Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Ph v zvlhčovačce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Honny666
Nový Člen

Karma uživatele Honny666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 6  

Ph v zvlhčovačce Příspěvek č. 1

Zdar,do zvlhčovačky používáte upravenou vodu? Ph třeba 6?
Já používal neupravenou,odstátou vodu,Ph kolem 7-7.2
Zálivka byla Ph 5,8 (coco rohože) a výtok jsem změřil Ph 7
Objevily se mi deficity na listech,tak mě napadla jen ta zvlhčovačka,že mi to rozhodila.
Tak mám udělat pár zálivek Ph 5,2,než se to srovná na požadovaných 5,8? Nebo pomalu snižovat třeba po Ph 0.3 a po dni,či dvou,abych je nešokoval?
Díky za vaše rady a postřehy.

Old Post 30-06-2017 v 17:05 PM
Honny666 je offline   Profil uživatele Honny666   Find more posts by Honny666   Foto galerie člena Honny666   Click here to Send Honny666 a Private Message   Add Honny666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 2

Do zvlhčovačky používám obyč vodu z vodovodu a nikdy žádný problém. Jediné co, tak je potřeba čas od času vyčistit od kamence.

Old Post 05-10-2017 v 16:53 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 3

Jinak správně by se do zvlhčovačky měla používat destilka.

Old Post 05-10-2017 v 16:55 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

Mas to úplně fuk jakou tam dáš nemusíš nic upravovat

Old Post 16-11-2017 v 12:05 PM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2005 - odvlhčovač - 9 odpovědí
17-09-2005 - Odvlhčovač - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4020310 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív