Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » CO2 a perlivka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
trixester
Nový Člen

Karma uživatele trixester - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 1  

Obecné CO2 a perlivka Příspěvek č. 1

ahoj nedávno jsem narazil na poměrně zajímavy způsob jak dodávat CO2 díky rozprašovací a lahví s perlivou vodou .zkoušel to někdo ? a pokud ano jak dlouho cca nechat vypnute větráky ?

Old Post 10-12-2017 v 07:57 AM
trixester je offline   Profil uživatele trixester   Find more posts by trixester   Foto galerie člena trixester   Click here to Send trixester a Private Message   Add trixester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Zdar, rosil jsem kytky perlivou matonkou ( v létě v práci zdarma 😁😁 ) , ale žádný efekt jsem nepozoroval

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-12-2017 v 08:07 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 3

To minimum CO2 co se ti dostane do vzduchu, ti prakticky okamžitě vytahne odtah...
Nevymyslejte kraviny, když co2 tak bombu, a uzavřený systém! Jinak to nemá smysl

Old Post 12-12-2017 v 03:57 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

To už je lepší použít kvasnice a nějak to regulovat přes noc

Nesmysl

Old Post 28-01-2018 v 17:13 PM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 5

Myslíš, že když to tam nechám i přes noc tak to bude problém? Mam celkem 3 tanky po 5 litrech .. klidně koukni "teďka to jedu" načetl jsem tady snad všechno možný a hodně názoru bylo, že pres noc to nevadí protože kytka si bere co potřebuje a zbytek vyžere ráno .. co si o tom myslíte???

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 02-04-2018 v 01:07 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Myslíš, že když to tam nechám i přes noc tak to bude problém? Mam celkem 3 tanky po 5 litrech .. klidně koukni "teďka to jedu" načetl jsem tady snad všechno možný a hodně názoru bylo, že pres noc to nevadí protože kytka si bere co potřebuje a zbytek vyžere ráno .. co si o tom myslíte???


1. na kvasinkovom príncipe fungujú aj výrobky typu The Enhacer od TNB Naturals- fľaša Resp zdroj co2 by mal byt nad rastlinami, pretože co2 je ťažšie ako vzduch padá k zemi - mala by prechádzať pomedzi listy. Keď som písal s výrobcami toho Enhaceru povedali, že tie kvasinky aktivuje teplo zo svetla a počas noci sa “skludňujú”... celkovo som ale zástanca názoru že tieto druhy zdroju co2 sú nanič, Resp ich potrebuješ priveľké množstvo.

2. Co2 je pre rastliny v noci vo vysokej koncentrácii nebezpečná

3. Aby co2 fungovalo musíš to mat v uzavretom okruhu, čiže napr box s odsávaním mimo nie je vhodný.

4. Okrem toho je potrebné silnejšie hnojenie a veľmi silný zdroj svetla (1000+ PPFD), no a takúto intenzitu s 250w hps nemáš šancu dosiahnuť.

Old Post 02-04-2018 v 05:58 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 7


Chceš mi říct, že je to úplně k hovnu jo? Hele nevim Tomu se mi věřit nechce.. Borci co to pouštej do blbého akvárka na který svítí nejakejma 30w a rostlinky jedou jak zběsilý.. "oproti akvárka bez co2" Takže si nemyslím, že musíš mít zrovna litr aby to mělo význam..
Můj systém v akci je tuto :

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 02-04-2018 v 13:07 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 8

Ahoj, řešil jste někdo zvýšení c02 tím že by jste tam dali růst houby? (Podhoubí) growshop prodává speciální houbu.
Podařilo se mi ji získat již v pokročilém stavu rozpadu ale zachránil jsem ji a teď to rozmnozuji.
Moje otázka je, jestli to má vůbec smysl se s tím patlat.
Stan mám 120x120x210
Dekuji

Old Post 20-08-2018 v 10:56 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5980750 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív