Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w led-Amazon-8*ICE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 33

Jak je možný, že jsi tam měl při ledkách takový vedro? koukal jsi na kořeny? mě taky chvíli trvalo než se rozjely, ale to bylo spíš špatně nakalibrovanym PH metrem ....

Old Post 23-11-2017 v 14:19 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 34

Jestli mě nešálí zrak, tak to vypadá, jako bys měl zavřenej přívod vzduchu, to jim asi nedělá zrovna dobře ....

Old Post 23-11-2017 v 14:22 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@M@
Nový Člen

Karma uživatele L@M@ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 35

Zdravim,mas prosim ta este ten DS rev2,5 ?...btw,ako sa dari,prebrali sa kyti?

Old Post 27-11-2017 v 16:19 PM
L@M@ je offline   Profil uživatele L@M@   Find more posts by L@M@   Foto galerie člena L@M@   Click here to Send L@M@ a Private Message   Add L@M@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 36


Restart :-))) 8* bubba kush

1.den 18/6
ec 1,15
ph 5,8

Old Post 01-12-2017 v 09:57 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 37

to EC máš moc vysoký dopadnou stejně jako ty poslední...

Old Post 01-12-2017 v 10:03 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 38


Čím to je,ze jsou ty listy stoceny?

Old Post 01-12-2017 v 14:45 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 39

Nemůžou pít, umíraj žizní.. je to jako by tebe někdo nutil pít slanou vodu, taky umřeš na dehydrataci. EC máš moc vysoký, pokud mas zdroj 0.1 tak jim dej 0.4 budou spokojeny, ale co me neposlouchej já o tom vim hovno ☺

Old Post 01-12-2017 v 15:12 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Gauss
Nemůžou pít, umíraj žizní.. je to jako by tebe někdo nutil pít slanou vodu, taky umřeš na dehydrataci. EC máš moc vysoký, pokud mas zdroj 0.1 tak jim dej 0.4 budou spokojeny, ale co me neposlouchej já o tom vim hovno ☺
Čus, ono je to těžký, jeden radí dej ec 1 a druhej, že to je hodně. Já se rozhodl, že poslechnu matkaře, který mi řekl, že jim mám dát 1, sám jim prý dával 0,9. Co o tom víš nebo nevíš, to já nevím :-)))

Old Post 01-12-2017 v 17:20 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 41

Já jsem teď rozjížděl amazon taky poprvé. Dal jsem na radu matkáře který mi říkal že řízky koření ve vodě EC 0,7 a PH 5,7 a že můžu klidně jít hned na EC 1.0.
Dal jsem tedy EC 1.0 a PH jsem měl stejné jako matkář 5,7 a vše úplně v pohodě.
Listy se většinou kroutí při změně PH, pokud matkář koření třebav PH 5,6 a ty jim dáš vodu s PH 6.0 tak je možné že se ti listy budou chvíli kroutit. V dripu se mi to párkrát stalo, ale po 1-2 dnech si zvykly a jeli v dobře.

Old Post 01-12-2017 v 17:28 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 42

Dej jim kolik chceš, při 1.0 v aeru do par dni zakrnej a vyzlotnou...
Uvidíš, až tyhle zařvou tak zkus 0.4 a dej vědět jak to frčí poděkovat mi můžeš později 😉

BTW: taky jsem furt zvedal a zvedal a furt to nějak nejelo a nejelo... kolik útrap, času a peněz mě to stálo tahle informace 👎

Old Post 01-12-2017 v 17:42 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 43

Taky jsem se divil, že jim mám dát takový ec, dřív jsem jel aeroflo a hnojil skoro podle tabulek a jelo to bomby. Teď jim musím dát 4* víc než je v tabulkách, abych se na to ec dostal. První kolo jsem dával ec 0,5 a hned se projevily deficity, teď zkusím dát podle doporučení a když ani to nevyjde, vezmu amazon a udělám z něj boby pro dítě.

Old Post 01-12-2017 v 18:01 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 44

to Gauss: EC 0.4 je téměř čistá voda, nemyslíš?

Old Post 01-12-2017 v 18:03 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 45

Jako deficit to pouze vypada, deficit ma proto, protoze nemuze tahat vodu...

0.5 je na start presne na hrane, power plant mi treba 0.5 nevydrzel na zacátek kdezto moonshinehaze to rozdejchal. Ja pouzivam na aero ciste RO vodu, a na zacatek se jim nejvic dari pri 0.2 to milujou 😉

To Bazito: nevim, ber to treba jako cistou vodu, pro prcky v aeru vic nez dost. Nastuduj fotosyntézu jak to probíhá, kytka vyrábí všechno fotosyntézou a NPK má pouze jako nástroj pro buildování a průběh fotosyntézy.

0.7 dávám mackům až tak kolem 4-5 tydne kvetu... a to je maximum co v aeru snesou bez toho aniž se objevily “nedostatky” 0.9 když jim dám v jakékoli fázi tak začnou protestovat a to i v late bloom.

přesně jsem sledoval jak si měl na začátek 0.5 a rikal jsem si, ze to mas na hrane (zalezi na vstupu) a jakmile ti tam napsal bazito jesli to není malo a ty jsi mu napsal, ze už budeš zvedat tak sem začal tušit jak to dopadne, následná fotodokumentace to potvrdila (jako přes kopírák u mně) 0.7 si jim dal moc brzo, jinak to 0.5 by možná rozchodily... amazon za to nemůže, chybu hledej první vždy u sebe

u tebe může hrát roli ještě světlo, pod LEDkama méně transpirují a snesou tudíž trochu větší EC než pod sodou. (aero a led nemám zkušenost) pouze mapito-drip a tam si 1.8 berou velice rádi.

Naposledy upravil Gauss 01-12-2017 v 21:11 PM

Old Post 01-12-2017 v 18:27 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 46

Ahoj, nejsem odborník, ale zde bych dal na gausse. Přeci i když jedu do RW at už semena, nebo řezy, dám jen kořeňák + deštovku+ ph-. A co sem koukal, už Ti to 2x pomřelo, pokud se nemýlím, klidně bych prozměnu zkusil skoro čistou vodu pěstu zdar

ps: Bazito - myslel jsem start, po vývinu kořenu určitě víc

Naposledy upravil Witcher 01-12-2017 v 21:06 PM

Old Post 01-12-2017 v 20:50 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 47

Uvidíš, podle mě se během jednoho dne na tom EC 1.0 vzchopí a pojedou dobře.
Já takhle jel 2 roky drip a teď poprvé amazon a nikdy s tím nebyl problém.
Ještě k tomu co psal Gauss, vůbec se mi tomu nechce věřit. Když jsem jel indicu tak jsem v květu dávál max EC 2.0, sativa si brala klidně 2.5.
Jako dát jim v květu 0.7 nevím jak by se tvářili

Old Post 01-12-2017 v 21:02 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 48

No je to blbost 0,7 to je tak na začátek nějakých prcků..To je EC čišté vody plus lehce přihnojený..

Old Post 01-12-2017 v 21:11 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3237890 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív