Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Coffeeshopy v holandsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 17

Kubaz, jak by si teraz hodnotil cs Katsu? Drive to bolo miesto pre fajnsmekrov a milovnikov haze.

Old Post 01-12-2017 v 12:56 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 18


Nebyl jsem tam,nezhodnotím.Možná až budu zas někdy objevovat nové ho navštívím pokud je někde kolem centra.Koukam na menu ,tohle je fotka z léta a vypadá to že s pořádnou nabídkou haze máš asi pravdu

Edit: Mám od někoho PM a zatím do nich nemám přístup,takže pokud se někdo chcete např potkat,asi zatím prosím pište sem.Nemám možnost si pm aktivovat a než se dostanu do čr kde ta možnost bude,tak těch 30 příspěvků mít už beztak budu.
Btw námět pro adminy-bylo by příjemný mít možnost zaplatit za členství i jiným způsobem,i kdyby s přirážkou,ať už kartou/paypal ,nebo třeba bitcoinem.

Naposledy upravil Kubaz 02-12-2017 v 02:39 AM

Old Post 01-12-2017 v 13:39 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 19


Přidávám tip-V dumpkringu na haarlemstraat jsem včera objevil svůj oblíbený model zpět na menu.(byl dlouhodobě můj oblíbený a pak se změnilo menu)
Jde o AK-020.Je to těžká indika,stojí 10e.
Můj oblíbenec je to protože podle mě nabízí neskutečnej poměr cena/výkon.
Většina takhle dobrých modelů stává víc.

Btw ted koukam ze jsem dostal nejaké karmy a porad si nemuzu precist pm od Jahmaican.

Podle predmětu zpravy tusim ze me chceš poprosit o poslani nejakych semínek.Takže tu veřejne píšu,
neni pro mě problem koupit seminka někde kolem centra amstru,hodit do obalky a poslat pokud je zájem o nějaké co např nejsou ofiko posílaný do čr.
Jen mě prosím nežádejte bezdůvodně,pokud je možnost je normálně obědnat za stejnou cenu někde na eshopu seedbanky.

Co ale určitě nikomu posílat nebudu je cokoliv nelegálního
(nikdo mě zatím nežádal,píšu spíš preventivně)

Old Post 06-12-2017 v 11:12 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Kubaz
Přidávám tip-V dumpkringu na haarlemstraat jsem včera objevil svůj oblíbený model zpět na menu.(byl dlouhodobě můj oblíbený a pak se změnilo menu)
Jde o AK-020.Je to těžká indika,stojí 10e.
Můj oblíbenec je to protože podle mě nabízí neskutečnej poměr cena/výkon.
Většina takhle dobrých modelů stává víc.

Btw ted koukam ze jsem dostal nejaké karmy a porad si nemuzu precist pm od Jahmaican.

Podle predmětu zpravy tusim ze me chceš poprosit o poslani nejakych semínek.Takže tu veřejne píšu,
neni pro mě problem koupit seminka někde kolem centra amstru,hodit do obalky a poslat pokud je zájem o nějaké co např nejsou ofiko posílaný do čr.
Jen mě prosím nežádejte bezdůvodně,pokud je možnost je normálně objednat za stejnou cenu někde na eshopu seedbanky.

Co ale určitě nikomu posílat nebudu je cokoliv nelegálního
(nikdo mě zatím nežádal,píšu spíš preventivně)



Omlouvam se prosim o smazani,nejde mi to smazat(píše mi to že nemám dostatečné oprávnění)
Chtěl jsem jen opravit hrubku v obědnat...

Old Post 06-12-2017 v 11:21 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 21

Hoši, díky moc za informace, na začátku přištího roku se chystám na týden do Harlemu. Zajímalo by mě, jak to je s koušením na veřejnosti? Tolerováno? Případně je ke koupi klasikcké sklo, nebo radši dovést?

Old Post 07-12-2017 v 11:15 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 22

Pokud nesmrdíš na nástupišti lidem pod nos nebo u školy,tak tolerováno,legální není.Je to o chování,neviděl jsem problém.
Sklo jsem viděl snad jenom jednou,někde koupit určitě jde,ale nebude to jednoduché,takže jednodušší dovést.
V Haarlemu má ted willy wortel moonrocky

Old Post 07-12-2017 v 21:19 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 23

Ahoj Kubaz, moc díky za tyhle infa. stále makáš v NL ?

hned v 1. příspěvku jsem našel odpověď
v Amstru jsme měli základnu kousek od Cs 'T Ooievaartje, denně jsme tam chodili nastartovat kávou den. Poslední den jsme se chtěli odvděčit za věrnou obsluhu, týpkovi kterej tam všechny dny byl, plechovou plzničkou takže až teď mi došlo, proč byl tak vykulenej, když jsme to pivko vytáhli a lámavou angličtinou translejtovali že to je pro něho, div nás nevyhodil

Amsterdam jako město je pěkný, chce to ale kolo a nejet tam v dubnu jako My, kdy tam bylo ještě chladno a hlavně ten vítr...
I dobrým vodítkem na CoffeeShopy bylo to, že většinou začátek ulice voněl jistým zápachem zážitky mooc super, jen osobně - v první chvíli když sem kupoval 1.produkt, tak jsem jen ukázal a řekne gram please a doufal jestli to dopadne nebo ne.. byl to nezvyk, a haze v kapse.. pak už to jen jelo.. měli jsme to 100m na veřejný BEZPLATNÝ trajekt ( jesli si dobře pamatuju tak jsou v Amstru 4 linky trajektu kam z Centralu jezdí resp. plaví ) a prošli taky něco z místních kaváren, třeba přes uličku kde už ani nevim co bylo za kofí, ale jak před nim tak uvnitř v podobě bílejch očí, jakýsi turci či co šel z toho strach, mazali jsme pryč... nějakou náhodou jsme se ocitli v Rockland cf. Menší prostor,pohodička do doby, než vedle nás 4 ženy ( min. 50let),rozjeli každá svoje. 2 si drželi fajku a 2 géčkový...po minutě se tam tak tlemili že to muselo bejt slyšet až v druhý ulici...to bylo hrozný


ještě mám otázku, někde to měli někde né..na stolech v dóze(třeba v BarneysLounge)
to je ta bylina co se dává do ´krůtího´ brka, místo tabáku ???

určitě sem za něco nahoď, z tvých Holandských poznatků ať se daří echteDe rechte

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 22-01-2018 v 20:06 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 24

To v dozach na stole (nemá to jen barneys,je to víc na místech) je směs bylinek, ,,tobacco replacement,,.Jak se oficiálně nesmí v Amsterdamu v cs kourit tabák,tak tohle má sloužit jako alternativa.Mě to třeba nechutná a tabák mi to nenahradí.Někde jsme zaslech že snad nejpovedenější je greengo,nebo tak neco..snadno dogooglis x vyrobcu určitě.Někde ti na požádání i odsypou do dealeráku na cestu.Co si pamatuju tak vevnitř jedné směsi je třeba levandule,máta a ještě asi 3 věci.

Old Post 25-01-2018 v 20:28 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 25

Napadá mě další vsuvka a to sice koláčky/sušenky (edibles)
Většina c. shopů má něco psychoaktivního k jídlu,nejčastější formy jsou
sušenky/muffiny/čokoláda/wafle s polevou )
Co je duležité-jenom sušenky z coffeeshopů budou fungovat.Píšu to proto,že spoustu suvenýrových obchodů/headshopů má v nabíce nějaký druh space cakes,edibles atd,už jsem dokonce viděl tak klamavou reklamu že to měli i rozděleny podle udajne učinnosti,ale faktem je,že jen místa s licencí k prodeji trávy (coffeeshopy) prodávaji funkční koláčky.

Dobré vodítko je i obal,opravdové edibles jsou většinou v jednoduchém obalu,max se složením,datem expirace a obsahem marihuany/hashe vevnitř,

ty falešné mají často potisky,popisky,zdobené obaly a jsou třeba i barvené na zeleno,případně dovoněné/dochucené(paradoxne vypadají občas víc jako ,,trávové sušenky,, než ty opravdové..Navíc když si člověk přečte složení,doví se pravdu (0% thc )

Sehnat opravdu funkční koláčky pro těžké kuřáka ale není nejjednodušší.
Někde obsluha ani neví kolik je vevnitř,někde ano,ale nejedl jsem ještě něco,co by mě rozkopalo.
Je pravda že jsem spíš na kouření,ale zkoušel jsem stroopwaffel od wortela-po ránu,efekt se blbě posuzuje protože než to začalo šlapat,tak jsem si dal pár bongů,ale byl jsem příjemne uvolněnej celej den.Podobná zkušenost po čokoládě i po 2 space cakes od Barneys(ty obsahovaly kazdej 0,2g ).

Prostě pokud kouříte víc a jste zvyklí jako já že když už někdo dělá čas od času sušenky tak to přepálí jak hovado a je vyžadovaná opatrnost-to tady pro mě osobně uplně neplatí.
Většina věcí co koupíte obsahuje 0,2-0,4 na kus.
Ceny bývají řekněme od 4,5 do 7,5e za sušenku/koláček.

Myslím že je to celkem pochopitelné,přecejenom je tu hodně lidí co kouří poprvé,případně mají minimální zkušenost a sem tam se někdo vyvrátí i z kouře(hlavně u starších lidí a asiatů/ek musí být člověk opatrný),takže nikdo nechce riskovat že někdo bez respektu a zkušeností sní hromadu nějakých silných koláčků..Ne že by nešlo sníst např 10 muffinů,ale už je to přecejenom větší objem,zabere to víc času a navíc se to sakra prodraží,takže to riziko je podstatně menší.

Pokud ale člověk hledá a zajímá se,určitě je možné najít někde silnější,jen to nebude tak jednoduché.
Nemám konkrétní tip-mužu zkusit zjistit kdyby měl někdo zájem,ale slyšel jsem o čokobombonech,které obsahují co kus to gram.

Old Post 30-01-2018 v 10:16 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 26

Nazdar, čoskoro plánujem cestu do Amsterdamu, strávim tam tri dni. Rad by som skúsil nejaké silné kvalitné strainy, ktorý coffeshop by som nemal vynechať?

Old Post 10-02-2018 v 14:45 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 27

Boerejorgens(podivej se na hash g13 tangerine block),
Original Dumpkring,ted se nám dost líbilo v cafe 420..Když to vemeš během jednoho vyletu,mužeš rovnou kouknout na menu v greenplace,pulka koffeku ma neco fakt peknyho-taky na pobočkách buldoků/hunters najdes zajimave modely.Ja si třeba dnes s kamošem nakoupil krasny palice enemy of the state a mango madness v hunters..greenspona jsem nejlepšího viděl u barneys,tam taky stoji za ukazani utopiah. v pomeru cena vykon a libertyh byva taky peknej. grinsp. (dnes jsem koukal v hunters a předtím ještě někde a všude vypadal hůř )

Old Post 14-02-2018 v 21:19 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 28

Ahoj, můžu poprosit, nedal by jsi sem prosím odkazy s mapou? Celkem blbě se to hledá, taky mě čeká cesta do Amstru, takhle to jen hodím do GPS a hotovo.

Moc děkuji.

Old Post 16-02-2018 v 16:11 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Kubaz
Boerejorgens(podivej se na hash g13 tangerine block),
Original Dumpkring,ted se nám dost líbilo v cafe 420..Když to vemeš během jednoho vyletu,mužeš rovnou kouknout na menu v greenplace,pulka koffeku ma neco fakt peknyho-taky na pobočkách buldoků/hunters najdes zajimave modely.Ja si třeba dnes s kamošem nakoupil krasny palice enemy of the state a mango madness v hunters..greenspona jsem nejlepšího viděl u barneys,tam taky stoji za ukazani utopiah. v pomeru cena vykon a libertyh byva taky peknej. grinsp. (dnes jsem koukal v hunters a předtím ještě někde a všude vypadal hůř )


Zdar, nevis jak to bude se semenama toho grinspoona? Na cannafestu me u Barneys ujistovali ze budou, ale uz je to nakej patek a porad nic.

Utopia Haze uz mi doma klici tak sem zvedav co mi z toho vyleze.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-02-2018 v 17:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 30

Ahoj,máš pravsu,že touhle dobou měl být..Nevím co přesně se zpozdilo,ke kouření je každopádně k dispozici,tak bych tipoval že prodleva bude někde ve fazi baleni/pridani na eshop,ale netusim,zkusim se optat pokud nezapomenu.
Omlouvám se,zapoměl jsem,zkusím dnes.

Naposledy upravil Kubaz 18-02-2018 v 03:31 AM

Old Post 17-02-2018 v 12:02 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 31

Jinak k lokaci,je to fakt zbytečný,jsou všechny v okruhu pár kilometrů,otevři googlemaps a napiš tam boerejongens nebo Original Dampkring,cafe 420 pripadne haarlemstraat(7 coffeeku v tehle ulici ) a google ti to vyhodí.Nejde mi z něj narychlo hodit odkaz,každopádně ti vyskočí na mapě rovnou i s plánovačem.Všechny je obejdeš pěšky,když nebude chcat neni třeba ani veřejna doprava pokud budeš bydlet někde rozumě.

Old Post 17-02-2018 v 12:09 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 32

Super děkuji, Tak jsem zjistil, že nakonec budu v Haarlemu, snad tam cosi najdu. Ještě bych se ale rád zeptal na semínka, vyplatí se nakoupit v Holandu?

Old Post 17-02-2018 v 14:40 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-07-2013 - Coffeshopy v Amsterdamu - 3 odpovědí
11-06-2007 - Coffe Shops in CZ/SK - 49 odpovědí
15-08-2006 - Akce v Holandsku - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6573820 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív