Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 20 dní před sklizní mi začaly tohle dělat listy, nevíte čím to může být?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

20 dní před sklizní mi začaly tohle dělat listy, nevíte čím to může být? Příspěvek č. 1

20 dní před sklizní mi začaly tohle dělat listy, nevíte čím to může být?

Old Post 23-10-2017 v 10:31 AM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Dej fotky takhle ti nikdo neporadí.

Old Post 23-10-2017 v 11:12 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 3

Hádám že jde o fotky co máš v galerii.. Podle mě kombinace víc věcí, nejspíš připálený kořeny a listová plíseň, jestli k tomu ještě trochu zakolísalo pH.. Měl sem to taky párkrát, nic nepomohlo víc než dodržovat základní hodnoty, udělat si kvalitní přípravu, nic nepodcenit a když si to pohlídáš tak uvidíš jak ti klesne procento neúspěšných growů..

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 23-10-2017 v 15:38 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

A co mi pomůže teď? Mám to hydro a potřeboval bych s tím nějak poradit, mám to propláchnout s čistou vodou jen s upraveným pH?

Old Post 24-10-2017 v 22:13 PM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 5

Mozna zkus proplach cistou vodou s kapkou peroxidu a pak hlidat jak pise tgm.

Já sem Grůt

Old Post 24-10-2017 v 22:54 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 6

Jj, vypláchnout, peroxid může pomoct očistit mrtvý kořínky ale 20 dní před koncem bych to už tolik neřešil. Ze zkušečnosti Kuprikol moc nezabíral, ta listová plíseň bych řekl že je spíš příznak toho že se něco špatně stalo. Pro příště pořádně hlídat pH ( je třaba aspoň 2x do roka kalibrovat měřák), tohle kolo už to moc nezachráníš. Jo a jedna drobnost, vypozoroval sem že pokud se ta plíseň šíří odspodu a ne všude najednou, tak je lepší nechat jí na spodních listech a sbírat až žlutá kusy, když je otrháš hned tak se mi ta plíseň posunula o patro výš a výš.. Podle mě lepší nechat jí řádit ve spodních patrech, jenom můj osobní názor.

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 25-10-2017 v 06:11 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 7

A nevíte kolik toho peroxidu tam mám dát když budu mít 90l vody?

Old Post 25-10-2017 v 06:53 AM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 8

Čau 5 ml peroxidu na 10 litrů vody .

Old Post 25-10-2017 v 09:32 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 9

A ještě poslední dotaz, jak silný ten peroxid(kolika %)

Naposledy upravil honesss 25-10-2017 v 10:38 AM

Old Post 25-10-2017 v 10:06 AM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 10

vetsinou 30% koncentrace

Já sem Grůt

Old Post 25-10-2017 v 15:31 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

30% se už podle EU nesmí prodávat. Myslím že se dá sehnat pouze 12%. Jestli se pletu byl bych rád. Ale nikde mi 30% nechtějí prodat. Jen na živnostenský list.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-10-2017 v 01:49 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 12

zajdi si do lekarny, tam je to v klidu.

Old Post 26-10-2017 v 06:59 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Topgrow
Nový Člen

Karma uživatele Topgrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

přesně tak --> lékárna

Old Post 26-10-2017 v 20:20 PM
Topgrow je offline   Profil uživatele Topgrow   Find more posts by Topgrow   Foto galerie člena Topgrow   Click here to Send Topgrow a Private Message   Add Topgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 14

Já sehnal i 30 procentní ale musel jsem hledat.

Old Post 16-11-2017 v 11:58 AM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 15

Jinak sehnal jsem to v drogerii

Old Post 16-11-2017 v 12:00 PM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 16

Kua. Tak že v tetě týpek kecal. Musím si tedy sehnat. Čistím tím keramzit po kole a ta 30% by mi vydržela o poznání déle.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-11-2017 v 21:07 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9432430 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív