Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Žloutnoucí listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
7days
Nový Člen

Karma uživatele 7days - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 1  

Dotaz Žloutnoucí listy Příspěvek č. 1

Ahoj v první řadě bych chtel všechny na fóru pozdravit. Jsem totální nováček ale pustil jsem se na vlastní indoor , teď v tom trochu plavu a mám první problém na krku.
Mám kytí royal queen / diafem White window bohužel kytičky začaly nějak stagnovat , většina má okolo 5 pater ale spodní lístky začínají od špičky postupně ke stonku žloutnout .Myslel jsem si že podle symptomů málo dusíku ale jak to teď napravit ? Hnojím biocannou v tuhle chvíli biovega a kořenový stimulant , v době svitu cca 23-24 stupňů v noci těch 21 cca , vlhkost se snažím držet okolo 80-90% foto dodám , zase se bojím jestli v tom není něco jiného .

Díky za pomoc!

Old Post 08-11-2017 v 07:05 AM
7days je offline   Profil uživatele 7days   Find more posts by 7days   Foto galerie člena 7days   Click here to Send 7days a Private Message   Add 7days to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 2

Ahoj, ještě se tě tu na to nikdo nezeptal, tak se zeptám já.
Nemáš to přelité, necháváš hlínu proschnout? Jedeš to poprvé?

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 12-11-2017 v 15:18 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 3

Zkus primichat FISHMIX... Ten ma dusiku dost a je to bio...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 12-11-2017 v 19:30 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 4

Zalévej :-))))))))

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 13-11-2017 v 11:56 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soda0
Nový Člen

Karma uživatele soda0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

nektere listy zhodi kytka sama nebo ji muzes pomoct

Old Post 23-11-2017 v 13:59 PM
soda0 je offline   Profil uživatele soda0   Find more posts by soda0   Foto galerie člena soda0   Click here to Send soda0 a Private Message   Add soda0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 6

Ahoj, jaký máš substrát, jak často zaléváš a kolik? A ještě čím svítíš, když se ti teplota ve dne zvedne o 2-3°? Můžeš přihodit i foto

Old Post 23-11-2017 v 14:04 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 7

ak to neprelievas, tak daj polku davky hnojiva, pripadne vysad na tyzden

Old Post 12-05-2018 v 20:56 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5824000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív