Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nejlepší Hnojivo do kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Obecné Nejlepší Hnojivo do kokosu Příspěvek č. 1

Jaké je nejlepší hnojivo do kokosu.Koupil jsem si kokos od Advanced hydro..
a k tomu ty 3 základní hnojiva od nich a ted tak přemýšlím jestli je to dobré do toho kokosu.Ano bylo napsáno na láhvích "vhodné i do hydroponích..." ale přeci jen radši se zeptat.Když sem nad tím přemýšlel vzpoměl jsem si že mam doma ještě Canna Coco A+B.

Zkrátka co z těch 2 je lepší.Popřípadě je ještě nějaká lepší alternativa.

Old Post 17-04-2016 v 21:40 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 2

Jedu canna A+B a spokojenost, pokud bych volil ještě lepší variantu tak Atami Bcuz. Mají to vychytané a PH drží.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 20-04-2016 v 11:12 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 3

Pokud uz mas koupene to AH asi neni treba nic hrotit. Ale vzdy mas lepsi si o vecech predem precist nez neco koupis.

Kvalita predevsim!

Old Post 20-04-2016 v 11:45 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 05-02-2017 v 18:27 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 5

Mně by zase zajímalo nejlepší hnojivo do hlíny (nechci do to zakládat další vlákno), mám koupený teď taky AH (doteď jsem jel základní sadu plagronu a bloombastic od ATAMI), ale zaráží mne, že AH píšou jen poloviční dávky, jedná-li se o hlínu, Ale co když mám substrát, kterej je nepředhnojenej, jako light mix a nebo co mam ted od CANNY terra profesional. To pak funguje jako kokos, potažmo skoro hydro, protože všechny (nebo drtivá většina) živin si kytka bere z hnojiv...
Kdo se v tom dobře orientuje? Chci bejt zase o něco chytřejší

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 15-02-2017 v 17:50 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 6

Atami Bcuzz

Old Post 15-02-2017 v 18:34 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vkotvekrab
Nový Člen

Karma uživatele vkotvekrab - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

Ja jedu do kokosu jungle inda box

Old Post 28-02-2017 v 12:14 PM
vkotvekrab je offline   Profil uživatele vkotvekrab   Find more posts by vkotvekrab   Foto galerie člena vkotvekrab   Click here to Send vkotvekrab a Private Message   Add vkotvekrab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atila
Nový Člen

Karma uživatele atila - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Jurij Gagarin
Já jedu do kokosu s Metropem


Zdar mohu se tě zeptat jak dávkuješ?Mám kokos od Advanced, lisovanej. Když jedu podle papíru od metropu tak mám EC zhruba 1. což mě přijde málo,ale nevím. Jedu kokos poprvé a v autopotu a mám docela dost problémy, třetina kytiček je nádherná a zbytek vypadá jak kdybych je zrovna zasadil a to už svítím na růst 5 týdnů, což je kurva dost,říkám si zlatá hlína. Nějak se mi nedaří a to už mám něco za sebou, hlína, hydro, ale kokos mi dává sakra zabrat. Předpokládám že do kokosu se musí dávat asi řízky hodně zakořeněné, v tom jsem asi udělal chybu. Dík

Old Post 11-11-2017 v 21:30 PM
atila je offline   Profil uživatele atila   Find more posts by atila   Foto galerie člena atila   Click here to Send atila a Private Message   Add atila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9

kasli na tabulky, kup si EC metr a namichej si hnojiva tak jak chces ty, Metrop pocita uplne s jinou vodou nez mas ty. Namichej jim to tak ze MR dej na 1,4 a prilij Calgreenu na EC 1,8-2 a budes mit po problemu.

Old Post 11-11-2017 v 21:33 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 10

Metrop určitě nepočítá s růstem 5týdnů. To už jsi měl dávno upravit dávkování. Jinak teď jsem zkusil místo Metropu do kokosu hnojiva od General Hydroponics Floracoco a výnos stejný, chuť a vůně lepší.

Old Post 11-11-2017 v 22:07 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atila
Nový Člen

Karma uživatele atila - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od kcb
kasli na tabulky, kup si EC metr a namichej si hnojiva tak jak chces ty, Metrop pocita uplne s jinou vodou nez mas ty. Namichej jim to tak ze MR dej na 1,4 a prilij Calgreenu na EC 1,8-2 a budes mit po problemu.


Dík, vyzkouším to, díky tomu autopotu rychle zjistím jestli to není přehnojený. Musím tedy říct, že v hlíně teda stačí o polovinu méně hnojiv, to je sakra spotřeba.

Old Post 13-11-2017 v 16:13 PM
atila je offline   Profil uživatele atila   Find more posts by atila   Foto galerie člena atila   Click here to Send atila a Private Message   Add atila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 12

Zalezi jakou znacku si vyberes nektere lijes po pul litrech na barel a jine zas po deckach. Atami super . A vzdy doporucuji jet celou sadu a pokud možno nic nevynechat a nenahrazovat jinejma výrobcem

Old Post 18-11-2017 v 11:51 AM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schu-zka
Nový Člen

Karma uživatele schu-zka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

Canna velmi dobra, i kdyz pak jsem hodne pouzival i plagron, ten mi mozna vyhovoval vice.

Old Post 01-12-2017 v 02:48 AM
schu-zka je offline   Profil uživatele schu-zka   Find more posts by schu-zka   Foto galerie člena schu-zka   Click here to Send schu-zka a Private Message   Add schu-zka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 14

Plagron coco a+b.

Old Post 04-02-2020 v 16:41 PM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 15

Canna jak do hydra tak do hlíny . Pro mě top 👍

Old Post 04-02-2020 v 18:11 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krokobot
Nový Člen

Karma uživatele krokobot - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 16

Jel sem canna coco, rostlo to moc hezky, ale měl sem problém udržet pH. Tak sem přešel na JIDB a už u nich zůstanu, jsem spokojen.

Old Post 01-03-2020 v 14:02 PM
krokobot je offline   Profil uživatele krokobot   Find more posts by krokobot   Foto galerie člena krokobot   Click here to Send krokobot a Private Message   Add krokobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2005 - Nejlepší hydro hnojivo?! GH, AD nebo HESI? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2857430 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív