Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 321

Tak koukám, žádná dobrá (ani špatná) karma, žádný příspěvek, žádný email...mrtvo. To jste tu všichni teďka tak zhulení ? ? ? Na chatu nikdo...(ani já).





Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-09-2017 v 15:16 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad Nemůžu usnout... Příspěvek č. 322



Nazdar Groweři. Ležím na gauči, poslouchám muziku, je deset večer, všechno hotovo, alespoň pomyslně...a najednou se mi zachtělo udělat tenhle thread. Prostě neodolatelná chuť tohle tvořit :-) . . . Takže moje fotky z nočního života

Co říci a napsat o téhle kytce? Že mi ji dal kamarád, abych mu ji zachránil??? Nebo je to docela slušnej řízek do micra??? No, ani jedno...Tahle kytka už mi jednou dala celou sklizeň. Jenže mě ji bylo strašně líto celou ji pokosit. A protože mám rád bonsaje, a něco z vědomostí o české hydroponii jsem použil k tomu, abych to torzo zkusil nějak oživit a rozchodit. Prakticky téměř oholený stonek začal pomalinku pouštět pod světlem kořínky ( kupodivu neuschnul jak jsem čekal) , ale přeci jen záře světla nestačila. Tak jsem ji dal na okno a po nějakém čase se objevili první lístky, ty které vidíte. Počítám, že přežije-li mi zimu na okně, tak na jaře ji rozjedu! A protože to bude její druhý květ, nebude valný na množství, ale mohla by být lepší, kdo ví co se mi podaří tímhle postupem objevit :-D

Druhý obrázek - 1 vlevo/nahoře - jsou ty moje orig. pomalé skunky, z nichž jedna teprve začala kvést, nebo už konečně?! A ta druhá vůbec nic, jenže byla v jiný místnosti, tak jsem je dal k sobě s tím, aby prostě začala kvést taky. Doufám, že se tenhle nápad ujme a potáhne se za tou kvetoucí. Aby to nebylo naopak a ta co kvete nepřestala podle té Jalovice. A mě to ani moc nevadí, že se tak loudají. Zaprvé jim topim a zadruhé je stejnak plánuji pěstovat si je co nejdéle. Dnes jsem jim zrovna domlouval, aby se mnou vydrželi ještě jednu sezonu, i kdyby dali nějaké paličky a sklidil sem je. Pojal jsem totiž neuvěřitelnou touhu po tom, vytvořit tzv. věčný THREAD! 2 vpravo/nahoře + to je můj Led 12w microgrow - nevim, zda mám jeho stav svést na svou lenost, nebo na celkovou rekonstrukci, nebo na to, že tam prostě a jednoduše nemám teď co dát. Ať tak či onak, je to ostuda, ale nic není zadarmo a nic není hned...trpělivost!
3 dole - je pouze odkaz na moje druhé oblíbené pokračování 2017 Vintage Bossa Café, což je muzika při které právě teď dělám tenhle thread. Mě to přijde jako opravdu dobrá věc a proto se o ní chci podělit. Odkaz je TADY!!! Příjemný poslech...


A co napsat na závěr? Ať přežijeme ve zdraví tyhle podzimní depky a pošmourné počasí a v zimě ať si dobře pokouříme :-) No a já jsem pro dnešek hotov...škoda. ( Mimochodem, proslýchá se něco o legalizaci marihuany )

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 03-10-2017 v 22:24 PM

Old Post 03-10-2017 v 22:13 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pohodička Trocha historie...RETRO Příspěvek č. 323


Nazdar groweři, ne opravdu jsem nechtěl říci Na zdraví, ale něco mě napadlo, on to totiž není úplně špatný nápad.
Tak zaprvé slovo grower, groweři už zlidovělo. V Čechách určitě.
Za druhé - připravil jsem si výňatek z knihy Hydroponie, pěstování rostlin v živných roztocích a to rovnou z roku 1965 . Ne třebas všichni pěstují klasickou hydroponií, ale já většinou ANO, mluvím za sebe. No, a co nám o Vodě a živném roztoku píše kniha předchůdců?

Prvním živným roztokem po vysazení rostlin je čistá voda. Rostlinky také přijímají čistou vodu, když si vytvářejí nové vlasové kořínky. Bývá to obvykle po 2 až 3 týdnech. Často se stává, že se voda krátce po přesazení rostlinek začne kazit. Způsobují to buď zbytky půdy co se uchytila na kořenech a časem se vyloužili do vody, nebo polámané kořínky, které se rozkládají ve vodě. Poškozené kořínky ostříháme nůžkami až na zdravou část a vodu vyměníme. Čistou vodu bez živin obvykle necháváme 1 až 3 týdny. Po této době připravíme rostlinám živný roztok z poloviny tablety Hydroponixu na 1L vody. V takovém roztoku pěstujeme rostliny po celé jaro a léto. Na podzim a zimu, snížíme dávky živin na polovinu. Živné roztoky K jejich přípravě není vhodná každá voda. Nejúčinnější je voda dešťová. V městech se však nedá opatřit tak snadno, proto jsme zde odkázáni na vodu chlórovanou vodu z vodovodu. Aby se v ní mohly rostliny zdárně vyvíjet, musíme ji zbavit přebytečného chlóru a vápenatých solí. Činíme tak převařením. Po vychladnutí ji slijeme a takto ji už můžeme použít k přípravě živného roztoku. Živná sůl se nerozpouští snadno v tvrdé vodě a proto ji změkčujeme převařením a proto je vhodná měkká voda dešťová a nejlepší je voda destilovaná. Rozdíly v koncentracích je potřeba vyrovnat přidáním čisté vody. Není proto správné doplňovat úbytek objemu novým živným roztokem. Nevyplácí se ani nutit rostliny k rychlejšímu růstu vyššími dávkami živných solí. Způsobili bychom tím poruchy ve výživě rostliny a ty se projeví na jejich vzhledu. Živný roztok vyměňujeme pravidelně po 3-4 týdnech. Při výměně roztoku je nutno také umýt nádobu a zbavit ji usazenin na stěnách. Protože však roztok obsahuje ještě spoustu výživných látek, zaléváme jimi rostliny pěstované v půdě. Názornou představu o postupu prací při pěstování rostlin metodou Hydropo...vidíme na obr.

Teda dneska jsem si vymyslel, ale už mě nebavilo pořád dokola jen fotky kytek a hodnoty okolo. Prostě tohle je vzpomínka na ty, kteří sice nebyli takovými jako byl p. J. Herer a další...ale určitě už se v dnešní době něco převzalo. Tak přeji hezké vzpomínání...S.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 05-10-2017 v 23:39 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 324

CAf!
No, knihu poznám. Dostala sa ku mne pred 25 rokmi, ale mal som ju iba požičanú. Je to z úplných začiatkov. Rád by som si ju prečítal zas, alebo by som ju docela rád vlastnil ..... pamatám si prvé tabletky Hydroponix. Predávali ich v liekovke v drogériach. Bol to Český vynález a musím podotknúť, že to fungovalo dosť dobre pri domácich okrasných rastlinách na ktoré sa to najčastejšie aplikovalo. Docela by ma zaujímal osud tohoto vynálezu. Pokiaľ si dobre pamatám, bolo to na organickom základe. Dodnes pár tabletiek niekde mám.
V období, keď tú knihu písali bola situácia s kvalitou a úpravou vodovodnej vody celkom iná. Bola "kvalitnejšia" na pestovanie - pamatám ako sa v nej perfektne pestovali akvaristické rastliny....autor dobre vedel, že čo hovorí. S dažďovkou to fakt funguje... Samozrejme dnes sme už ďalej a teraz prístupnými prostriedkami aj neznalec dokáže skoro až zázraky - pokiaľ si prečíta návod a ide podľa neho.

Old Post 06-10-2017 v 10:17 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Dotaz Test :-) Příspěvek č. 325


Fakt si nedělám legraci... Určitě se tady najdou nadšenci, kteří mají obrázek ganja trávy asi na všem od oblečení až po čepici. Ale otázečka, trochu mimo pěst, ale k tématu..a kdo chce, pošle mi do vzkazů Název filmu z kterého je fotečka. a jestli někdo zná i jména těch kluků...? Dobře uznávám, je to pokus, ale mě se to sem docela hodí...


Co to je? No přece obří joint.
To ty?
Ne, kdybych to věděl už bych to vyhulil...
Nemáš pocit, že tu něco hoří?

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 07-10-2017 v 00:12 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Zdravíčko :-) Příspěvek č. 326

No, já jenom na skok...jak se daří? Mám fakt něco pěknýho, ale zatim to sem ještě nedám. Napovim-změnil jsem microgroow v kuchyňské lince za box v obývací stěně :-) a LED 12W pořád jede :-) Tak přeju všem hodně štěstí a pro ty co maj rádi nějakou tu muziku jako já tak tady odkázek Písnička


Jasně, šlo o film Zahulíme uvidíme 3 , Harold a Kuman

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-11-2017 v 19:24 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 327

...no, tak to som zvedavý, že čo predvedieš.
....sila, tá pesnička, že sa s tým stretnem takto, tu 1.x :-)

Old Post 10-11-2017 v 21:34 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Upozornění Novinka! Příspěvek č. 328



Zdravíčko kolegyně a kolegové :-) Tak, omlouvám se, trošku mám radost tak mi to breptá...Takže jsem psal o tom, že jsem přestěhoval z kuchyňské linky LED 12w do obývací stěny. Bylo to nezbytné a rozhodně to prospělo celé věci. Holka teď (myslím, že je to Citral skunk od Bulldogs seeds) mi dělá společnost doma celý den. Asi je to trochu drsné, ale dneska už neřeším tyhle větráčky, odtahy, smrad...Je to moje holka, je jenom jedna, malinká a je téměř celý den otevřená a ať si voní...Mám to tak trochu místo akvária, prostě koníček! Když už je opravdu noc ( vypínám přesně o půlnoci ) tak ji prostě přivřu a myslím, že i disajn je docela pěkný, že? Jen chci říct, že je to takový osvobozující . . .mít ji takto. Návštěvy jen kulí voči hihi. Prostě PARÁDA :-)







Tady je vidět, že se mi daří tu kytku rozchodit, ačkoliv už má jednu sklizeň za sebou. Jestli ale ponese i podruhý to nevím, ale celý ten střih zvládla a zvykla si. Dokonce pustila fest kořeny, což je možná tím, že jsem začal opravdu používat tu dešťovou vodu. S tím je ale konec do Jara, páč domácí mi ji na zahradě kvůli mrazu vylila ze sudů :-)))) Ale já už na ní nechvátám a proto beru s rezervou všechny komentáře, protože už mám svou ucelenou představu o tom, jak bude tahle kytka jednou vypadat a uvědomuji si, že to nebude hned...Je to jiný styl a pořád je se co učit :-) Nějak jsem tu pochopil, že někteří členové tady nemají ty svoje karmičky úplně grátis a jsou za nimi schované hodiny a hodiny s kytkama. A taky, že každý má ty svoje kytky rád :-) Ostříhal jsem ji dneska ráno zase dohola a budu v tom pokračovat dokud si nevytvoří alespoň pěknou korunu!

HAHA, ať nám to tu roste . . .

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 21-11-2017 v 09:31 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Upozornění Úklid . . . Příspěvek č. 329


Čas od času se to tak stane...objevují se pavučinky, zaprášené světlo, jejda zálivka je tam jak dlouho? Už jsem to taky chtěl udělat nějakou tu dobu. Dneska byla na to nálada i čas...Takže kytku jsem vyndal a propláchl čistou vodou misku a nalil zcela novou zálivku s hnojivem. Potom jsem celou skřínku vytřel vlhkým hadrem a očistil lampu a všechno na co jsem dosáhl...vyměnil podložku a všechno zase seskládal zpět (což je fotografie nahoře vpravo.)

Kořenům se daří, stonku taky, listy a větvičky dorůstají do požadované výše a rovnoměrně o což mi šlo. Asi to vypadá, že příště se trošku podívám blíže na květinu.



s pozdravem všem Slamacek

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-11-2017 v 14:45 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 330

Je to parádna zábava, čo prevádzkuješ. Skús zmeniť nastavenie fotenia pod tou lampou, lebo takto toho moc nevidno. Nerozmýšlal si nad tým, že tie odrezky naklonuješ?

Old Post 27-11-2017 v 10:15 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 331

Přemýšlel jsem o tom, ale já s těmi řízky nemám moc zkušenosti dobré...neumím to a raději mám semena.
Naposledy jsem kytce stahoval a rovnal větve a brzy už ji asi přepnu na 12/12, protože nerad bych měl kytku v šatníku a ještě navíc už nic většího na ni nemám :-) Přitom je to takový prcek. /možná je to i dobře, že není na té fotce moc co vidět :-) /
K tomu focení, já fotim ještě starym zálesáckym mobilem :-))) takže ještě je tu možnost měnit žárovku, jenže pořád manipulovat s tou LEDKOU se mi nechce, jednou mi upadne a bude to špatný...

Já si totiž vzpomněl na jeden klasický vtip,..a sem se to hodí :-) Zkusim ho dát dohromady...

Sedí medvěd na břehu řeky a kouří jointa. Jde okolo vydra a povídá: Ty mědvěde dej mi taky potáhnout. Medvěd ji jointa podá a povídá, natáhni, přeplav řeku a vyfoukni.
Vydra natáhne, přeplave řeku, vyfoukne a vidí to zajíc. Povídá vydře: Vydro, koukám že máš hulení, dej mi taky. Vydra říká: Nemám,. ale na druhé straně kouří medvěd tak si k němu přeplav. Zajíc skočí do řeky a vyleze u medvěda...
Ten vytřeští oči na zajce a povídá: Ty vole vydro, ty už to nehul!

No nic, tohleto je docela klasika:-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 06-12-2017 v 01:30 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 332


100 bodov!

Old Post 06-12-2017 v 04:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 333

To je mazec.

Old Post 10-12-2017 v 19:10 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 334

Takhle tejrat kytky :-)

Old Post 10-12-2017 v 19:11 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 335

Ne delam si srandu, ale divim se ze to pod 12 w takhle vubec roste...

Old Post 10-12-2017 v 19:13 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 336

Tak co, skoro měsíc pryč a žádnej up... jak pokračuješ?

že Ty chystáš nějaký překvápko ala vánoční bonsai či něco takovýho?

Doufám že to nehodláš zabalit, u tohodle vlákna sem se vždycky parádně odragoval Keep it grow!

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-12-2017 v 11:08 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4210280 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív