Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » // NYC Diesel//Crit. Kush // Great White Shark // 600W //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Obecné 27. den květu Příspěvek č. 33






Zdravím Grower´s,


po týdnu menší UPDATE z 27. dne květu




Teplota: 24-27 °C

Dokoupen nový odtah 573 m3/h a ze stávajícího je nyní přítah, není to 100% protože filtr je jen na 320 m3/h ale dojedu to už tak a na nové kolo bude nový




Zálivka: dnes jen BB Bloom 6ml/l , BB Grow 4ml/l

Aplikován poslední postřik BB LeafCoatem .. zalívám už každé dva dny protože začali hodně papat





Vlhkost: (55-60%) díky silnějšímu odtahu ..







...


Old Post 13-11-2017 v 18:14 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Obecné 34. den květu Příspěvek č. 34





Zdravím Grower´s,


po týdnu další UPDATE ze 34. dne květu





Teplota: NOC 18°C - 22°C / DEN 25°C - 28°C

k ránu když se vypne lampa začala klesat, snad teď nebudu zase musit řešit přitápění ..





Zálivka: ve čtvrtek mi trochu ujela ruka a poslal jsem tam trochu více hnojek, pár listů to poznamenalo takže od soboty jen upravená voda na PH 6,5 a menší proplach ...





Vlhkost: (58% - 65%)






Dneska mi záhadným způsobem přestal těsnit spoj u kolene za filtrem, takže to začalo pěkně nasávat vůni a když jsem přišel domů, měl jsem celkem šok a musel jsem větrat jako blázen i když je to přes troje dveře (myslel jsem že dobře utěsněné) ze sklepa NYC Diesel se hold nezapře ..













... pár ulepenejch paliček

Old Post 20-11-2017 v 21:17 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Obecné 43. den květu Příspěvek č. 35






Zdravím Grower´s,



menší ulepený UPDATE ze 43. dne květu






Teplota: NOC: 18°C DEN: 27°C






Zálivka: BB Bloom ... 3ml/l, BB Grow ... 2ml/l, Canna PK 13/14 ... 1,5ml/l


dokoupeno PK 13/14 a Final Solution na posledních 10-14 dní




Vlhkost: (58% - 65%)



upřímně mi připadne že poslední týden palice "stagnují" a moc se nenafukují ale třeba to je jen můj pocit, když to člověk vidí každý den, tak to nedokáže objektivně posoudit .. no uvidíme jestli to bude ještě kynout







... nějaká ta fotka a pokus o detail telefonem ve tmě

Naposledy upravil mareckin 29-11-2017 v 19:05 PM

Old Post 29-11-2017 v 18:51 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Obecné 49. den květu Příspěvek č. 36






Zdravím Grower´s,


něco málo ze 49. dne květu





Teplota: NOC: 18°C DEN: 29°C


pořád to nějak hapruje, asi vlivem toho když někomu doma je zima a přidá nějaký ten stupeň na topení a kotel začne víc dávat




Zálivka: BB Bloom ... cca 1,5ml/l(došlo balení), BB Grow ... 1ml/l, Canna PK 13/14 ... 2 ml/l



PH: 6,2





Vlhkost: 55%













Critical Kush už pěkně hnědne (dle odhadu víc ja 60% pestíků), zítra jedu pro mikroskop a začnu koukat na trichomy, potřeboval bych všechno sklidit naráz(nemám je ve sklepě kam jinam než do boxu dát), ale co jsem všude viděl tak NYCD sekali okolo 70. dne, což Critical dle odhadu vidím tak na 58-63 max .... zítra mrknu neznalým okem na trichomy a uvidím (snad) jak na tom co bude


















... foto více méně stejný, dneska menší prostřih, už to moc nekyne, žádný salámy z toho už asi nebudou ale s tím jsem tak trochu počítal přes všechny ty chyby co jsem nasekal ... věřím že pro příště se jich vyvaruji a půjde to líp

Naposledy upravil mareckin 05-12-2017 v 19:17 PM

Old Post 05-12-2017 v 18:34 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schu-zka
Nový Člen

Karma uživatele schu-zka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 37

Fakt moc pekne

Old Post 06-12-2017 v 01:53 AM
schu-zka je offline   Profil uživatele schu-zka   Find more posts by schu-zka   Foto galerie člena schu-zka   Click here to Send schu-zka a Private Message   Add schu-zka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 38

Krasa, vsechno pekne v jedny lajne, roztazeny po cele plose... Good

Old Post 10-12-2017 v 18:51 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 39

Velmi povedené ! Těšim se na konec doufám že bude report 😎

Old Post 10-12-2017 v 22:23 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 40

Máš to moc pěkný. CK určitě bude dřív... sice se mi zdá že to nemáš tolik obsypaný ale vypadá to že to máš focený bez blesku, nebo aspoň neni tak silnej, takže asi zdání klame

54. den sice ze seeds ale orientačně dobrý, trichomy už začínali jantarovatět takže to čekej každym dnem
http://grower.cz/forum/image.php?at...99709&size=full

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 11-12-2017 v 08:46 AM

Old Post 11-12-2017 v 07:50 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Obecné 57. den květu Příspěvek č. 41





Zdravím Grower´s,


UPDATE z 57. dne květu


V prvé řadě Vám chci poděkovat za kladné ohlasy a karmy, vážím si toho díky.




Zálivka: Final Solution .... 1,5ml/l (obden)





vůbec nevím jestli stihnu dostatečně flushovat, v sobotu jsem poprvé měl čas prozkoumat pořádně pod mikroskopem trichomy a ejhle ... kolem 40% už jich je mléčných a to jak na Kushi tak na NYCD, na některých se mi dokonce zdálo že je víc mléčných na NYCD jak na Kushi ..
7 denní FLUSH s Final Solutionem snad bude stačit když jsem jel BioBizz a ke konci trochu PK .. :/







no a z toho vyplývá že neděle/pondělí půjdou pod kudlu aby aspoň ten minimální flushing proběhl .. hold trošku jsem to nevychytal a nečekal že to dozraje tak brzy






zdá se mi, že od neděle se ještě krapátek při foukly









... foto už jen takhle, stejně to všechno žloutne a pak přidám už jen po ostříhání

Naposledy upravil mareckin 13-12-2017 v 20:02 PM

Old Post 13-12-2017 v 19:34 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Den D - 62. den květu Příspěvek č. 42






Zdravím Grower´s,


tak je to tu Den D ... 62. dne květu a holky už visí v boxu




Dnes jsem holky pokosil s tím že trichomy na CK už byla většina mléčná a na NYCD to bylo tak 50/50 s čirými.



Celkově bych můj první indoor shrnul jako pod až průměrný, osobně jsem čekal že to bude o něco horší a jsem vůbec rád že se to celkově povedlo dotáhnout až do konce i když výnos na 600W nebude nijak oslňující ale podprůměrný ( příště asi pojedu 400W ) a bude to bohatě stačit ... hold jsem si měl nechat poradit na začátku a nemusel jsem pořád tolik řešit teplotu která časteji vystřelovala přes
30 °C a i to a spousta dalších chyb co jsem udělal se podepíše na celkovém výnosu bez pochyb :/

__________________________________________________________________

Celkové shrnutí chyb, kterých bych se do příštího kola rád vyvaroval:


Ohýbat, ohýbat a ohýbat ... nebýt línej a dát si záležet i na zadních kytkách ke kterým se špatně dostávám a ne si vyhrát jen s 80% prostoru kam pořádně došáhnu


Snížit wattáž nebo doladit na 100% odtah + nový pacháč aspoň na 700m3 aby nebyli už více problémy s teplotou a s tím (podle mě) snížený i celkový výnos.


Netlačit tolik na pilu s hnojivy, povedlo se mi jednou možná dvakrát tam toho dát až moc a určitě i to trošku zabrzdilo rozvoj palic.


Ostříhat co jen nejvíce spodních větviček a paliček které nedosáhli až k síti ... tohle jsem asi podcenil ze všechno nejvíce protože jsem orval při zalívání hlavně kytky ve předu a na nich jsou právě vidět ty největší vrcholové palice :/
(ale aspoň bude co dát do kýble s ledem )


__________________________________________________________________


To je asi tak vše co mě teď napadlo, určitě to není všechno, takže klidně napište postřehy a kritiku budu za ni do dalšího kola jen rád

Příští kolo nejspíš vyzkouším Amazon 116, a v něm 10 kytek ...
model nejspíše Euforie pokud se mi povede sehnat pěkné klony

První smoke report (spodků): u CK který už byl testován (ne moji osobou) je prý velice energetický (normálně se na něm dá fungovat ale chvílemi měli chlapci problém se přestat smát ) a vůně je citrusová a svěží ... stav trvající tak hodinku a půl až dvě ...



Kdo bude chtít ať si klidně tipne ale nic zdárného to na 600W nebude


.. jinak velké díky všem za postřehy, karmy a po novém roce snad i v novém threadu, smoke report jsem ještě po usušení přidám z obou modelů




Slíbených pár ve spěchu odbytých fotek ze stříhání a sušení v boxu + jsem poprvé v životě zkoušel dělat hašiš přes led s kávovými filtry příště musím sehnat jemnější síto na první filtraci, i tak se to prý dalo vpohodě vykouřit a stav byl kvalitka, na to že to bylo jen ostříhaní listí a pár spodních mikro paliček před týdnem, tak jsem spokojen


Naposledy upravil mareckin 18-12-2017 v 17:09 PM

Old Post 18-12-2017 v 16:45 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 43

Čau, za sebe musím říct, ze to mas luxusní. Výnos asi nebude k tomu 6kilu adekvatni , ale je to dáno malým prostorem. Kdybys to mel na větším prostoru, mohlo by tam byt k sedmi stovkám. Můj tip je tak 450g, třeba překvapíš a bude tam víc. Mít takový paldy tak jsem spoko.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-12-2017 v 17:08 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 44

Ahoj, děkuji moc s tím prostorem je to slabota, rád bych větší box, finance na něj jsou ale prostě místo kam jinam to dát nemám (cimra ve sklepě 230x90x185), tohle byl jediný kompromis s přítelkyní aby byl klid a jiný box tam prostě nenarvu

Old Post 18-12-2017 v 17:27 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 45

Zdary, tipnu 😉 vidím tam 360g, na první počin pěkný 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-12-2017 v 19:31 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 46

Tak já ti dam za rovných 400g

Old Post 18-12-2017 v 19:36 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 47

440g,hezký

Old Post 18-12-2017 v 20:30 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 48

425,pekna praca

Old Post 19-12-2017 v 20:57 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4816930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív