Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w led-Amazon-8*ICE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 49

Witcher: jasně, jakmile zapustí kořeny do roztoku (musejí být leskle bílé a tak i zůstat!) tak můžeš začít zvedat.

Bazito: ty vůbec totiž nemáš šajnu k čemu NPK slouží, nastuduj si to, je to docela zajímavé. Drip sem netahej, to je úplně jiná disciplína.

Bouřekk: přesně, naprostá blbost, zapomeňte na to!

Old Post 01-12-2017 v 21:15 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 50

Co dáváš za značku hnojiv že jim dáváš v květu jen 0,9 EC? A máš nějaký pěsty který jsi úspěšně dojel při tak nízkých hodnotách? Rád bych se na to podíval..

Old Post 01-12-2017 v 21:46 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 51

Ok tak za poslední více než 2 roky co jedu vodu mám krásný zdraví kytky který nevykazují žádné deficity. Výnosy jsou více než krásné a chuť taky super. Vlastně vše dělám špatně a nemám o tom ani šajnu. Už to tady nebudu řešit.

Old Post 01-12-2017 v 21:48 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 52

ty neumíš asi ani číst co? 0.9 jim nedávám, nevydrží to. 0.7, JiDB, ne jen tu machruju.

Bazito: nebuď uraženej a nevkladej mi slova do úst, tady se nebavíme o tobě ani tvém dripu, ale o aeru.

Mike: jako další zdroj: tady máš třeba thread týpka co umí aero a ví
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=67533

Ať to leťí

Naposledy upravil Gauss 01-12-2017 v 22:03 PM

Old Post 01-12-2017 v 21:49 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 53

Číst umíme asi všichni tady..😉nevím ale asi nejsem jedinej kterému přijde v květu dávat 0,7 EC normální nicméně bych rád viděl ty kytky jak vypadají při takových hodnotách..pokud si tady projedeme forum tak není snad nikdo kdo by v květu dával tak nízkou hodnotu EC..ale budiž mě je to jedno za mě je to nesmysl..ale jestli Ti to tak jede tak jedině dobře..umíš asi zázraky 😃😃

Old Post 01-12-2017 v 22:02 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 54

Akorát tu zasíráš thread a dáváš všem na obdiv svou nezkušenost Moje palice jsou větší než tvůj mozek.

Old Post 01-12-2017 v 22:05 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 55

Ať koukám jak koukám nemůžu se tady nějakých palic od Tebe dohledat tudíž se není čeho chytit 😉pak to co tady vypouštíš můžou být jen plky 😉nehledě na to že když už nevíš coby začneš kolem sebe kopat jako malý dítě 😉takže o velikosti mozku bychom se tu mohli dohadovat 😂😂😂takovýhle pubertální výlev sem si ještě tady nepřečetl jako reakci na něčí komentář..

Old Post 01-12-2017 v 22:28 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 56

Ale koukám jak si dával nahoře ke svému příspěvku odkaz na toho borce co jede to aero a taky je na EC 0,8..očividně to jde 😉

Old Post 01-12-2017 v 22:37 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 57

já sem trochu nasranej sorry, tahle informace mě stála macky a já vám ji poskytnul zdarma a jestě ze mě dělate wola, jinak sorry no offense.

Old Post 01-12-2017 v 22:44 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 58

Gauss.
Kazdyho stoji urcity veci nejaky usili a je pak jen na cloveku se podelit. Od toho je vlastne grower a ty muzes mit dobrej pocit z toho ze jsi pomohl a podelil se s “know how” a jak stim nalozi ctenari uz je celkem jedno. Dneska malo kdo oceni cenny rady.
Abych byl uzitecnej , tak ja startoval temer vzdy na ec1 ale nez zapnu system , tak je plne prokorenena re kostka, jel sem teda nft , ale i tak , pokud se objevily problemy , sem sem s ec dolu a v kvetu je uplne jedno jestli ec 1 nebo 1. 8. Kytky zraly tak ci tak , jen u mensiho ec dostavaly min na prdel koreny. Aero je o trochu citlivejsi na ec a start by mel probihat vzdy spis na mensich hodnotach ,takovej prcek toho moc nepotrebuje.
Spocitej si kolik hnoji aeroman kcb kdyz v kvetu jede ec 1,6 a vodu ma 0,65. . At se dari , budu sledovat.

Old Post 01-12-2017 v 23:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 59

a víš proč mě to stálo tolik usilí? (nadmerne moc na to jaka je to blbost) protože jsou tu haldy chytráků, kteří o daném systému ví prd a rozdavaj danajsky rady.

Pokud máš ve vodě už nejaké soli před hnojkama tak ze zkušenosti muzu rict, ze snasenlivost se trochu zvýší. Jakmile jsem nasadil ciste RO 0.0 tak víc jak 0.7 nechtějí, potřebovaly by víc CO2

Naposledy upravil Gauss 02-12-2017 v 00:13 AM

Old Post 01-12-2017 v 23:58 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 60

Me to povidej, ja jel leta nft na destovce. Slaba voda , ale nejaky odrudy to zvladaly na klid i pri palbe ec 1.8, ale rekl bych ze stejne by jely i pri ec 1. Prvdou je ze sem se stim nikdy moc nesral a kdyz mi ujela ruka tak dostaly proste vic a az uchlastaly , dolil sem vodu.
HYdo neni slozity , jen plati pravidlo ze jak rychle to vse krasne vali ,roste , bobtna a rychle se daji vyresit problemy.
Joo, takovych kluku je tady hodne , jedna otazka X moznosti a ve finale na vse stejne prijdes sam. Ja jim vzdy pisu ze podrobnej navod neexistuje a moje podminky se nerovnaji podminkam jinych , tudis moje zkusenosti sou jen pulka uspesne sklizne , na to musi kazdej prijit sam.

Old Post 02-12-2017 v 01:38 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 61

1. Gaussi tohle si neresil ty pred pouhymi 5 mesici? Takze pouzivas tedy osmozu, nebo ne? Mike osmozu nema.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=79114

2. Muj vstup je 0,5 +-, pokud budu mit kytky 14 dnu na rustu jako typek v aeroflo a budu jim davat podle sebe hnojky v rozmezi 1,5 - 1,8 tak na konci budu sklizet kytky co budou 2x vetsi.

Jak pise Bitir, kazdy ma jine podminky, jine hnojiva, jinak se to chova. U Metropu kytky na startu EC1 proste daji uplne v klidu a vetsinou jsem do +-5 dnu prepinal na kvet, abych tedy mel metrove kytky.

Old Post 02-12-2017 v 08:35 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 62


2. den 18/6

Už to vypadá lépe, nicméně na jedné kytce jsou vidět trošku spálené špičky, tak o kousek ec snížím.

Old Post 02-12-2017 v 08:43 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 63

chápete, že množství hnojek v živném roztoku nijak neovlivňuje rychlost růstu že jo? buď má všechno potřebný po ruce a jede jak to jde, nebo trpí deficitem či přebytkem.

Já vim, já vim... to je zase Hovadina

Naposledy upravil Gauss 02-12-2017 v 19:01 PM

Old Post 02-12-2017 v 18:38 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 64

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2017 v 10:23 AM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2774360 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív