Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Televizni debata na tema legalizace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Televizni debata na tema legalizace Příspěvek č. 1

Chystate se tam nekdo? Nechat na sebe rvat Jilkovou ? Meli bysme tam nominovat nejaky reprezentativni growery v kvadrech

http://www.ceskatelevize.cz/porady/...o-s-m-jilkovou/

PŘÍŠTÍ TÉMA
Legalizace marihuany

7. 12. 2017

Pirátská strana chce zlegalizovat marihuanu. Je tato halucinogenní droga nebezpečná, nebo léčivá? Má být kouření marihuany postaveno na roveň cigaretě? Přijďte diskutovat s Piráty a ANO!

Debatovat může přijít každý, kdo má odvahu říct veřejně svůj názor. Stačí se přihlásit na tel. čísle: 261 13 77 66 nebo e-mailové adrese: mateslovo@ceskatelevize.cz

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-12-2017 v 23:38 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Já bych šel, ale obávám se že k léčbě toho moct říct nemůžu a reprezentativni vzorek zrovna taky nebudu

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-12-2017 v 01:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

Právě jsem viděl upoutávku v televizi, jsem fakt zvědavý k jakému závěru dojdou.

Old Post 05-12-2017 v 17:00 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Ja bych sel okamzite ale bohuzel nemam kvadro a ani nejsem moc reprezentativni tip co vladne slovem.
Ale kdo by tam rozhodne nemel zchazet tak to je "teta Bushka" ale kdo vi jesli o tom vi a sleduje to. Myslim ze ta by mela co rici a byla by tam hodne uzitecna.
A urcite by tam mely byt nejaci oficielni pacienti , ja se domnivam ze televize usilovne hleda lidi s obou stran takze si myslim ze tam nekoho produkce urcite najde i ze strany pacientu kteri se bez konopi neobejdou.

Budu to urcite sledovat doma z postele a jsem rad ze jsem se o tom vubec dozvedel.

Old Post 05-12-2017 v 17:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

Já užívám konopí, protože mám občas křeče a bolesti, a okamžitě mě to uvolní a bolesti a křeče ustoupí, proč mám do sebe cpát prášky a kapky, když to tak pomáhá.Nejvíc mi to pomáhalo po chemoterapiích, kdy se točí celej svět a je furt nablití, nikdo nic nejí , a já jedinej pacoš co hltal sestry čučely.
Mám 3.stupeň invalidity už 13let ,3 jakýsi blbý nemoci, ale starej nejsem.

Ale na tohle , a veřejně ,nemám koule, chápete.....

Old Post 05-12-2017 v 18:42 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 6

Jílková je rozhodně, neumětel.

V tak krátkém čase a s tak užasnou moderátorkou z toho bude jen srajda. Škoda.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 06-12-2017 v 06:09 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

No neumětel, nevim nebudu soudit, nesleduju... ale vostrá bejt umí

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-12-2017 v 14:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

CCa za 45 minut ten porad uz zacina ,tak koho to zajima nepropasnete.

Old Post 07-12-2017 v 19:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 9

Nestíhal sem... ale du to dohnat.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/...217411030520029

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-12-2017 v 06:30 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 10

Za mne je problém v tom, že společnost se bojí a lže, tím člověk, který se dostane třeba ke konopí jako mladiství a tedy pochybuje o sobě a světu kolem sebe, jelikož k tomu má predispozice dané věkem, zjistí, že konopí rozhodně není takový démon jak se tvrdí, logicky začne pochybovat o dalších tvrzeních a tady je podle mne zakopaný pes, potom končí i na mnohem horších substancích, které už tak snadno třeba nezvládne. A začíná se prostě chlastem a cigárama a pak se jde dál, opak tvrdí lidé bez vlastních zkušeností.

Krásně se můžeme podívat jak to je na Slovensku, jak tam vedou drogovou politiku je ještě horší a vede to, mimo jiné, k útěku mladých lidí do zahraničí, včetně ČR, chtějí být svobodní a neskončit v lágru nebo s nějakou psychickou poruchou způsobenou tíhou společnosti, za což shyzofrenii a některé další psychické poruchy považuji, protože co bývá psychická porucha? Řekl bych že z velké části únik do alternativních realit, poněvadž ta obecná je nesnesitelná. Respektive predispozice tam jsou samozřejmě i geneticky, ale co je spouští? Trauma!

Jinak např cigára, zakazujou se víc a víc a lidi to berou jako útok na svou svobodu a přijde mi, že konzumují natruc více než dřív, aby měli snad i důvod nač si stěžovat.

Je to tu choré, omezenci budou furt tvrdit bludy, nevidí širší souvislosti. Zastánci v pořadu maj ode mne plus, narozdíl od těch afektovaných samozvaných spasitelům světa našli odvahu překročit strach a tím se posunuli dál jako lidé, jsou, řekl bych, více otevření k názorům ostatních a nemají potřebu vymýšlet úskoky, aby se náhodou neukázalo, že se mýlí a že by se jim díky tomu nejspíše sesypal svět.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 08-12-2017 v 11:05 AM

Old Post 08-12-2017 v 10:45 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Tak jsem včera tu debatu sledoval. Pocity z toho mám různý. Ti tři " odborníci ", keří vystupovali proti legalizaci vidítelně byli trochu mimo mísu. Argumenty vedoucího léčebny se omezovaly jen na zkušenosti s jeho klienty, takže stále jen opakoval spolu s ostatními slova jako nebezpečná návyková droga. Další vzpomímal, kterak v dětství kradl otci z krabičky na stole BéTéčka a navíc ví, že plno policajtů kupuje od dýlerů drogy pro sebe a své manželky a ti pak prý proti čenému prodeji nechtějí nijak zasahovat. Třetí, onkolog zas hlásá, že v lékárnách je konopí stále dostatek a ani cena není nijak závratná a i přesto o něj není ze strany pacientů zájem. Nakonec tomu nasadil korunu tím, že chtěl žalovat Legalizaci za rozdávání semínek seniorům.

Naopak propagátoři legalizace byli připraveni. I když si myslím, že na takovéto oponenty snad ani není žádná velká příprava potřeba. Pro pány Bartoše a Veverku to už musí být ubíjející stále odpovídat na stále stejně debilní otázky oponentů i paní Jílkové.

Celou dobu se vlastně řešilo především hulení. Když přišla řeč na masti, hned paní Jílková řekla, že to sem nepatří. Přitom ta mast se dělá z konopí, které opět někdo (nejspíš nelegálně) musí vypěstovat. A na ostatní produkty (extrakty, výtažky a pod) vůbec nedošlo,


Potom ta debata vyzněla pro lidi, kteří o problematice něco vědí jako jasné vítězství legalizace nad tmářstvím. Bohužel, ale asi stále je víc lidí, kteří o tom nevědí nic, nebo hodně málo. Ti pak v konopí stále vidí hnusnou návykovou drogu. Hlavně, když jim to v televizi ještě potvrdí lidé s akademickými tituly.

Old Post 08-12-2017 v 15:39 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 12

Jo ,ti tri nastrceni panaci byli zcela sfanatizovani a nedokazaly podat rozumny proti argument. Ten co kradl otcovi BT-ecka tak me hodnektrat rozesmal i kdyz je to spis k placi.
Ze strany pacientu co se leci konopim tam nikdo nebyl . Kdo by taky sel dobrovolne s kuzi na trh a vystavoval se trestnimu stihani.
Ani zadny lekar co by podporoval leceni konopim.
Jilkova nebyla nestranna .

Moc ten porad nepomuze , podle me.

Old Post 08-12-2017 v 16:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vito
Nový Člen

Karma uživatele Vito - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

Užití pilulek pro onko pacienta neni 1200 mesičně ale tydně a to při užití silných stimulátorů bolesti za dalších par stovek. Akorát se projevila neinformovanost lidu , je to k pláči btw.: ganja= pernik. ... mě poser

Old Post 08-12-2017 v 21:49 PM
Vito je offline   Profil uživatele Vito   Find more posts by Vito   Foto galerie člena Vito   Click here to Send Vito a Private Message   Add Vito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 14

K tématu. https://majzlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=637965

Take it easy :->

Old Post 09-12-2017 v 05:15 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Tak to není možné. Ve světě se na konopi přechází a tady nám sekta placených zmrdu farmaceutickymi firmami, bude v TV před milionem lidi tvrdit, že konopi je spouštěč přechodu na tvrdé drogy.
Jak takový lidé mohou mít akademický titul (jo vlastně už vím, asi ho dělali v Plzni).
Probud te se už vy hyeny a dejte lidem demokracii a svobodu.

Old Post 09-12-2017 v 06:36 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 16

Mluvily velice rozumně a Ti druzí o tom, jak je to ted. A ten za Ano, ten je uplně mimo, myslí, že když se problém nepojmenuje, tak žádnej není. Bartoše nemusím, je to vítač a sluníčkář, ale tady mluvil rozumně škoda, že Ti další blbci pořád jen mluvily o pervitinu atd, zvlášt ty zážitky o ktetých ten chytrolín mluvil nebyly jen z trávy, ale z horších věcí..... já pořád čekal, kdy vytasí historku o schizofrenii po trávě a on pořád po tvrdých drogách.... s trávou nic, jen že je to brána, ale to je i chlast...

Old Post 09-12-2017 v 08:09 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5135110 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív