Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 385

spojis toto http://www.moje-elektro.cz/objimky-...AiABEgIVe_D_BwE s tymto https://www.conrad.de/medias/global..._FB.EPS_250.jpg a zasrobujes ziarovku,das to do hociktorej volnej skrine co mas doma a nehas trochu pootvorene nech sa vetra.

Old Post 01-12-2017 v 19:33 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 386

Svetlo do matkarny uz bych mel , privezou mi ho snad pristi tyden.
Ja zadnou skrin ani skrinku doma nemam, mam malinkaty byt.
Mam jen stenu a vsechny skriknky v ni jsou plne obsazene.

Ja si matkarnu necham vyrobit az v lete do te doby na ni snad nasetrim.

Old Post 01-12-2017 v 20:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 387

V podstatě ne tu matkarnu nepotrebujes skříň, stačí hodit do prostoru a lampu nad to pověsit. Já třeba spim v průměru 6 hodin, takže pokud to mas podobně, mas ideální periodu a večer využije s světlo i pro sebe.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-12-2017 v 22:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 388

Pánové, ne že bych chtěl dělat chytrého, ale Madi chce odrůdu "zamatkovat", tzn. že chce držet kytí v růstu jako mateční rostlinu a odebírat z ní řízky. Na to potřebuje ideálně menší box a hlavně stabilní podmínky v něm 😉 kdyby chtěl jen nařezat a rozjet, tak je to jiná, na to opravdu stačí žárovka s objímkou 😉 ale to není Madiho případ, že 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-12-2017 v 07:14 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 389

Hele chce to zamatkovat a vydržet než bude mít matkarnu. Řízky může plesknout do nějakého parnicku někde pod lampicku a jak mu to povyroste potřebuje jen světelnou periodu, aby mu to nenakvetlo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-12-2017 v 08:47 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 390

to je komedie...

nařezat a nechat chytit může i pod tou lampičkou, bez boxu a veškerejch vyfikundací... už to tu psalo několik lidí včetně mě. Neni to vůbec žádná věda, pořád je to plevel a stačí málo a trochu času ať zakoření. Pak jen vyměnit světlo za silnější jak porostou pokud nebude pořád matkárna... Se tady z toho dělá hrozný drama, přitom na tom nic neni, jen je třeba víc hlídat škůdce atp. bez boxu. Do ideálu daleko, ale de to. Ne že ne.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-12-2017 v 10:44 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 391




Jo tak sem to presne myslel.
Zatim narizkovat dat do parnicku pod lampu , tam to drzet co nejdele ve vlhku a cca po mesici to dat do volneho prostoru ale cetl jsem ze ma cerstve zamatkovana kytka mit taky velkou vlhkost takze Pitr ma pravdu v tom ze matkarna by byla rozhodne idealnejsi.

Ale ted na ni nemam abych si ji nechal vyrobit takze az v lete a ted zkusim zatim "vyrobit" ha ha , ja a neco vyrabet.... :-) nejakou improvizovanou treba z kartonu .
Ale vubec nevim jak na papir karton zavesit tu tezkou lampu s dvojzarivkou.

Kytky jsou brutalni Jungle , uz mam kvetinace 15 cm od sebe ty dve rady.

Old Post 02-12-2017 v 15:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 392

Ve ctvrtek snad uz budu mit to svetlo tak zitra jdu rezat klony.
Drzte palce

Old Post 02-12-2017 v 18:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 393

Zdar madi, tak konečně bez deficitu. Tohle vypadá na pěkný začátek. Konečně jsi odhodil špatnou karmu.

Old Post 03-12-2017 v 05:11 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 394

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ve ctvrtek snad uz budu mit to svetlo tak zitra jdu rezat klony.
Drzte palce
.

Ahoj, už jsi na řezy připravil nějaký prostor? Nebo je zatím dáš do boxu ke kytkám? Pařníček předpokládám máš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-12-2017 v 05:31 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 395

Fikus- Zdar Fikusi . No, jen nezakrikni .
Zatim je to ale opravdu muj nejpovednejsi pest , uvidime jak to pujde dal.

Pitr- Zatim je dam do boxu akorat nevim co to pak s nima udela kdyz ze silneho cob-led svetla je dam pod obyc zarivku.
Na vec pujdu az v pondeli nebo utery (musim si pujcit PH metr k napufrovani RW.)
Parniky mam dva maly i vetsi.

Mam dotaz ohledne klonovani.
Mohu pouzit klon z uplne nejspodnejsi vetvicky ktera ma vrchol cca v polovine vysky kytky ,ktera by pravdepodobne uz ostatni vetve co jsou na vrcholku nedohonila?

Old Post 03-12-2017 v 15:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 396

Spodní větve jsou na klonování vhodnější, mám pocit ze obsahuje víc rustovejch hormonu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-12-2017 v 16:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 397

Jo , toho jsem si vedom , procital jsem to nekolikrat , jen jsem mel spis na mysli ze ta vetvicka moc nevyrostla a dosahuje jen do poloviny kytky , tak jesli pak cela nova kytka (klon) nebude taky nejak zaprcatela a nebude mit stejne vlastnosti jako ta vetvicka z ktere byl ten rez naklonovan. Tak jsem to myslel.
Ja koukal i na youtube a tam vetsinou kazdej odrezava spis z prostredka.

Takze normalne z te spodni zaprcatele vetvicky to proste doporucujete.

Old Post 03-12-2017 v 17:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 398

Pokud má ta větvička aspoň pár pater, ideálně aspoň tři, tak to půjde. Stejně jich řízni o pár víc, pak vybereš nejlepší, třeba se nějaký nechytne, atd... A s úpravou vody se taky nějak nepárej. Kelímek, nějaká voda, pár kapek Root Juice a jede se 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-12-2017 v 18:43 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 399

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Pokud má ta větvička aspoň pár pater, ideálně aspoň tři, tak to půjde. Stejně jich řízni o pár víc, pak vybereš nejlepší, třeba se nějaký nechytne, atd... A s úpravou vody se taky nějak nepárej. Kelímek, nějaká voda, pár kapek Root Juice a jede se 😉


Hm, tak to nema , ma jen dve patra , chci takovyhle vetvicky uplne odstranit tak sem si rikal ze bych je mohl vyuzit na klony.
OK, tak teda jen 3.patova.
Pockej ,jako ze nemusim shanet PH metr a nemusim pufrovat RW kostky na 5,5?
Staci teda uplne neupravena kohoutkova?
Pry se musi RW pufrovat jinak tam pry je moc vysoke ph.....???
Protoze RO uz par dni nepouzivam,tece z toho uz nejaka tmava sracka asi zanesene fitry. (chtelo by to nove ale soji to litr i s novou membranou)

Old Post 03-12-2017 v 19:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 400

Madi já osobně zkusil na to prdět a vyšlo mi to. Naposledy jsem přijel ke kamarádovi, vlezl k němu do boxu se špinavýma nůžkama, nařezal budoucí řízky, vzal vodu z kohoutku-ve městě-chloru 4prdele, nakapal od oka Root Juice, naházel pár kostek, dali jsme čouda, pak jsem je do kostek napichal. Světě div se, zakořenily..... takže tak 😉😉😉 jinak pH 5.5 mi přijde málo. Když už upravuju tak něco kolem 6-6.2 po celou dobu 😉 ale třeba mám jen správnou karmu a štěstí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-12-2017 v 19:41 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8423230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív