Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Selektáž pana Zajička
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 17





Hlasim se po case. Matky OG kush vitalni,zdrave a zive, akorat probiha dalsi zastrih, rostou na 4ech mistech a chystaj se i na provereni v ceskem outdooru - foto 1. Katyusha je nadherna a ja ji miluju. Je to asi nejhezci mama co jsem kdy mel, hezky tvarovana, vonava a zdrava. Docela jsem posral suseni prvniho kvetu a presto chutna dost dobre. Foto 2.
Nasledne 12x NYC diesel, kdy jsem dnes odebral prve rezy z osmi semenacku, cimz se staly mikromaminkami. Foto 3. Foto c 4. Jsou pak OG kush s Chocolope u kamose - ma to nadherny, bez jedine chyby ci nemoci.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 27-04-2017 v 17:04 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 18




Takze mam zde prvni ohlas o OG kushovi. U kamarada jely pouze dva geny, kokos, 600w predradnik, rucni zalevani. Nutno podotknout, ze dostal mrzaky na zachranu a ve vetsine pripadu uspel - zachranil, nicmene vyrostlo mu z nich nekolik velkych krypliku s prorusty a pomerne malymi palicemi. Bylo krasne videt ten rozdil, respektive byla odlisna vune dvou fenotypu, jenze kvuli jiz tomuto faktoru, kdy jiz rizky dostaly znacny kour odpada objektivizace, jestli moh za jejich
maly vynos gen, ci zachazeni s klonem. Dalsi skola, ze jiz nikdy nezachranovat jednou vystresovane klony (sucho a odumrt korenu). Ted zpet k tem, jez se povedly. Vetsina rostlin z matky cislo 8 byla krasna co se palic tyce a uz si jen pockame na vynos po nasuseni. Nadruhou stranu nevonely zdaleka tak dobre, jako ty druhe zmrsene rostliny, vetsinou matka 9. Bohuzel pro swmotnou selekci je tento grow jako takovy nicnerikajici a proto se bude muset jeste chvili pockat.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 29-05-2017 v 23:52 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 19

Jsem ostuda všech ostud . . . . nicméně jsem zpět. Odjel jsem si venek, musim podotknout, že letošní léto nebylo nic moc. Nicméně vrátím se sem. Budiž tento příspěvek příslibem pokračování selekce a to primárně OG KUSHE, Durban Poisonu a NYC Dieslu. Všechny mamky mam, NYC dieslu jsem odebral klony a mamky restartoval. Byl jsem napaden sviluškami, kterých mě trvalo se dlouho zbavit, ale nakonec po dvojite aplikaci neem azalu t/s na vsechny rostlinky ať už řezové, či matkove jsem se tohoto houževnateho tvora zbavil. Take jsem cestoval a po navratu zjistil velke nedostatky po peci svych kamaradu - znamky preliti, nedoliti. I pokud o selekci v mappitu nevysel a odehralo se nekolik chyb - proschnuti mapita = odumrt nekolika kusu, nasledne zamichani pri suseni a tim zkazen cely prace. Zaciname na novo a budu to opet hezky dokumentovat, nemel jsem fotak, takze teste se

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 24-11-2017 v 04:25 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4322230 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív