Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 129





7 dní 12/12 tzn. začíná druhý týden květu
trening kolínkama stále držíme pod sítí ... ta největší už to trochu zvedá ... ale ty ostatní pěkně dotahují Spokojenost

2. týndek květu valíme už aj s environem tzn. JIDB X
do 42L vody sem dal 20ml A 40ml M 60ml B 25ml X
Ph 5,7 (mám nový Ph- celou nadrž sem stáhl z 6,6 na5,7 jen 4 ml ph- )
EC 1,2
Dnes nalito a namícháno.. vodu dávám výhradně odstátou z kohoutku

Dále bych podotknul že kořínky si už pijou vodu z nádrže takže se topí ve vodě.. naštěstí bez problému.. voda po nic stéká dolů a nekape

provoz NFT teměř nepoznáš dokud ti neklesne voda pod čerpadýlko co mícha vodu v kalfasu pak ti někdo doma 24/7 čůrá v pokoji

Optimalizace světla 70 cm nad sítí
Odtah na plný výkon tzn. stupeň 2 187m3/hod
cirkulační ventilátor na stupeň 3 Plný vítr
čerpadla na plný výkon vzduchovací pumpa na 60%

Old Post 10-12-2017 v 16:31 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 130

Koreny jak provazy, nadhera.

Old Post 10-12-2017 v 18:27 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 131




Lezem ven ze site otazka do vetru ... strihat spodni oisty nebo nestrihat ???

Old Post 14-12-2017 v 22:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 132

jeste bych klidne počkal chvili.. ja osobně bych po prepnuti cca 2 tydny nekdy i driv podle stavu zacal ojebavat ty male vetvicky a vse co by ti potencionalne zacalo spomalovat vrchy

Old Post 15-12-2017 v 01:20 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 133



Rano sem aplikoval dalsi kolinka abych srovnal vrchy stale bez květu tak je to v klidu

Old Post 15-12-2017 v 07:06 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 134

Ten stonek = super

Old Post 15-12-2017 v 07:19 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 135

Pod síti strihat vše listy nesmyslný větvičky a tak
Nakonec se tam přes masu zelené stejně nedostane světlo a tím pádem to opadá ale zbytečný bordel a čekání nejlépe setnout na stonky pro lepší cirkulaci vzduchu pod sítí než náhodí květy (stres) můj názor
Dělám to tak sám

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 15-12-2017 v 09:08 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 136

Dobra v nedeli udelam prvni kadernicky zakrok a ostriham nemilosrdne vsecko co je bez sance a naroku dotahnout sit a listy od spodků

Old Post 15-12-2017 v 09:40 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 137

Četl jsem ti na víc místech.
Určitě to ma smysl

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 15-12-2017 v 12:51 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 138

Jeee, ten Linchi me neveril .

Old Post 15-12-2017 v 13:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 139

Měl bych dotaz pánové, právě jsem ve stejné fázi, ovšem druhá pulka boxu je vyplněna menšími kytičkami, které budou rust o nejakých 14 dnu déle. Ted k dotazu, pokud spodky pod sítí neostříhám, nechám růst a po sklizení nechám jen tu spodní část, pokvete a bude to ještě nabývat, nebo má prostě kytka svých x dnů za sebou a umírá, čili se dole už nic nenafoukne??? Nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím... předem dík

Old Post 15-12-2017 v 20:41 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 140

Witcher: pod sítí ti toho 3/4 uschne, zajde, nevím jak to přesně nazvat. Je to kvůli tomu, že se tam nedostane světlo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2017 v 04:44 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 141

Witcher V každém případě funguje
Je nevím jestli přesně jak si myslíš
Například já sklizim tohle kolo na dvakrát tzn prvně všechny vršky a spodky nechám o 7 dni déle pod síti nic
Jen co zakrývají vrchy
Oni ještě dojedou vždy to děla celkem znatelný rozdíl v číslech na váze
Funguje to

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Naposledy upravil Kástroj 16-12-2017 v 09:56 AM

Old Post 16-12-2017 v 09:46 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 142




14 dní 12/12

Update... Už to nakvétá pomalu a jistě.. tzn. už nepočítam že se to bude dále táhnout do výšky... budu upřímný... jen ten jkediný strom mi zaplnil 60% prostoru zbytek bych mohl dát pryč a neřešit.. příště dám 4 kytky max.. a bude to ideál s mojím stylem větvení no nevadí

ph 5,6
ec 1,3
teplota 26 den 23 noc
vlhost 60% ale pomalu klesá dolů

za týden vysosali 30 litrů vody
dnes vyměněno za nových 45 litrů... systém nijak nečistím.. jen čerpadýlka rozeberu přečistím a cajk '
jinak sem přidal 25ml A 45ml M 65ml B 25ml X 3ml ph- z 6,2 na 5,6 no +dávat znovu nebudu

fotky jsou předtím než jsem oholil spodky takže dole to vypadá krapet líp ... prostříhaně.. co nebylo u sítě šlo pryč.. problém je že bxy to tak mohlo být s 3ma celýma kytkama.. takže sem nechal i největší z těch pod sítí aby to mělo smysl mít ty kořínky z kytky v systému

Naposledy upravil LinChi 18-12-2017 v 16:44 PM

Old Post 18-12-2017 v 12:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 143

světlo 50-70 cm nad kytičkami s optikou

teplota 26-27 den 22-23 noc

ph 5,7
ec 1,3

vlhkost už klesá na krásných 50% ( což je s nadrží uvnitř paráda)

kytičky mají lehounce připalený špičky vrcholků... ale jednou perfektně.. růst už považuji za dokončený ... už to kvete a začíná vonět

Vítr fouká až se to třepotá spodky prostříhané .. kolo to nebnude dobré na výnos protože se mi nepodařilo správně rozvětvit a rozložit kytkám prostor.. tudíž jedna to fakt zaplnila a ty ostatní tak tak bojují o kus místa na světle každopádně se to dá a líbí se mi kterým směrem to jde

Old Post 19-12-2017 v 18:19 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 144

Čau, jaký účel má ta síť?

Old Post 19-12-2017 v 21:16 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2021 - WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt - 158 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2166460 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív