Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pachový filter, pacháč --> účinnosť
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od yabasta
nejste nekdo alergicky na pyly? zabrani ten filc na pachaci aby se pyly dostali ven z boxu? mam alergickou pritelkyni a ma prvni sklizen ji nedelala dobre.mel jsem home made filtr,pach byl v pohode ale ty pyly to je pruser


http://www.ksklimaservice.cz/cz/abs...tr-mikro-s-hepa

Old Post 05-06-2013 v 19:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inhaleDAsmoke
Nový Člen

Karma uživatele inhaleDAsmoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18

zdarec, má ,prosím Vás, někdo nějakou zkušenost s tímto pacháčem?
Filtr Prima Klima 450 m3/h 160 mm - http://www.klecka.cz/filtr-prima-kl...-h-160-mm-k2602

chci ho bouchnout na ufo tuším 730m3/h, ale jede zatím jen na 1/4 výkonu, takže kdyby jelo do 2/3 svého výkonu, tak by mohl postačit, ne? ono ani nepočítám, že pojedu do té 2/3 výkonu ufa, jelikož už teď tam mám trochu podtlak :x
Píšou, že vydrží plusmínus 10 měsíců, tak doufám, že aspoň dvě kola
kdyby někdo poradil, tak mu poděkuju zatím čest

edit; ještě mě napadlo, nějaká rychlorada s tím podtlakem, prosím? :X box mi to stahuje trochu dovnitř a zvenku to vypadá nepěkně, zmenčuje mi to box ale né moc zatím.... mám tam rouru - pasivní přítah a jeden klipsňák na ofuk vevnitř...
moc mi to nejde do hlavy, jelikož když před tu rouru na přítah bouchnu třeba stovkáč tak mi to vtáhne jak nic... je to pořád i tak málo? mám před tu přítahovou rouru nandat třeba ještě jeden klipsňák ať to tahá víc vzduchu? :X
díkdíkkkkkkkkkkkkkkk :***

a dík SOMBruno za pěknou radu s tím pohlcovačem pachu Vaportek maxi... určitě pořídím a sorry za záser threadu ))) mi to někdy vrátíš , dostals karmec:p

Naposledy upravil inhaleDAsmoke 06-06-2013 v 01:44 AM

Old Post 06-06-2013 v 01:33 AM
inhaleDAsmoke je offline   Profil uživatele inhaleDAsmoke   Find more posts by inhaleDAsmoke   Foto galerie člena inhaleDAsmoke   Click here to Send inhaleDAsmoke a Private Message   Add inhaleDAsmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 19

Za Ká -- vďaka
Inak na to vcucávanie stien EXISTUJE TOTO.. síce je to konkrétne na Homebox, ale tých rozmerov je množstvo tak by si s tým nemal mať problém


Edit: K tomu UFU: 2/3 výkonu to je cca 480 m3/hod. Myslím si, že ufo je dosť silné na tento pacháč... by som povedal, že akurát... ale pre istotu si vyčkaj na odbornejšiu odpoveď

Old Post 06-06-2013 v 08:35 AM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inhaleDAsmoke
Nový Člen

Karma uživatele inhaleDAsmoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20

čoveče, já tu karmu asi budu rozdávat na potkání :-D vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje pokud nikdo neporadí nějak, jak se to dá vyřešit levnějc, tak určitě šáhnu po těhle srandách :-D btw; mám darkstreet II 120x120x180

jo, jinak k tomu Vaporteku, máš to fakt odzkoušené jo? nebudou to vyhozené peníze říkáš...
a jestli v pohodě, tak kde bych to měl mít? o místnost, kde mám box mi moc nejde, spíš ať to nejde do celýho paneláku přes dveře, takže bych to měl spíš dát někde do chodby například? a nebo prostě do místnosti s boxem a ono si to ten smrad už bude brát přímo? =P
dankééé

Old Post 06-06-2013 v 10:15 AM
inhaleDAsmoke je offline   Profil uživatele inhaleDAsmoke   Find more posts by inhaleDAsmoke   Foto galerie člena inhaleDAsmoke   Click here to Send inhaleDAsmoke a Private Message   Add inhaleDAsmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 21

Mnoo.. Mne ten Vaportek požieral smrad pri sušení a funfovalo to brutálne Takto v byte by som to dal asi niekde pri vchodove dvere alebo do miestnosti s boxom. To je asi jedno...

Okey.. A k tým srandám povedal by som, že lacnejšie to už fakt nejde Veď na naše to vyjde ani nie 10€

P.S. Toto budú asi správne rozmery

Naposledy upravil SOMBruno 06-06-2013 v 11:51 AM

Old Post 06-06-2013 v 10:33 AM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inhaleDAsmoke
Nový Člen

Karma uživatele inhaleDAsmoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 22

no, zajdu k řece pro nějaké bambusy a vyřeším to zadarmo a deset éček schovám do prasátka :-D
dík =p

Old Post 06-06-2013 v 10:37 AM
inhaleDAsmoke je offline   Profil uživatele inhaleDAsmoke   Find more posts by inhaleDAsmoke   Foto galerie člena inhaleDAsmoke   Click here to Send inhaleDAsmoke a Private Message   Add inhaleDAsmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 23

Nazdar komunita!!!
Potrebujem poradit mam tienidlo s odtahom ktore by som chcel vyuzit no zaroven potrebujem aj pachovy filter a tu sa zacina prvy problem a aj otazka mozem pouziť filter opacnym spôsobom? Funguje aj ked doň vzduch prúdi?
dufam ze ano len sa chcem uistiť dakujem za odpoved

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 02-09-2015 v 13:02 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 24

Tak nebo tak jde vzduch pres ak.uhli.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 02-09-2015 v 14:52 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 25


je to asi trochu OT, já mám LOW BUDGET pacháč , funguje skvěle i když to vypadá neodborně

náklady: 40kč za vonícího motýla z penny ,na jedno kolo to chce 2 cca 80kč....

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 14-02-2016 v 16:05 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 26

čágo. Hele já mám Prima Clima 360m3/h napojen na tt 125 průměr 125mm a účinost naprosto 100%. Box mám v pokojíčku u dcery a naprosto a bez problému nic neví nic nesmrdí. Jen do doby než jde do školky a já otevřu skříň a v ní box to pak jde i přes dveře když neotevřu hned okno
Před tím jsem měl Filtr CAN-Lite 300m3/h a účinnost též 100% . Takže neboj se toho.
Growu zdar !

Old Post 14-02-2016 v 19:34 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 27

odtahuje někdo dva boxy jednim ventolátorem s jednim pacháčem?
Teoreticky bych chtěl aby z jednoho tahal o kus víc než z druhýho, tzn. mělo by stačit jedno potrubí trochu přiškrtit případně udělat delší cestu s více ohyby.

Ale pacháčem si nejsem jistej. Musel bych ho zapojit opačně... tzn na konec u výstupu. Na vstup odtahu by šli prachový zvlášť abych ho nezasíral bordelem.
Sníží se tak účinnost nebo životnost filtru? Nebo ventilátor aby s tim neměl problém?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-11-2017 v 12:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 28

Cus, ja tak tahal 2 boxy 100x100cm.
V jednom byl odtah a pachac a ten druhej na to byl jen napichlej prez flex potrubi ,jakoby to bylo spojeny. Jen tim potrubim.
Jestli chces priskrtit odtah ze vzdalenejsiho boxu tak staci dat slabsi prumer te spojovaci trubky ,podtlak udela svoje.

Old Post 11-11-2017 v 12:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 29

takhle je "propojit" sem taky premejslel, ale prislo mi to... ne uplne idealni. Ve finale to ale asi bude jednodussi a protoze ja jeden budu mit mensi se slabsi wattazi, mohlo by to i fungovat dobre. No jeste to promyslim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-11-2017 v 12:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30

zdar,muze mi nekdo rict jaky ma bejt pomer ventilator/pachac?
nekde jsem to tu uz videl,ale za boha to nemuzu najit......predem dik
myslim ze to bylo napr 400m3/h na 440m3/h pachač......jakoze 10%navyseni.???

Old Post 23-11-2017 v 18:31 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 31

Mám pacháč přez 400m3 a primaklimu 250/400 tuším. Zapojené je to opačně. Cítit není nic, ale proud vzduchu co jde z pacháče je celkem slyšet i na memnší otáčky. Netuším, zda je to tak slyšet, ikdybych to dal jak to má být(pacháč první)... hluk od prutoku v boxu vyřešila sonoflexka, možná že by pomohla i dát ji mezi pacháč a ventas, to nevím, třeba nekdo poradí...

Old Post 23-11-2017 v 22:42 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 32

me se kvuli hluku osvedcilo pripojit filtr na vstup ventilatoru. Dulezita je delka vedeni od filtru k ventilatoru, kdyz jsem to mel moc u sebe, rezonovalo to, kdyz dal tak taky. Staci jen par cm normální vzduchove hadice z hliniku. Sonoflex az za. Nyni mam jeste ventilator v boxu a to taky snizilo hlucnost. Nyni je hlasitejsi ofuk

jo a filtr jsem mel na zacatku nebo na konci vedeni - nemelo vliv na ucinnost co se tyce pachu, prutok netusim. Pri prendani smeru z vyfuku na sani z toho pekne litaly kousky uhli

jinak filtr bych bral vzdy vic nez je ventilator - jinak bude vnikat tlak, ktery snizuje prutok. Je taky pocitat s tim, ze pruchodnost nebude porad stejna ale bude klesat s casem

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 24-11-2017 v 16:05 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2769470 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív