Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Přítah vzduchu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bong kong 1
Nový Člen

Karma uživatele Bong kong 1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 1 

Obecné Přítah vzduchu Příspěvek č. 1

Zdravím lidi
Uz dlouho tady čtu spoustu super věci díky kterým jsem získal hromadu cenných zkušenosti, no nic méně teprve dnes jsem se registroval a tohle je můj první příspěvek tak konečně 😀

Zrovna chystám svou zahrádku box č2. 90x90 pod 400w. První byl homemade kde jsem otočil dvě kola svoje první kola. Dopadlo to myslím ze obstojně, výnos byl okolo 35 g na jednu auto kytku( zbyly 4 zbytek se postupně dávál ven, nechal jsem jen ty nej) cely růst a půlku květu jsem odjel na ledpanelech objednanych z netu a doma splacane s chladicem atd aby to jelo.
Podle vyrobce mely mít po 50w, celkove jich bylo pět. Na to jaký to byl bastl a to fakt byl si to vedlo dobre,se vším zapojením...mi wattmetr ukazoval neco kolem 500w
No nic méně mi to přišlo pořad řídké( jinak mi to přišlo fajn kdyby byl někdo zvědavý mužu foto) tak jsem na poslední dny( cca 10)zapl k led ještě 250 sodík a nechal jen 2x panely 50w led... No na to ze se tam děly takové harakiry tak to uslo 😀😀

Tak a tím se ted konečně dostávám k věci na kterou se chci zeptat na rady vás kamarádi( určite si tu ted konečně budu povídat svami často 😊😊😊✌
-Kvuly ideálnímu všemu hlavně nenápadnosti Volim sklep, je tu ale jeden problém je tam proste takový ten sklepovy vzduch. PTÁM SE, jak tohle vyřešit?
Když přívod potahnu z venku tak si říkám ze tam budu mít zimu, kort ted ze. Nebo se pletu?
Vhanet ten zatuchly vzduch dovnitř mi přídě jako nesmysl, nebo?

Tak to bude asi tak vše zatím 😀 Po dobrém ranním špeku jsem se konečně dokopal k registraci tak jsi užívám ze konečně uz i píšu a nejen čtu
Díky a 🙏✌

Old Post 02-12-2017 v 07:27 AM
Bong kong 1 je offline   Profil uživatele Bong kong 1   Find more posts by Bong kong 1   Foto galerie člena Bong kong 1   Click here to Send Bong kong 1 a Private Message   Add Bong kong 1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2011 - Příliš mnoho vzduchu? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6501170 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív