Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kokosove substraty a skusenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
LenJelen
Nový Člen

Karma uživatele LenJelen - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Dotaz Kokosove substraty a skusenosti Příspěvek č. 1

Ahojte tak nejak sa rozhliadam okolo a napadlo mi ze sa opytama na Vase skusenosti z koko substrátami.
Poznam par znaciek napr. CANNA, Gold Label, Biobiz...
Preto sa pytam co sa Vam osvedcilo a co naopak vobec.
Viem ze niektore su predhnujene a pod.
Zdar Vsem

Old Post 25-09-2017 v 21:21 PM
LenJelen je offline   Profil uživatele LenJelen   Find more posts by LenJelen   Foto galerie člena LenJelen   Click here to Send LenJelen a Private Message   Add LenJelen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Ahoj mam odskoušenou cannu plagron atami všechny jsou dobré
Záleží spíš kde to kupuješ aby ty pytle neleželi 2 roky na krámě nebo někde na skladu
Všechny mají upravené ph pokud to je dobře uskladněno ...

Old Post 25-09-2017 v 21:58 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 3

skusal som canna,biobizz a lisovane cocostar a ugro. Pride mi to vsetko rovnake,akurat biobizz bol predhnojeny sa mi zda.

Old Post 25-09-2017 v 22:29 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od blazini
skusal som canna,biobizz a lisovane cocostar a ugro. Pride mi to vsetko rovnake,akurat biobizz bol predhnojeny sa mi zda.


Nevim jestli je predhnojeny,ale urcite z nej tece vyssi ec pri pruplachu vodou,ja osobne pouzivam lisovany ugro cocos,kvuli preprave a uskladneni,nemusim se tahat pres cely dvorek s pytlema,soupnu to do igelitky a nikdo nic nevi,jen je to pak otrava to rozpousteni ,delam to ve vane,zaliju 15-18 litry vody a mam okolo 60l cocosu- z jedne kostky,pouzivam 3 :-D
Co tady tak ctu,nejlepsi bude materialem canna,cenove to je vse mezi 300-400 kc,a na kvalite media a hnojiv by se setrit nemelo

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 02-10-2017 v 22:09 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Jedu od a/h kokos , ale canna ma.lespi strukturu.
Ec co s toho tece nejsou hnojiva ale soli .
Kdyz si neco prectete o tom jak fungune palma ,tak je jasny proc z toho tece nejaky ec a neni to uppne cisty.

Old Post 02-10-2017 v 22:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 6

Za mě osobně CocoTek. Je jako jeden z mála substrátu poměrně suchý a i váhově je pytel odost lehčí což bych viděl jako plus. Nemá takovou šanci se zapařit/plísně atd...

Old Post 04-10-2017 v 15:32 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 7

Tady máš shrnutí https://www.youtube.com/watch?v=Vf7YpkiBC5I

Old Post 05-10-2017 v 02:16 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Protože trochu řeším jak se vyhnout g.shopům, našel jsem dokokosu.cz .. nemáte zkušenost se substráty mimo g.shopy?

Zajímavé mi přijdou ty hrubé (coco chips), jede to jeden týpek na overgrow dost úspěšně.. je to víc vzdušné.

+ trochu off topic: Co běžné substráty ze zahradnictví.. mají milion druhů.. z toho by šlo taky něco vybrat ne? (mají i čistě přírodní pro bio pěstění, s vermikompostem, nebo pro množení.. ty vypadají taky ok) Konkrétně třeba http://www.zahradnictvirysanek.cz/p...-perlitem-70-l/

Navíc super cena.

Old Post 09-11-2017 v 12:37 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schu-zka
Nový Člen

Karma uživatele schu-zka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Ahoj, celkove si myslim, ze koko sub jsou nedohnojene a muzou s tim byt na zacatku problemi, posledni dobou pouzivam hlinu s mykorhizou z hornbachu, kde jsou koko vlakna i perlit a v podstate nehnojim celou dobu rustu...Urcite doporucuju, cena 198/50l kvalita podle me stejna ne-li lepsi nez growshop substraty....

Old Post 16-11-2017 v 02:43 AM
schu-zka je offline   Profil uživatele schu-zka   Find more posts by schu-zka   Foto galerie člena schu-zka   Click here to Send schu-zka a Private Message   Add schu-zka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od schu-zka
Ahoj, celkove si myslim, ze koko sub jsou nedohnojene a muzou s tim byt na zacatku problemi, posledni dobou pouzivam hlinu s mykorhizou z hornbachu, kde jsou koko vlakna i perlit a v podstate nehnojim celou dobu rustu...Urcite doporucuju, cena 198/50l kvalita podle me stejna ne-li lepsi nez growshop substraty....


Tak ale s tím se u kokosu počítá ne, že je to de-facto inertní médium... (bráno s rezervou)

Jaký přesně ten substrát? Já teď koupil jakýsi "bio" od Natura.. měřil jsem PH a dává to 5.0 - takže nic moc, chce to další úpravy dolomitem

Old Post 16-11-2017 v 14:16 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 11

Ten substrat s mykrohizou jsem pouzival taky. Rostlo to v nem dobre. Akorat jsem mel vzdy problem s breberkami. Proto jsem zacal pouzivat substraty s growshopu.

Old Post 16-11-2017 v 20:00 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schu-zka
Nový Člen

Karma uživatele schu-zka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Kazo
Ten substrat s mykrohizou jsem pouzival taky. Rostlo to v nem dobre. Akorat jsem mel vzdy problem s breberkami. Proto jsem zacal pouzivat substraty s growshopu.


Substraty z growshopu jsou to same...je to ve velkoskladech, kde se to rozmnozi, naprosta vetsina pytlu z growshopu byla napadena trasnenkama, aspon moje zkusenost

Old Post 18-11-2017 v 01:23 AM
schu-zka je offline   Profil uživatele schu-zka   Find more posts by schu-zka   Foto galerie člena schu-zka   Click here to Send schu-zka a Private Message   Add schu-zka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 13

Kokos od biobizzu je super neni oredhnojeny ani zadne orimesi neobsahuje. Proste super plagron treba do toho cpe vsechno mozne a kdyz na to nejsi zvyklej tak hruza.

Old Post 18-11-2017 v 11:47 AM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 14

Se substratem s growshopu se mi to jeste nestalo.

Old Post 18-11-2017 v 13:17 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

no uz se mi taky stalo ze z biobizz substratu litaly musky (smutnice asi... ale nezdalo se ze by nejak extra vadilo kytkam, strikal sem bioolem, ale po case se ze substratu vzdy vyklubaly dalsi a chemii sem na to brat nechtel brat kdyz kytky vypadali ok). Maj radi vlhko tak sem to korigoval poradnym prosychanim substratu a semtam ten biool...

Nebylo to pokazdy ale stalo se. Porad je to hlina a je jedno jestli znackova z gshopu nebo ne... zije to v ni. Ikdyz treba u substratu od canny se mi to jeste nestalo, to ale neznamena ze casem nemuze.

To byla ale hlina, kokos bych cekal bez breberek.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-11-2017 v 16:15 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od SpiRit
Kokos od biobizzu je super neni oredhnojeny ani zadne orimesi neobsahuje. Proste super plagron treba do toho cpe vsechno mozne a kdyz na to nejsi zvyklej tak hruza.

Biobizz cocomix je predhnojeny,minimalne teda ten co som ja mal pred 2 rokmi bol.

Old Post 18-11-2017 v 16:32 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2018 - substrat BIO CANNA zkusenosti - 16 odpovědí
09-07-2004 - koko/hydro-ake mate skusenosti? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3963480 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív