Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 145

Mňa by teda celkom zaujímalo, či to tvrdenie o tom, že voda ošetrená kys. citronovou znižuje schopnosť zakorenenia klonov má nejaké vedecké vysvetlenie....
Ja mám skôr dojem, že to pH ste upravili až moc smerom dole....-Madi
prípadne zakoreňujete momentálne pri nižšej teplote- L1st3r
oba tieto faktory majú priamy vplyv na rýchlosť - zdĺhavosť zakorenenia.

Old Post 25-11-2017 v 16:53 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 146

No ja jsem tou kyselinou citronovaou pufroval RW myslim ze na 5,8 uz si presne nepamatuju ale bylo to dle nejakeho doporuceni a pak sem to zaleval tim samym ph.

Old Post 25-11-2017 v 20:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 147

Vědecké podklady k tomu nemám, ale 2x po sobě jsem to dělal kys. citronovou a vždy problem. Po měsíci pouze nabobtnany stonky a kořeny nikde. Nyní sníženo kys. dusičnou a do 14 dni stejne řezy skoro všechny s koreny, možná všechny nezkoumal jsem je dnes. A to je mám ted v tech větších kostkách 36x36x40mm. Jinak hodnota pH stále stejná 5,5.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-11-2017 v 21:25 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 148



Takže toto jsou nynější klony v kostkách 36x36x40mm. Po 14 dnech, jestli se nepletu, krásně prokořeněné. Jedinej rozdíl ve způsobu pufrování, jinak matky, prostor i stimulax stejný, dle toho soudím, že to dělá ta kys. citronová. Klony jsou k mání, protože další kolo chci jet selekci head mad kush a pro tyto nemám prostor ani využití.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-11-2017 v 15:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 149

Pekne zakoreneny, zkusim teda taky tou dusicnou.
Pozor at nedostatnes od bitra negativni karmu za nabizeni konu ve svem vlakne a ne v bazaru.

Old Post 26-11-2017 v 18:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 150

Já to, ale na bazaru mám

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-11-2017 v 21:50 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 151





Zjišťuju, že jsem podcenil velikost matkárny a to celkem dost . Nyní je osazena Dieslem by Bitir, Agent orange, LBK a Ednik od Azachyela (pouze pro vlastní potřebu, snad neva), 5 kousků Head mad kush a nyní přibylo 28 kousků na další kolo (20x Head mad kush selekce a 8 agentů). Původně jsem měl těch 28ks v řízkárně, ale jsem zbrklej (klasika) a aktivně jsem dal klíčit další várku na selekci a to 10ks medical OG widow (Hlava). Do tří dnů, všechny s vocasem a dvě bych řekl, že měly být už den v zemi, snad jim to nijak neublíží.
Vzhedem k problémům s teplotou v matkárně jsem tam nechtěl řezy přemisťovat, ale došlo dnes topení a tak jsem ho hned namontoval a uvolnil tak řízkárnu, kde je nyní na nějakou dobu vdovka. Topení jsem testoval trochu na rychlíka, ale vypadá to, že to bude fungovat. Vypl jsem odtah a nastavil 22°C, zítra uvidím jak se bude teplota chovat. Topení je trochu větší než jsem čekal, ale ta spotřeba je prostě super, pouhých 80w, pokud to bude fungovat, tak je to pecka. Podotýkám, že neobsahuje termostat, kdyby nad ním někdo uvažoval, je třeba mít sólo.
Tož to jsou asi veškeré novinky, všem přeji hezký svátky a ať to pěkně roste .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-12-2017 v 20:47 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 152

Cau. Pro tebe bude nachystanej jinej diesel do matkarny. Az to seknu tak se stavim a kostnes. Uz ted vim ze to bude mnohem lepsi nez ten co sem ti dal.
Nebyl spatnej , ale tohle je vic diesel a vic sour a vic aromatickej.
Jestli toho mas moc , klidne to zlikviduj a poslu ti tam pak nahradu.
Nafotim to , ocisluji , zvazim a co si vyberes to si vezmes .
Kukni na icmag jak to vypada

Old Post 19-12-2017 v 21:02 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 153

To samozřejmě neodmitnu, ale mám to druhy trojkovy pheno ted na květu a vypadá pěkně, tak chci urcite počkat na výsledek. Po novým roce chci udělat novou rizkarnu a používal bych ji i na predpest, takže v matkarne budou pouze maminy a mohlo by se jich vejít az osm. Jestli si necham to LBK a Ednika uvidim az po kose.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-12-2017 v 22:18 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 154

Ok. Ekak se domluvime potom. Ta trojka byla celkem dobra. Nedelala sice moc sutry palice , ale vynos ideal , chut stav taky. Dobrej pomer kvet.
Jj rizkarna a predpest. Je zlata vec. Ted to rak mam taky vyreseny a nemuzu si stezovat.
Ja sem zvedavej na vynos a vzhled u lady berry. Prece jen jiny podminky.

Old Post 19-12-2017 v 22:57 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 155




Už je rozjeté kolo se selekcí Mad head kush, z 10 kousků bylo pět holek. Od každého phena jsem odebral 4 řezy + 4 řezy Agenta , vše bylo pod verem v matkárně na předpěstu zhruba měsíc, prvně v malých kelímkách a týden před přesunem pod HPS jsem je přesazoval do 1l květníčků. Byl proveden asi dvakrát záštip, z pod vera šly hned pod šestikilo a do 6l květníků, stále se stejným mixem média. Nyní jsou formovány pomocí kolínek, zálivka cca. každé tři dny, aby medium nepřeschlo, pouze vodou RO + kohoutková 4:1, bez jakýchkoliv úprav a zatím bez hnojiv. Pokud nenastane nějaký zásadní problém, vypadá to na celkem povedený pěst, ale to dost předbíhám. Během dvou dnů se uvolní lehce místo, díky pokosení dvou kytek Big Diesla.
Omlouvám se za kvalitu fotek, foceno founem.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-02-2018 v 20:10 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 156




Konečně jsem se rozhoupal k realizaci řízkárny (sušárny). Použita LTD 18mm, zakoupeno v uni hobby včetně nařezání a olepení hran, spojeno vruty a zasilikonováno. Jako sušárna funguje skvěle, na odvětrání byl použit ventilátor vent 150 m3/h s regulátorem a pachovým filtrem, přítah pasiv 100mm. Klony budu zkoušet co nevidět, tak se to osvědčí stejně dobře. Jako světlo jsem zvolil 3x led reflektor 10w 6000k 900lm/ks ( snad ), během klonování nebude odvětrávání zapnuto a pravděpodobně zadělám i přítah, to uvidím dle situace, rád bych aby se to obešlo bez pařníků.

Cena:

600,- LTD včetně nařezání a olepení
350,- venťas
300,- silikon, panty, uchytka, flexi potrubí, mřížky
530,- led reflektory

těsnění, vruty, kabely, časovačky a regulátor jsem měl doma.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-02-2018 v 20:26 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 157

zajímavej řízkovník.. sem zvědavej jak budou fungovat ty reflektory.. kde si je prosímtě koupil? cena celkem směšná, jestli je to 530 ká za všechny tři

Old Post 01-02-2018 v 23:48 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 158

Chtěl jsem původně dvě 60 zářivky, ale vzhledem k totožné ceně jsem zvolil toto, protože tím ze je to led melo by se to min tahat a ma to i stínítko, kdežto zářivka jej nemá a musel bych ho dodatečně řešit. Ještě jsem uvažoval zda nekoupit jeden 30w, ale vzhledem k možnosti zapínat každém sólo jsem to zvolil takto a to i kvůli rozprostření světla. https://www.berge.cz/e-shop/product...fxoC-QgQAvD_BwE snad se hned nevyserou, cena byla i s postovnym
Zapomněl jsem na rozměry rizkarny, měřen vnitřní prostor š66x h36x v56cm.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-02-2018 v 09:18 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 159

moc hezké, má to i krytí ip65 což je super pak určitě dej vědět, jak si s tím spokojený (jak dlouho to koření, jak se táhnout atd dík a ať to roste

Old Post 02-02-2018 v 09:35 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 160

No hele upřímně cena odpovídá kvalitě, pac když jsem to zapojil, tak jsem asi dvakrát zhodil ficko, protože ty hovada v některým světle propojili nulak se zemi. Vzhledem k tomu, ze jsem ale linej na to abych to rozebíral, tak jsem zem prostě odstrihl . Světlo urcite fungovat na řezy bude, spis mám trochu obavy z teplot, protože to mám v prizemi, tak jsem uvazoval , ze bych udělal z dvojky polysu podmisku, aby nešel chlad od země ke kořenům, snad to pomůže.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-02-2018 v 09:53 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0302540 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív