Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led indoor - zacatecnik :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 17

vážně jsem zvědavý co ti pdo marsem vykvete... chtěl bych vidět to finále těch paliček než je zkosíš... jsou to světla na diskotéku .... ale fungujou sám mám doma Marshydro II 480 a používám ho na první období rostlinek.. ( Růst ) na květ užý používám cob led (vero29) a salámy solidní .. sleduju apřeju krásný pěst bez problémů až do konce

Old Post 01-11-2017 v 10:40 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 18

Dekuju, taky jsem hodne procital Tve prispekvky a na fotkach videl svetlo :-)
Jak jsem psal v uvodu.. V prvnim kole, kdy jsem poridil automaty, mix od Budha seeds,pos*al co mohl, staral se o ne jako o normalni, tak jsem sklidil 128g suchyho. Takze si myslim, ze to pod tim Marsem preci jen malinko poroste.. Uvidime, sam jsem zvedavej :-)

Old Post 01-11-2017 v 10:49 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

Ja bych , byt tebou koupil uplne obycejnou zvlhcovacku jakou mam ja kolem 1000kc.
Na zasobnik nejlepe 6 l.
Uz to ma za sebou 3 kola a cisti se to super, ptakticky bezudrzbovy, jen obcas do toho das kys.citronovou a odstranis kamen aby to parilo tak jak ma. Jsem s nm velice spokojen.

Old Post 01-11-2017 v 11:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 20


Omlouvám se za delší pauzu, byl jsem pracovně mimo a nebyl vůbec čas..

Takže co je nového.. Nový box je postaven, dnes na zkoušku zapojen, tak uvidíme jak se bude držet teplota

Holky ale začaly nějak zlobit.. Asi před dvěma dny, začaly hnědožloutnou spodní listy a trochu se kroutit.. Na prostředí se nic nezměnilo a zálivka byla pořád stejná - obyč voda. Včera jsem přidal trošku Plagronu Grow a některé holky se trošku vzchopily ale pořád žádná sláva...

Nějaké rady?

Old Post 13-11-2017 v 18:56 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 21

.

Old Post 13-11-2017 v 19:00 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 22


Na techto fotkách ještě není hotovo, aktuální foto dám zítra

Old Post 13-11-2017 v 19:02 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 23


A tady jsou holky :/
Co s nima?

Old Post 13-11-2017 v 19:03 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 24

čau delfíne.
Vypada to,že ten kokos máš celkem suchý.
takže za mě - zalejt a zahnojit.EC tak do 1.0 a ph 6-6,2.
At to roste.

Old Post 13-11-2017 v 19:58 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 25


Jen pro upresneni, je to hlina, ne kokos :-)
Jinak PH bych mel mit 6,2 ale s Ec nevim, mam nejaky obyc meric, ktery ukazuje dve hodnoty a jelikoz jsem to nepochopil, tak jsem ho nepouzival..

Old Post 13-11-2017 v 20:38 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 26


A druhy..

Old Post 13-11-2017 v 20:40 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 27

podle fotky bych se držel toho udaje v mikrosiemens na cm3.
to je ec 0,45.
a co to je za substrat?
jinak na hlinu bych to ph jeste trochu zvedl.

Old Post 13-11-2017 v 20:48 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 28

Zdarec, jen k te stavbě boxu. Chápu ze je to pozdě, ale 5cm vaty je zalostne malo a určité by byla na izolaci lepší OSB deska než sadros. Jak nastoupí mráz, mám obavy, ze tam budeš mít fest klendru. Sam mám box z OSB 18mm dvě vrstvy a mezi tím 10cm vaty, vytapim to průtahem z obytného prostoru a v mrazech, když nesvítí lampa je to hodně na hraně cca 16°C. Doporučil bych oblepit z venku box ještě třeba petkou polysem. Ke světlu se moc vyjadřovat nebudu, ale se 4kilem hpskou bys udělal asi víc parady a ještě by ti to vytapela. Jak mas vymyšlenou výměnu vzduchu?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-11-2017 v 21:08 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 29

amnesiak81:

je to zbytek light mixu od Plagronu, ok zvednu a na kolik tak?

L1st3r:

nakonec jsem ho udelal trosku jinak, chtel jsem to napsat k zitrejsim aktualnim fotkam :-)
sehnal jsem za pakatel laminatove desky 19mm a misto vaty pouzil 5cmm polys, jelikoz je konstrukce z lati 5x5cm,,tak aby neprecuhoval.. Pokud to nebude stacit, samozrejmne jeste nejakou vrstvu izolace pridam.. V boxu je umysteno topeni do skleniku 80w a pri zkousce v prazdnem zavrenem boxu, se teplota za pul hodiny zvedla o 5stupnu vic nez "venkovni", tak uvidim zitra, kolik tam bude :-)
Na vymenu vzduchu jsem zatim pouzil ventilatory ze stareho boxu.. Na privod ventilátor VKO 100 - 105m3/h, na odvod Ventilátor TT 125 - 280/220m3/h a dva cirkulacni ventilatory 15cm prumer...
Vim ze je to asi malo.. Na privod bych tedy dal ten, co mam ted na odvod a na odvod poridil o neco silnejsi..

Old Post 13-11-2017 v 21:31 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 30

dal bych klidně 6,4-6,6 to by mělo být akorat

Old Post 13-11-2017 v 21:43 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 31

Ono je celkom jedno ako to odizolujes,pretoze vzduchotechnika ti aj tak vsetko teplo vytiahne von.V pripade ze by si napojil odtah na termostat tak zase ta caka vysoka vlhkost a plesne.

Old Post 13-11-2017 v 21:44 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 32

Ahoj, snad nebude vadit, že jako první napíšu toto, ale myslím, že budeš řešit dost podobný problém, jako já Můj plán, jak získat v zimě i v létě správnou teplotu, je celkem prostý, chci propíchnout zeď, dát krytky a napojit alespon 150 pruměr. Mne jde o to, že ted bych chtěl teplej vzduch pouštět do chodby, kde je celkem chladno, řeším, že nechci ohřívat místnost, v Tvém případě by to bylo vhodné naopak, pokud bude problém s nízkou teplotou(hlavně v noci) při nasávání teplého vzduchu z místnosti dole by nemusel být problém v létě bych to chtěl prohodit a tímto způsobem čerpat studený vzduch z chodby Momentálně pracuji na stealth skříni, snad to dám do kupy, měla by vypadat, jako vestavěná skříň (malinko větší a atypická) už sem jednal s truhlářem a byla zde řeč o OSB, nevím přesně o jakém typu desek mluvil, ale vysvětlil sem mu, že tam bude vlhko a říkal, že je dobré použít desky s nejakou hydrofobní upravou!! Pro mne celkem zásadní informace...

Old Post 13-11-2017 v 23:33 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2006 - 1st indoor - začátek - 154 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5965880 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív