Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubble Gum a 600w HPS plus 360 w Vero 27
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Bubble Gum a 600w HPS plus 360 w Vero 27 Příspěvek č. 1




Zdravím,rozhodl jsem se že zkusím panel sestrojen z Vero chipů tak jsem tady s takovou zkouškou.. jako osazenstvo bude Bubble Gum od Serious Seed z řezů od místního člena Dohromady mám 28 kusů včera jsem je přivezl a zasadil do 0,5 l kelímků kde si budou chvilku hovět pod 400w MH výbojka Sunmaster..Po 8 dnech nebo jak se mi to bude zamlouvat půjde 12ks do 11 L květináčů se substrátem Light Mix od Plagronu,které pro ně budou jako finální květináče..Box bude Light House 120x120x200 a pálit na ně budu 600w HPS...Vedle do boxu který je Dark Room se stejnými rozměry 120x120x200 půjde 16 ks do květníků o obsahu 6,5 L se stejným substrátem..kde na ně bude svítit panel 6 čipů vero 29 gen 7 +18 x red 660 nm 360 watt..po dokončení tohoto pěstu dám ty čipy do menšího prostoru pravděpodobně 100x100x200..ale to ještě uvidím jak se bude tvářit tohle.. (menší prostor mám zaplněn Herrerem tak se mi nechtělo jen čekat )i když rozměrově je to na těch profilech tak aby to dalo i plochu 120x120x200 se vzdáleností od vršků 50 cm by to mělo něco vytvořit tak se nechám překvapit

Old Post 02-12-2017 v 12:09 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2




Tak dnes po osmi dnech kdy už se holkám pěkně rozjeli kořeny a nestačili kelímky šli do finálních květináčů kde budou ještě osm dní na 18/6 a pak je přepnu na květ tady je v květináčích 12 ks.

Old Post 09-12-2017 v 18:55 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3



Tady je 16 ks pod Vero chipy..

Old Post 09-12-2017 v 19:02 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommla
Stálý Člen

Karma uživatele Tommla - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

tohle se mi líbí, budu sledovat další počiny a nejspíš se nechám inspirovat. Taky přemýšlím o vero29..

Old Post 10-12-2017 v 15:00 PM
Tommla je offline   Profil uživatele Tommla   Find more posts by Tommla   Foto galerie člena Tommla   Click here to Send Tommla a Private Message   Add Tommla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5

No ve výsledku jsem dnes zjistil od výrobce že díky potenciometru klesla spotřeba na 330w,místo 360w se kterýmy jsem počítal ovšem nezahálím nad tím a uvidím co se ukáže 600w s regulací super lumen na 660w je hned vedle v boxu tak tam je to jasný a vím co od toho čekat,ale snad to vero něco předvede také příště už po tomto kole půjdu na tu plochu s čipy o spotřebě 420w která by měla nahradit efektivním osvitem 660w.. a tento panel dám do boxu 100-100-200.. každopádně sleduj zkusím z toho něco vymačkat jinak když na to koukám a když budu pracovat s nějakou vzdáleností od vršků tak to svítí pěkně to vero takže se nechme překvapit..matkářem mi bylo ale doporučeno pod těmi čipy hnojit více než jsem zvyklý takže dám an jeho rady a zkusím to trošlu vytlačit

Old Post 10-12-2017 v 16:24 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 6

Zalévání asi oser co ? Jinak pěkně rozjetý

Old Post 11-12-2017 v 01:53 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Co to mas za panel ? Na driveru by to melo jit zesilit na plny koule.

Old Post 11-12-2017 v 04:53 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 8

caf! Ja tam vidím iba 5 cipov s 5 PC ventilatormi! Je to možné? Aký driver tam maš namontovaný?

Old Post 11-12-2017 v 07:11 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 9

Ja tam vidim MW driver velky jak krava :P, tipuji to na HLG-320H-C1400. Staci odpojit potenciometr, driver 'pojede na plny vykon'. A zmen si nazev, Vero27 neexistuje :]

Old Post 11-12-2017 v 08:44 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10

BRoot: hele zalývám stále ručně krom toho že teď testuji GoGrow system v jednom boxu jinak zalévám stále ručně a tyto boxy mám zalitý asi do 5 min takže pohoda odo:je tam 6 čipů ale vidíš pouze 5 vetráčků,uprostřed jsou dva čipy na každé straně toho chladiče jeden,mezi nimi je pak 18 x red 660 nm..spachal: driver je HLG-320H-C700B jo vero27 jsem popletl.. jo to vím že driver pojede na plný výkon ale mám tam poteciomtr schválně na místě kde to mám byl už problém s větším odběrem proudu takže jsem rád že to jde stahovat nicméně ten potenciomtr stáhl výsledný výkon o 30w ale to teď nebudu řešit ten potenciometr to stlumý nebo naopak zesílý tak pohoda

Old Post 11-12-2017 v 09:58 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 11



Odo:

Old Post 11-12-2017 v 10:06 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 12

Jen pro info, z HLG-320H-xx vice jak 320W nevytahnes, to nebude asi potikem :] ..

Old Post 11-12-2017 v 17:12 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 13

[účet odstraněn]

Old Post 11-12-2017 v 20:07 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 14

já osobně jsem zvědav co s tím udělám a nechám se překvapit osvícené je to pěkně takže jen nechám o něco déle na růstu abych zaplnil prostor pak přepnu a zapnu k tomu ty Cree červené ono se to takhle na fotkách nezdá ale na oko ve skutečnosti to září fajně

Old Post 11-12-2017 v 20:46 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 15



Zdravím,tak jsem tady s nějakým fotem a taky s problémem...Kytky od ty doby co sem je dal do finálních květináčů značně povyrostli 12ks pod MH rostou parádně bez jakéhokoli problému v pondělí vyměním výbojku za HPS a přepnu na květ a dostanou už 660w super lumen...Ovšem pod Vero čipy také značně povyrostli a je vidět že to pod tím půjde ale už po prvním dnu jsem řešil žloutnutí kytek po tom co jsem jim dal pouze růstové hnojivo s ATA XL trouchou kořeňáku a Terra Leaves na růst dohromady EC 1,6 tak značně povyrostly barva se zlepšila ovšem problém s listy mi přejde že stále trvá včera sem namíchal hnojivo o EC 1,9 tak jim ho dnes dám ..zjistil sem včeraže jsem od neděle měl špatně zapojené kabely a panel jel i s ofuky na spínacích hodinách takže se to celý vyply i s odtahem místo toho aby běžel odtah stále a vyplo se jen světlo..takže je možný že to na stav kytek mělo taky vliv možná nějaký..teď už běží vše jak má..také jsem zjistil že pod čipy ty květníky neschnou tak rychle zalil sem to v úterý a dnes jsou některé ještě těžké takže nebudu tolik zalívat pod čipy..snad se nějak srovnají..co je ovšem na ty situaci uspokojící že ačkoliv mají nějaký problém tak rostou což mi alespoň dělá radost kdyby měl nějaký borec tady radu co s tím nechť napíše

Old Post 15-12-2017 v 11:45 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 16



to že na kytkách je vidět změna po 6 dnech je zřetelný

Old Post 15-12-2017 v 11:49 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2007 - Bubble gum 600w hps+210hps+180w cfl - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1371370 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív