Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » HomeBox 60x60, SETUP HELP !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 17

Ani ne to.je jen na predpest a rezy kvuli teplote , je to vlastne box ds60 v homeboxu ambient 120x240 .

Old Post 13-11-2017 v 23:18 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 18

taky jsem chtel druhy box,budto predpest,pac bych nemusel resit rust,jen,bych ve velkem,kvetl,coz je neuveritelne zkraceni doby,suseni a rust cca 3 tydny
Pak jsem uvazoval o vetsim,ale to je slozity,baby maji jine konicky a todle proste nechapou......

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 13-11-2017 v 23:23 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od 2echy


Ledky mi příjdou moc drahé ... A právě spíš proto přemýšlím mezi CFL/HPS, ale nevím kvůli tý teplotě, na tak malém prostoru ještě když je v místnosti těch 25°C... A HPS je hodně hlasitá ? či jen že by byl slyšet ten odtah ? Jakože vůči hlasitosti a chlazení by byla asi nejlepší 250W CFL, ne ?

Old Post 15-11-2017 v 07:43 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
TheHarst: zdur,ctyri velky kvetniky se vlezou s prehledem na ten prostor,ale nezapominej ,ze nejake misto si nahore vezme stinitko,pachac,odtah....a 11l kvetnik ma na vysku okolo27-30cm....ja osobne bych dal na ten prostor 250hps,ale mam i kamose co tam placl cfl 200w dual a udelal 108 g,ona hreje strasne malo,tak to mel nalepeny na kytkach a mel to pekny,pritom seeds ak 47 v automatu,pokud by ses chtel isnpirovat nekym kdo umi krasne pesty na malem prostoru se siti,najdi si v galerii uzivatele bohema(bohém) nejede hlinu,ale aquafarm a pesty ma prikladne,jinak pravdepodobny vynos/vysledek neni dobre planovat dopredu,vetsinou to konci zklamanim,mozna po nejakem treninku nebo s natrenovanym strainem....

Nebulman: na 80x80 je zarucene 150w malo,jak ti pise 250 minimum,mozna i 400 by nebylo od skody


Děkuju moc Asi pojedu těch 250W CFL Bloom, s prostorem počítám.. květináče cca 30 cm max. 20 světlo a 20 prostor u kytek ... což je nějakých 70cm a budu mít cca 50 cm prostor na kytky, což se sítí není špatný, pokud tam hodím ty 4 kytky (asi Big Bud XXL a LSD...) Tak uvidím... Každopádně díky moc za rady!

Old Post 15-11-2017 v 07:46 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Bitir
I wazowski jel 60x60 cm a krasa , vyskove to vypadalo ze to na klid zvlada. Zalezi na odrude jak ktera leti, ale vzd muzes zasahnout kolinkama a drzet kytku do 40cm na pohodu kdyz na vec prijde.
Ja dneska koupid dark street 60. A maj k tomu i sit na uchytech , muzes si to dat jak vysoko chces.
Cena boxu 2000kc. Provedeni za ty prachy paradni .
Mam to na patro udelany, ale doprostred patri ta sit.
Za me tam narvy 250w hps , teplotu v pohode uhlidas a pokud mas penize ,tak si kup ledky cca 150 az 200w. Vic je zbytecny .


Zdravím, jak píše kolega ten měl ale 60x60x150 či ? Já budu mít právě 60x60x120... proto se bojím té 250W HPS kvůli teplu (v místnosti 25°C) a taky kvůli hluku... budu mít box cca metr od postele... A ledky bych koupil ale jsou drahé a nevím které bych přesně měl nejlépe použít a typy jako Mars Hydro moc kupovat nechci, drahé a prý nejsou ani tak kvalitní ...

Old Post 15-11-2017 v 07:49 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od TheHarst


Ledky mi příjdou moc drahé ... A právě spíš proto přemýšlím mezi CFL/HPS, ale nevím kvůli tý teplotě, na tak malém prostoru ještě když je v místnosti těch 25°C... A HPS je hodně hlasitá ? či jen že by byl slyšet ten odtah ? Jakože vůči hlasitosti a chlazení by byla asi nejlepší 250W CFL, ne ?


Vybojka vydava maximalne teplo nikoliv zvuk,co se tyce odtahu,tak odtahy okolo 150-250m3/h jsou uplne tichucke,ja jedu vedle postele 300m3/h uz roky a spim v pohode,da se na to zvyknout,je to jen proudici vzduch
Ja bych tam na tvem miste praskl 250hps,je to efektivnejsi
Vyhoda cfl je ze topi malicko a kytky muzou byt primo u zarovky a uz ma zabudovany predradnik,ktery u hps musis prikupit.....
A ze v pokoji je 25 stupnu je jedno,vetrat musis tak jako tak....
GL

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-11-2017 v 10:08 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Anarchom


Vybojka vydava maximalne teplo nikoliv zvuk,co se tyce odtahu,tak odtahy okolo 150-250m3/h jsou uplne tichucke,ja jedu vedle postele 300m3/h uz roky a spim v pohode,da se na to zvyknout,je to jen proudici vzduch
Ja bych tam na tvem miste praskl 250hps,je to efektivnejsi
Vyhoda cfl je ze topi malicko a kytky muzou byt primo u zarovky a uz ma zabudovany predradnik,ktery u hps musis prikupit.....
A ze v pokoji je 25 stupnu je jedno,vetrat musis tak jako tak....
GL


Dobře, děkuji moc, nejspíš tam hodím asi těch 250W HPS A hodím tam pro jistotu větší odtah, dyštak ho můžu snížit... Děkuji moc Snad to vše půjde v pořádku

Old Post 15-11-2017 v 10:16 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od TheHarst


Dobře, děkuji moc, nejspíš tam hodím asi těch 250W HPS A hodím tam pro jistotu větší odtah, dyštak ho můžu snížit... Děkuji moc Snad to vše půjde v pořádku Jen ještě otázka, když ale tam hodím 250W HPS, tak bude stačit když bude světlo cca 20cm nad kytkama? Přeci jen to bude box 120cm ... (30cm květináče,20 světlo a 20 nad kytky... Takže budu mít na růst jen cca 50cm...) Jak nízko můžu jit s HPS a jak s CFL? To bude asi poslední co by mě zajímalo, pak už nebudu otravovat
PS: Vím že s CFL můžu jít níž pokud přímo na ní foukám u HPS to tak není ?

Old Post 15-11-2017 v 10:19 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 25

Ahoj, díky ofuku lampy opravdu můžeš o něco níž 😉 měl jsem 250 i 20 cm nad kytkama a v pohodě. Nepřemýšlel jsi při tvé výšce boxu o cooltubě??

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-11-2017 v 10:29 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 26

pokud tam placnes sit a budes ohybat,jsem si jisty,ze se neni ceho obavat.....prinejhorsim muzes odtah hodit mimo box a foukat do pachace,coz ti uvnitr usetri zase spoustu mista.....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-11-2017 v 10:56 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 27

Odjel jsem asi 5 kol v 60*60 a na vysku 160cm,250hps,hlinu i bubbler, nad 160g jsem nesel. V místnosti jsem mel taky tech 25stupnu a byly problemy s teplotou (odtah ufo Vents VK100 250m3/h), ofuk lampy, ofuk kytek.
Troufam si rict ze je skoro jedno jestli das 1, 2,4,6 rostlin. Samozrejme musis pouzit spravnou techniku na danej pocet kytek. Mrkni na muj oneplant projekt. Neni to sice ideální ale spokonenej jsem byl.

Do tech tvych 60*60*120 bych dal asi CFL. Ale treba si poradis s hps. At to roste

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 15-11-2017 v 11:32 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od kwb
Odjel jsem asi 5 kol v 60*60 a na vysku 160cm,250hps,hlinu i bubbler, nad 160g jsem nesel. V místnosti jsem mel taky tech 25stupnu a byly problemy s teplotou (odtah ufo Vents VK100 250m3/h), ofuk lampy, ofuk kytek.
Troufam si rict ze je skoro jedno jestli das 1, 2,4,6 rostlin. Samozrejme musis pouzit spravnou techniku na danej pocet kytek. Mrkni na muj oneplant projekt. Neni to sice ideální ale spokonenej jsem byl.

Do tech tvych 60*60*120 bych dal asi CFL. Ale treba si poradis s hps. At to roste


Já se právě bojím toho tepla ... Ale teď koukám na vzduchotechniku aj sem z toho zmatený... Když koupím tenhle filtr: http://www.growroom.cz/p/150913-fil...e---240m3-hod/. tak ještě k němu musím koupit nějaký odtah a napojit filtr na odtah ? Není filtr rovnou i s odtahem? Asi blbá otázka, ale jsem z toho teď opravdu zmatený...

A vadilo by kdybych měl odtah 240/360m/h a přítah nějakých 185m/h ? Pasivní tam nechci aby to nebylo cítit ...

Old Post 15-11-2017 v 12:11 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, díky ofuku lampy opravdu můžeš o něco níž 😉 měl jsem 250 i 20 cm nad kytkama a v pohodě. Nepřemýšlel jsi při tvé výšce boxu o cooltubě??

Ano přemýšlel, ale nejsem si jistý kterou bych měl koupit do tak malého boxu a zda by se to vyplatilo... Hlavně to jsou další peníze na víc, protože to jen chladí světlo ne? Vlastně do boxu se vzduch u cooltuby nedostane, ne ?
Právě světlo plánuju buď 250W HPS, nebo 250W CFL Bloom, už jsem to snížil na tyhle 2, ale nevím jak vyřešit efektivně tu vzduchotechniku ...

Old Post 15-11-2017 v 12:13 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
pokud tam placnes sit a budes ohybat,jsem si jisty,ze se neni ceho obavat.....prinejhorsim muzes odtah hodit mimo box a foukat do pachace,coz ti uvnitr usetri zase spoustu mista.....


To myslíš jak? Jakože hodím tu "krabici" ven místo toho aby byla v boxu? Nebo teď to moc nechápu ...

Old Post 15-11-2017 v 12:14 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 31

Moc děkuju lidi, že se mnou máte takovou trpělivost a snažíte se mi pomoct, občas si příjdu jako dítě, jak jsem z toho zmatený a nerozhodný ... Moc si toho cenním

Old Post 15-11-2017 v 12:16 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 32

VZDUCHOTECHNIKA:

Pokud to dobře chápu

Odtah: Filtr: http://www.growroom.cz/p/150913-fil...ne---240m3-hod/ Připojím spojkou: http://www.growroom.cz/p/205-prislu...i/spojka-125mm/ na ventilátor: http://www.growroom.cz/p/ventilator...-120-d1-129-mm/

Přítah: http://www.growroom.cz/p/ventilator...-120-d1-129-mm/ Pouze ventilátor?

Nějak takhle chápu vzduchotechniku ... Jen ten filtr má 240/360m/h a já budu mít větrák 185m/h ... Což je škoda že jsem nenašel nějaký levnější filtr třeba 200m/h.

Jinak pokud to budu řešit takhle musel bych dat na 250W HPS na 100% cooltube, protože 185m/h mi to neuchladí ani náhodou ... Tím pádem cooltube, nebo budu muset dát 150W HPS, nebo 250W CFL (+ větrák směrem na cfl).

Cooltube: http://www.growroom.cz/p/105-stinid...-prumeru-125mm/ Tahle by byla dyštak ideální? Pak by mi stačila vzduchotechnika 185m/h a mohl tam dát 250W?

Chápu to dobře, nebo jsem úplně mimo ?

Děkuji moc !!!

Old Post 15-11-2017 v 12:20 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7073710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív