to sem uz dam , hulim/hulil som od 15 rokov kludne bonga, vselijake mnozstva , niekedy 1gram brko niekedy 3 gramy denne bez vedlajsieho ucinku , niekedy strasne tucne bonga bez ziadnych problemov a to niekedy kazde 3hodiny, s chutou som sa dokazal uvolnit, s radostou som vyhladaval indicu na dobre hranie pri pc a playstation a s kamaratmi,kamaratkami mleli do rana, sativa bola hlavne premna na von a na uzivanie si kombinacii s alkoholom (nie moc) alebo prosta nasteva lesa, mcdonaldu a smianie sa hlupostiach do 5rana a potom kvalitny spanok aj 8-10hodin a s chutou ranne fono na prebudenie, stavy som si uzival strasne dobre, nezamenitelny pocit, prave to ale teraz... ked mi bolo 20 fajcil som 5 krat do dna to by mi tak nevadilo ale boli to obcas silne modeli , a vtedy prvy krat som zacitil ze mi nebolo dobre, take divne tlaky na hrudniku a uzkost 3 tyzdne pauza a obmedzil som to na 2 krat denne max 3 , bolo to v pohodke zas som si s chutou uzival stavy smiech radost vsetko, a prave teraz 4-5 mesiacov uz nehulim od vtedy co som okusil jeden model zas asi vysoke thc, uplne som sa citil jak pred infarktom prial som si aby ten stav ihned odisiel po polhodine uz v pohodke a hulil som to v malinkom mnozstve len taky priesvitny dym ma vedel uplne odpalit, silna vzorka pravdepodobne ale mal som skor istotu ze v tej vzorke bolo aj nieco ine lebo od toho okamziku som sa potil,uplne silne stavy a oblievala ma zima, dal som si teda pauzu na 2tyzdne a s chalanmi si dal v aute 1.5g brko a uzival som si to ale v zapeti ne az tak taky divny pocit uz to neboli tie pekne stavy, prave od toho predosleho modelu sa to zmenilo, mam pocit ze bol pokvapkany nejakym hnusnym sajrajtom(pravdepodobne pernik), nechcel som tomu verit ale ked mi povedal znamy ze to je mozne lebo ten dotycny od ktoreho som to mal tak teraz sa o nom hovori ze sa vlecie prave v perniku, uplne som bol zaskoceny ze by toho bol schopny, takze uz je pomali polka decembra a naposledy bola plechovka mali coudik, po ktorom sa necitil uzasne ako vzdy, mal som uzkost strach, busenie srdca, divne priznaky na hrudi, nie bolesti ale necitil som sa dobre, nakoniec som mal zapal po hrudniku, silne prechladnutie, nasteva nemocnice spravili mi ekg testy krvy pomali vsetko dostupne a povedali mi ze som v poriadku..ech jak typicke, teraz prave staci ked si dam redbull a boli ma prava strana hrudnika, na druhy den v poriadku, kava mi nic neurobi, mali coud mi spravil len neprijemny pocit ale ziadne bolesti slabe, je mozno ze po 6 rokoch moje telo zacalo protestovat proti trave a energy drinkom? I ked som siel take mnozstva ze by sa s toho sfajcilo aj 10 ludi za tyzden?, nechapem ,prave byvam v cz a pojdem na vysetrenia aby som zistil co mi vlastne je, dufam ze zistia, chcem si znova zapalit aspon 1g za tyzden , chuti mi to viac ako alkohol ktory mi absolutne nevadi a nerobi mi take divne stavy, ale nemam ho tak rad ako weed, ktory aj milujem pestovat a s chutou ochutnat s kamosmi, ak by ste mali nejake rady pripomienky cokolvek akeho doktora nastivit, nevadi mi aj zaplatit zanho, len chcem vediet definitivne ci ano hulenie alebo uz nikdy, bol by som rad, nevadi mi ak prestanem stale je tu moja radost grow out a indoor a milovane ceske pivo ) ale ak by bola nejaka varianta, moznost tak by som zacal s radostou fajcit cbd modely ak nie tak nie taky je zivot...

Old Post 10-12-2017 v 00:29 AM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 2

Vysetrenia ani ziadny doktor ti pravdepodobne nepomozu,si to dlhodobo prehanal a teraz ta to dobehlo. Niekoho si to najde za rok niekoho nikdy a pali nonstop dokonca zivota. Daj si dlhu pauzu,pol roka alebo rok a potom vyskusaj a uvidis.
Ps. Mna to dobehlo po 10 rokoch.)

Old Post 10-12-2017 v 00:59 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

cafte! Ja som užívateľ - začiatočník - nehulič a napíšem sem svoje skúsenosti, resp. to, ako by som to riešil ja:

AlbertWesker - 1. podľa popisu už niečo máš nahulené a nemáš 15 rokov
2. organizmus stárne a už dosť skoro sa dokáže poriadne "zhumplovať" Ty si preto zrejme už dosť urobil.
3. dnešná tráva vraj nie je tá istá, čo bola pred 15 rokmi
4. užívaš materiál neznámeho původu - mohol byť, ale nemusel niečim kontaminovaný. By si sa divil, že čím všetkým dokážu aktivovať aj obyčajnú bazalku a mládež je unesená "silou". Možno obsahoval nejaké zvyšky hnojív, prípadne postrekov, či spóry plesní.
5. fajčíš!!!

V prvom rade je nutné zistiť na istotu, či netrpíš nejakou začiatočnou fázou choroby plúc, alebo srdca. Či Tvoje nepríjemné pocity sú skutočné - resp, psychosomatické - teda bolesti a prejavy len v hlave.
Ak by šlo o skutočné prejavy, evidentne ich vyvoláva kombinácia látok, ktorým sa treba vyhnúť.
Môže ísť aj o pre Teba nevhodný model cannabisu / aj vtedy, ak to ide z hlavy :-)/
Po toľkých rokoch hulenia by som asi nedoporučoval úplnú abstinenciu, lebo by to bolo zbytočné a farizejstvo.
Ale to, čo by som doporučil, je zmena spôsobu užívania trávy. Jointy by som zrušil úplne a skúsil kvalitný vapík naozaj kvalitných modelov z overeného zdroja. Najlepšie vlastného, zodpovedne vypestovaného. Skúsiť nejaké extrakty a začať malými dávkami. Začni pri nízkych teplotách.
Obávam sa, že budeš musieť zmeniť svoj doterajší štýl života - to, čo teraz zažívaš je niečo, ako zdvihnutý prst. Samotné fajčenie je dostatočne devastačné. K tomu alkohol, vysoké dávky kofeinu...+ tráva neznámeho modelu a neznámeho pôvodu, nedostatočný spánok a možné ďalšie skryté zdravotné diagnozy, či riziká...
Možné je ale, že to vyvoláva silná tráva neznámeho pôvodu a zloženia, ktorá Ti nesedí a inak si zdravý. V tom prípade zase len doporučujem to, čo popisujem hore.
S jointmi a cigaretami je asi koniec, keď cannabis - tak iný spôsob užitia a zodpovedný prístup.
Verím tomu, že budeš ok a že to dáš!

Old Post 10-12-2017 v 06:30 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od blazini
Vysetrenia ani ziadny doktor ti pravdepodobne nepomozu,si to dlhodobo prehanal a teraz ta to dobehlo. Niekoho si to najde za rok niekoho nikdy a pali nonstop dokonca zivota. Daj si dlhu pauzu,pol roka alebo rok a potom vyskusaj a uvidis.
Ps. Mna to dobehlo po 10 rokoch.)


tak-tak. minimalne rok pauza, nejaky sport do toho. casom zistis ze sa da ficat aj triezvy
mna to dobehlo cca pred 10 rokmi, odvtedy vsetko s mierou davam a citim sa fajn.

Old Post 10-12-2017 v 12:57 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

15 a sem vklidu...musim zaklepat... znám ale kluka co ho to dohnalo asi po osmi a to ani nikdy nehulil tak moc jako třeba já...

přesně říkal že se zadejchá jak svině, rozbuší srdce a bolest, studenej pot a tlak na hrudi... jako když mi to říkal tak mi to sakra připomíná infarkt. Makal tu dobu zrovna jak šroub... v práci denně 14hod (těžká práce), špatná výživa, málo spánku a do toho to hulení.

Dal si pauzu a i v práci to už tolik nehrotí a zase pohoda když kouří s mírou... už to ale prej nejsou půlgramový osobáky Rozhodne bych to nepodcenoval a zamyslel bych se nad celkovym zivotnim stylem, nejen hulenim. Energy drinky sou taky pekny sracky... jestli si tim dodavas energii misto poradny regenerace a odpocinku tak se vubec nediv, to se casem projevi.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 10-12-2017 v 13:29 PM

Old Post 10-12-2017 v 13:10 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 6

Takže bando,též přidám něco do mlýna.. Trávu jsem kouřil zhruba od 15 let , 9 let v kuse , každý den , vlastně několikrát denně, sportovec tělem i duší..duševně vyrovnaný,slovo STRES jsem neznal, roky jsem dělal atletiku a chodil do fitka, jednoho dne jsem po ranní šichtě dal pár prdů a šel to zničit do posilky.Odjel jsem si trénink jak nikdy, po cestě domu před barákem mi začalo nehorázně bušit srdce až jsem si sedl na prdel.Nějak jsem to neřešil,říkal sem si asi špatný tlak.Druhý den to samé,až mě stará odvezla do nemocnice.Po týdnu mě pustili s tím, že se nic nenašlo ale problémy přetrvávaly.Nemohl jsem vyjít schody bez toho aniž bych se zastavil a dal si pauzu,tep tak 150,pokaždé,došlo to do takového stadia,že jsem se doslova každý den modlil ať jsem zdravý.Prošel jsem X testu na srdce v nemocnici v Třinci,byl jsem na invazivním vyšetření přes tříslo do srdce ( na arytmie ) a podobné píčoviny a vyšlo z toho,že nemám žádný problém.Citil sem se jak "píča" doslova jsem čekal kdy mi nějaký doktor řekne že si z nich dělám prdel.Celé to trvalo zhruba dva měsíce,po X vyšetření jsem dostal HOLTER na týden domu..říkal sem si,že to není možné,že by za to mohla tráva.Tak jsem jednoho dne doma seděl u TV a říkám dost,to musím vyvrátit.Nabil jsem sklo,dal dva prdy.. Za 20 sekund jsem měl srdeční TEP 180 , 15 minut v kuse ! Až teď jsem pochopil,že není něco v pořádku,asi už toho huleníčka za ty roky bylo dost.Stará mi volala sanitku , byla tak vystresovaná,že nemohla ani číslo namačkat..Při příjezdu na pohotovost,jsem řekl jaký mám problém,byl jsem vyšetřen a vyslán domu..Při další kontrole na arytmologii říkám doktorovi to co se mi stalo a že to mám nahrané na holteru a rád bych věděl o co go.. Přišel výsledek , z cela zdráv , občas SíNUSOVA tachykardie ( tu má i zdraví člověk , když se proběhne , nebo trošku zatíží tělo ).Nedokážu popsat jak jsem se cítil,na jednu stranu jsem byl rád,že mi nic není,ale na druhou stranu to bylo špatně protože nikdo nikdy nezjistil a nezjisti co se člověku děje při takových stavech.Sám nevím jestli už toho hlava měla dost,nebo tělo začalo stávkovat,každopádně jsem přestal kouřit trávu a je mi skvěle.Nekouřím rok a pul a už snad nikdy nezačnu.Člověk pak pochopí jinou stranu mince,je mi líp,cítím se šťastnější,život mi neproplouvá mezi prsty jak dřív když jste ALL DAY HIGH :-)

Old Post 10-12-2017 v 13:31 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

Ahoj, no kdo vi, co ti ten clovek prodal.... lidi na perniku nemaj svedomi, klidne ti to moh polejt necim nakym redidlem nebo necim, u nich nikdy nevis ceho jsou schopny nebo jestli ti tam neprimichal tu syntetickou marihuanu, to je taky pekna sracka, spice tomu rikaji... nebo to bylo prehnojeny, neproplachly, nebo naplesnively? Plisen je taky svine. Nemyslim si, ze by to bylo travou jako takovou... me kdysi typek prodal misto elesdy nakou nahrazku nbome nebo neco takovyho a byl jsem z toho v pici par let... mel jsem podobny problemy jako ty.. ale telo se dokaze zregenerovat.. chce to jist zdravy jidlo, nekdo si dava pusty zdravotni... tezko rict, ale neboj se, ze si uz nezapalis... mysli pozitivne a rikej si ze si zdravy a ver tomu, telo tomu taky uveri a bude zdravy... nesnaz se u doktoru hledat nemoc.. protoze kdo hleda najde... hledej zdravi, sportuj... to jak myslis je hrozne dulezity.. koukni na dokument Tajemstvi na youtube.. (abys nehledal a nemyslel na nemoc, ale na zdraviii ) no a jesli nemas zdroj kvalitniho weedu tak se na to radis na chvili vyser, vypestuj si svoje kvalitni organicky bio a to az si dej.. a uvidis... verim ze si to pak uzijes jako kdysi

Old Post 10-12-2017 v 13:42 PM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 8

Hulim 16 let, problemy nepocituju. Mozna kratkodoba pamet a uz mi nejde pero... Ne to je asi vekem :-) Ne delam si prdel

Old Post 10-12-2017 v 18:20 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 9

Dakujem pekne teda za rady, dam si teda pauzu a pockam dokym nevypestim svoje cbd a potom si to dam cez vapik, takze pauza kludne este aj polroka , zabehnem max na kardiologiu a tot vsetko nebudem to nejak hrotit a riesit a budem premyslat pozitivne a zacnem s prechadzkami a miernym behom a stravu sa budem snazit vyrovnat i ked momentalne to nejde lebo zijem na penzionu a do prace chodim 11ky az 12 ky aby som mal na prenajom tu, takze tak nepravidelnost tam je kedy jem, ale aspon ze staci len tento mesiac a budem mat dost a hned to mozem hodit na beznych 10h , odporucate aj okrem stravy a cvicenia nieco ine na zdravie?? Snazim sa totizto pobrat vsetko, az na ten spanok lebo ten milujem ale zas milujem byt hore aj do 2,3 rano ..

Old Post 13-12-2017 v 08:16 AM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

jídlo, sport, spánek, odpočinek - spánek... pěkně si to shrnul

pak se vyhnout stresum a nenervovat se... možná to vypadá úsměvně, ale psychika samotná je strašně důležitá.

Víc pro sebe sám neuděláš.

K tomu spaní... taky sem rád vzhůru dlouho, ale 5 hodin denně je prostě málo. Jednou, dvakrát to neni nic strašnýho... ale když to děláš každej den... tak se ty chybějící hodiny pořád sčítaj a jednou se to někde projeví. A dohnat to 12+ hodinama spánku o výkendu je opačnej extrém... nefunguje to takhle a ve finále budeš unavenej víc než po pěti hodinách např.

se spanim mam občas taky problémy... často nemůžu usnout když nejsem uplně vyčerpanej fyzicky a když už usnu, tak se mi zaboha nechce z postele ať spim pět nebo deset hodin. Musí mě donutit budík nebo volání přírody... většinou dobrovolně nevstávám když nemusim

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 13-12-2017 v 12:08 PM

Old Post 13-12-2017 v 11:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 11

Taky mám po pěti letech pálení negativní pocity, zhulím se a zažívám bušení i bolest u srdce, bolesti mezi žebry - vše prvních 15 minut a pak už se to jakštakš dá.. Hodí se to ale v tu nejhorší chvíli, protože mi doktoři diagnostikovali zatím ne moc dobře vyléčitelnou nemoc.. Byl jsem i rok závislý na perníku (2 roky zpět), nechal se stáhnout kamarádkou a skončilo to tím, že jsem měl možná menší infarkt nebo silnější arytmii.. Teď mám bolesti kloubů, cukají mi náhodně různé nervy po těle (tak průměrně 1x za hodinu), bolesti hlavy, občasnou úzkost, občas deprese kvůli zdraví a minulosti - měsíc nehulím.. Pálení mi pomohlo se závislosti na perníku zbavit, pálení mi pomohlo překonat nevěru partnerky, stres z dlůhů, celkově mi to vždy pohřbilo ty negativní myšlenky nebo je i vymazalo, už nebyla minulost tak "ostrá" .. Dostal jsem se do fáze, kdy jsem pálil brka místo cigaret, poslední rok 10-15ks /den cca 3-5g a ne žádný seno ale teď?.. Teď, když by se mi hodilo si navodit si tu uvolněnou náladu a vypnout realitu, tak to nejde.. Asi ten vnitřní stres, léta potlačený, nevím jestli jsou mé stavy po zhulení fyzického rázu nebo psychického nebo obojí.. Dost jsem své tělo ničil v době perníku, chtěl jsem umřít a vše zahodit, ale když už jsem našel znovu sílu do života a že je vše za mnou, tak zjištuji, že jsem vlastně zdravotně úplně v hajzlu... Chtěl bych se zase v klidu spálit, srovnat si myšlenky, užívat si jen tu chvíli a nemít v hlavě v pozadí ten nekonečný kolotoč sraček.. Jediné co mě uklidnuje je má skvělá přítelkyně a pěstování, chci si i vyrobit tinkturu na pročištění organismu a střev, zkusti užívat tu bylinu zase trochu jinak a jít svému zdraví naproti.. kdo ví, třeba si zas jednou budu moct smotat pořádný brko a zhulit se tak jako dříve... "Carpe Diem" bych ve svém případě přeložil spíš jako "žij rychle, umři pomalu" ach ten sarkasmus..

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 13-12-2017 v 22:10 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od vhisky
Teď mám bolesti kloubů, cukají mi náhodně různé nervy po těle (tak průměrně 1x za hodinu), bolesti hlavy, občasnou úzkost, občas deprese kvůli zdraví a minulosti - měsíc nehulím..


Nejsem lékař ani jsem nestudoval medicínu ale tyhle příznaky vypadají na to ,že máš v těle přemnožené parazity- ne jen ve střevech ale v celém těle.

Old Post 14-12-2017 v 11:14 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13

na perníku se to lidem stává... (tiky, škubání, někdy i křeče) a je to často i dlouho po tom co toho nechaj.

Parazita ve střevech by poznal podle stolice, kdyby byl tak moc přemnoženej.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-12-2017 v 11:50 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 14

Ahoj, mám velmi podobné "pocity na hrudníku". Taková ani né bolest, jako spíš divný pocit, mám ho ale pouze večer. Během dne vůbec. Podle toho jsem usoudil, že problém není fyzického původu. Mám pocity jako kdyby arytmie (což je častý neřešený problém mladších lidí).

Podle mě, jednoduše dojdi k doktorovi a zeptaj se, nech si poradit. To nejmenší co ti může zkusit dát je přístroj na sledování srdeční čínnosti, chvilku budeš vypadat jako Robokop, ale poté si budeš jistý. Samozřejmě doporučuji vytáhnout skutečnost, že hodně a často hulíš.

Old Post 14-12-2017 v 13:09 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Šmoulí Prd


Nejsem lékař ani jsem nestudoval medicínu ale tyhle příznaky vypadají na to ,že máš v těle přemnožené parazity- ne jen ve střevech ale v celém těle.
LOL no doktor nejsi, spis komik.. vazne by mne zajimalo kam na ty diagnozy chodis.. nectes moc internet?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-12-2017 v 14:25 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od redfoxx
Ahoj, mám velmi podobné "pocity na hrudníku". Taková ani né bolest, jako spíš divný pocit, mám ho ale pouze večer. Během dne vůbec. Podle toho jsem usoudil, že problém není fyzického původu. Mám pocity jako kdyby arytmie (což je častý neřešený problém mladších lidí).
Pocity <> arytmie

Je to psychicka vec. Nevim jak jsi prisel na to ze arytmie je casty problem.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-12-2017 v 14:27 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8989580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív