Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » !!! Plesnivá voda (zálivka) !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Upozornění !!! Plesnivá voda (zálivka) !!! Příspěvek č. 1

Ahoj, ahoj,
měl bych tu problém. Mám kytičku, která má skoro 2 týdny a za poslední týden vyrostla pouze minimállně asi půl cm. Listy rostou rychle. Děložní lístky už "ustupují" a mám 2 velké a 2 malé lístky. Kyti je pořád živá, zelená bez flíčků. Nemá zkrabacené listy a tak.Ovšem jsem si teď všiml, že ve vodě s přesným pH, kterou mám v boxe na zálivku vždy jen zaliju kyti a nekoukám na ní, tak jsem tam teď kouknul do té nádobky a vidím, že ve vodě plavou takové bílé, průhledné chuchvalce. Nejspíš plíseň. Ihned jsem utrpěl šok a vodu vylil. Nádobu teď dezinfikuji a dám novou odstátou a doladím pH. Je možné, že kytička ten týden nerostla kvůli tomuto kentusu ve vodě? Jinak hlína nevypadá nejak plesnivě, žádné známky plísně na povrchu ani v hloubce. Je možné, že se kytka ještě rozjede ? Listy stále rostou hodně, ale roste vééélice pomalu spíše vůbec. PROSÍM, PROSÍM O RADU Moc děkuju, mějte se

Ganje zdar!

Old Post 25-01-2017 v 21:29 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 2

Kľud, rastlinka rozvíja korene, čochvíľa začne opäť naberať výšku, či sa týka zálievky uvidíš o pár dní ale nemalo by jej to uškodiť daj preplach čistou vodou a nastrachuj sa toľko, nech to rastie ;-)

Old Post 26-01-2017 v 09:58 AM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 3

jestli v ní máš nalité hnojivo déle jak 4 dny tak to taky není dobře

Old Post 04-12-2017 v 09:10 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

Hugito, pri reagovani na prispevok neni odveci sa kuknut na datum. Typek to resil v lednu.

Old Post 04-12-2017 v 09:54 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 5

moje chyba. nevěděl jsem ,že se to tady pak řadí na začátek.

Old Post 05-12-2017 v 06:21 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 6

Maxeaux : někde jsem si všiml ,že nejsi fanda Andvanced Nutrients. Já ho tedy používám a došla mi složka. tak přemýšlím jestli doplním nebo vyměním za jiné. píší u toho ,že samo upravuje PH , ale moc tomu nevěřím beru vodu ze studně a PH mi to sráží až moc. Co ty používáš.

Old Post 05-12-2017 v 07:01 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 7

Niesom proti AN, len mi vadia firmy a ich nasilny marketing ktory ta presviedca ze tvoje kytky nutne potrebuju 20 roznych stimulatorov/boosterov.
Ja pouzivam co dum da, este mam nejake Plagrony z radu Alga, ale cim dal tym menej to resim (outdoor). Mozno este vyskusam tablety od Biotabs. Ph na out neresim.

Old Post 05-12-2017 v 07:32 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 8

Takle . Někdo tady doporučoval advanced hydroponics. Tam byly jen 3 složky . Je pravda , ze s nákupem všech složek u an je to docela ranec

Old Post 05-12-2017 v 07:46 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5314240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív