Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w led-Amazon-8*ICE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

400w led-Amazon-8*ICE Příspěvek č. 1


Večer startujeme.

Old Post 14-11-2017 v 15:20 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Toto budem sledovať. Aero je super, trochu mi však vadila údržba- pokial nemáš ku boxu prístup aspoň z troch strán, môže byť trochu problematická. Inak rastie to v tom ako blázon, akú plánuješ posádku?

Old Post 14-11-2017 v 15:42 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Co je to prosím Tě za panel? Chci přesedlat z HPS na Led panely tak potřebuji troch infa

Old Post 14-11-2017 v 16:00 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 4

A sakra , tady se zvetsuje. Budu drzet palce mistre.
Jinak si dovolim odpovedet.na panel, je to od frynka .

Old Post 14-11-2017 v 17:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 5


Tak jsem rozjel další kolo. Box jsem zvětšil na 90*90*170, do toho pořídil Amazon 108 a u světla nechal zvýšit výkon na 400w, lze svítit na 200w, 300w nebo max 400w, teď svítím 200w. Hnojiva mám od GHE a dnes jsem hnojil podle jejich tabulky.V boxu je 8*ICE. Kdyby někdo chtěl ještě něco vědět, může se klidně ptát.

Jinak jak píše Bitir, světlo je od FrYnKa, tak kdo by chtěl něco o světle vědět, ať píše rovnou jemu.

1.den 18/6
PH 5,8
EC 0,55
Teplota 26°C
Vlhkost 70%

Old Post 14-11-2017 v 21:15 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 6

Zdarec, nemyslíš že to ec je nízké? Já jsem v dripu i v amazonu začínal tak na 0.8-1.0

Old Post 14-11-2017 v 22:04 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7

Budu sledovat drzim palce

Old Post 14-11-2017 v 22:25 PM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 8

Za me je urcite lepsi kryt s 16 dirama, lepe se vyuzije misto, aspon bys nemel ty dva prazdne rohy

Old Post 15-11-2017 v 06:26 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 9

Ec určitě zvednu.
Přemýšlel jsem s kolika dírama mám vzít, původně jsem chtěl 4, ale říkal jsem si, že to je málo, tak jsem vzal 8. Těch 16 mi přišlo už ranec, uprostřed máš 4 kytky hned na sobě. Myslím, že i s tímhle prostor zaplním tak, že žádný roh nezůstane prázdný. U toho amazonu je dobrý, že to jako skládačka, vrchní kryt se dá koupit samostatně, myslím, že stojí něco okolo 1000kč. kcb, myslím, ty máš s amazonem dost zkušeností, tak když budeš mít nějaké rady nebo připomínky, budu rád, když napíšeš.

Old Post 15-11-2017 v 06:54 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 10

Sak prave, 16 a nevyhovujici prelepit)
Za me si urcite prelep i ty cervene mrdky, prosvitaji a hlavne nedrzi. Lepsi byla ta predesla verze krytu

Old Post 15-11-2017 v 07:12 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 11


3.den 18/6
Trošku mi dělá starost teplota vody, má kolem 25°C a ani nevím kolik by měla mít, ale 25°C mi přijde dost. Kytkám to asi nevadí, nic na nich nepozoruji, jedou docela dobře.
Ec jsem zvednul na 0,7. Plastový kryty jsem přelepil, kcb měl pravdu, docela dost prosvítají. Teď ještě přemýšlím, jestli použít tu síť co jsem dostal k boxu nebo ohýbat kolínkama.

Old Post 16-11-2017 v 17:14 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 12

Radsej siet,neviem sice ako tie vacsie kosiky,ale vtych mensich sa mi rastliny zacali chciet prevracat ked boli velke.

Old Post 16-11-2017 v 19:40 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od blazini
Radsej siet,neviem sice ako tie vacsie kosiky,ale vtych mensich sa mi rastliny zacali chciet prevracat ked boli velke.
A jak se to s tou sítí dělá? Jak dlouho to mám ohýbat atd.? Určitě bych si s tím poradil, ale kdyby tu byl někdo zkušenější, tak ocením návod :-))))))

Old Post 16-11-2017 v 19:57 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 14

25 stupňů už je celkem dost. Ideál od 20 do 22 stupňů.
Zkusil bych dát odrazovou fólii na celej ten kryt amazonu, možná by ta teplota trochu klesla jak se to bude odrážet.

Old Post 16-11-2017 v 20:21 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 15

Rastliny roztahujes a ohybas na celu plochu boxu a podla moznosti do rovnakej vysky aby boli vrcholce rovnomerne osvetlene. Kytky najviac vyrastu prve 2-3 tyzdne po prepnuti,vtedy venujes vypletaniu najviac pozornosti. Po cca mesiaci uz budes vediet nacom si a vtedy sa uz hlavne nafukuju palice.

Old Post 16-11-2017 v 20:23 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 16

Takže ohýbám pod síť dokud porostou, chápu to dobře?

Old Post 16-11-2017 v 20:35 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8959680 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív