Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » HomeBox 60x60, SETUP HELP !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

HomeBox 60x60, SETUP HELP ! Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, jedu outdoor už cca 4 úspěšné sezóny (cca 800g kytka).
Rád bych začal s Indoorem, ale mám problém s prostorem, kvůli tomu jsem se rozhodl pro (HOMEBOX AMBIENT Q60, 60X60X120 CM), podle toho co jsem tady projel, jsem moc informací nedostal. Jediné co tak že bych měl použít květináče o objemu 11l, pojedu totiž soil

• Potřebuji rozhodnout zda dát do boxu CFL/HPS, bojím se totiž tepla, v místnosti kde bude box je cca 25°C.

• Pokud vezmu HPS, rád bych 250W, ale nevím zda to uchladím, odtach by byl cca 120m3/h, což jsem našel jako ideální pro box 60x60, ale také píšou že nejideálnější světlo je 150W, ale mě to příjde málo :/

• Pokud vezmu CFL, první co mě napadlo vzít místo dua rovnou jen bloom spektrum, protože by to bylo efektivnější pro květ, a pod bloom spektrem prý kytky dostatečně rostou taky, takže jde o to zda Dual/Bloom a též kolik watáž... Tu jsem myslel 200-250w

• Pokud dám květináče 11l , což je cca 25x25cm, tím pádem bude nejlepší tam hodit 4, že? Pro nejlepší účinnost, bych chtěl použít síť a ohýbat ....

• Další na co jsem se chtěl zeptat zda má někdo nějaký ověřený strain pro indoor ? Hodně se mi osvědčil Big Bud XXL, takže letos na Cannafestu jsem si koupil seeds + LSD od Barney´s, takže něco z toho tam hodím...

• Ještě mě napadlo roztahat po celý sítí 60x60 cm, pouze jednu kytku s ve velkým květináči, ideálně nějakých 40x40cm, co myslíte? Dobrý/blbý nápad?

• Hnojky budu používat nejspíš od AH, protože mi příjdou jako jedny z nejlepších... Možná teda využiju i Hesi Boost, ale to si nejsem jist

• Soil bude nejspíš nějaký z growshopu, plagron potažmo jiná značka Rozhodně mám v plánu koupit nějaký lepší, protože nechci hned škůdce z OBI, nebo Baumaxu

---> Doufám, že mi někdo pomůžete a časem pokud to zrealizuju přidám i fotky

Old Post 13-11-2017 v 16:31 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj, nesekl ses v té výšce boxu???120 je dost málo - počítej (vše cca ) 20 světlo se stínidlem + 25 květník + 20 mezi lampou a kytkou = 65 cm = na kytky 55 cm.
Pokud by to šlo, tak sežeň vyšší box, pak nebude problém osadit box 250W sodou 😉 vše ostatní se tu na G. dá najít 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-11-2017 v 17:08 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-11-2017 v 17:08 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 4

Využijem túto tému nakoľko je dosť podobná môjmu problému a teda :Chcem ísť max 3-4 slecny a to z rodiny haze a podobne len Sativy a tak potrebujem vysoký box.
Box 80x80x180 (homebox)
Predradnik gib pro vt 150w + vybojka gib lfs pro 150w kvet.
Odtah : TD 160 Silent, 180/150 m3/hod. (24/21dB).- box bude vedľa v izbe nesmie ho byť počuť v noci.
Pachac 240/160 m3/h.
Stucco veľké hobby tienidlo 40x42 cm
+ Ďalšie nevyhnutné vybavenie.
Chcem hlavne vedieť či je to dobrý setup a dá sa pod tým vypestovať 3-4 Sativy ... Keď bude pod tým napr. len 30g vôbec mi to nevadí ide o hobby projekt a radosť z pestovania.
Tento odťah by asi nezvládol 250w hps však ?

Old Post 13-11-2017 v 17:48 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 5

Nebulman: Podle mě hlavně záleží na teplotě v místnosti, podle toho se ti i odvíjí teplota v boxe A pokud stačí 130 odtah na 150W a lidi k tomuhle odtahu hážou ve směs i 250W, tak si myslím že na 250W to bude stačit určitě, po případě jsou i boxy s víc dírama, protože bereš 80x80, tam by podle mě už bylo hezké dát 400W HPS A hodit tam druhý odtah, pokud to bude hřát Ale máš dost velký box ... Takže podle mě by těch 250W, neměl být vůbec problém

Old Post 13-11-2017 v 18:33 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, nesekl ses v té výšce boxu???120 je dost málo - počítej (vše cca ) 20 světlo se stínidlem + 25 květník + 20 mezi lampou a kytkou = 65 cm = na kytky 55 cm.
Pokud by to šlo, tak sežeň vyšší box, pak nebude problém osadit box 250W sodou 😉 vše ostatní se tu na G. dá najít 😉


• Já vím, bohůžel jsem nucen mít 120, protože jediné místo v pokoji kde může být box je místo televize a televizi musím přidělat na zeď nad box ... A 120 je optimální pro mě... Počítám s tím že kytky budou mít cca 50cm, tím pádem +- nějaká ohýbačka atd... Takže ve výsledku to budou třeba 20-30cm štangle, tím že bych jel 2-4 kytky na síť 60x60, tak počítám cca 20-30 štanglí, něco se nemusí povést, takže spíš 20, a každá může mít klidně 8g dry... což vychází na nějakých 160g, ale to je jen teorie, záleží jak půjdou dobře větvit a jak to naroste

• Můj problém je spíš s teplem, jelikož v místnosti je těch 25°C, a nevím jak by to s 250W hps šlo... kdybych našel slušný box 80x80x120, tak bych tam 250W nandal hned, ale takhle spíš přemýšlím nad CFL, protože by měla méně topit, ale zas je i horší účinnost, proto mám dilema :/

• Bohůžel jsem prošel skoro všechen Indoor na G, ale většina neřeší takový problém, nebo tam není odpověď, na to co potřebuji vědět ...

---> Edit: Takže vlastně jak nad tím zase přemýšlím nejlepší by byla asi 250W CFL, ale zas nevím jestli Bloom, nebo Dual a jestli to ve výsledku nebude stejně topit ...

Old Post 13-11-2017 v 18:43 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

Tak si box postav 😉 jinak tvoje výpočty se "štanglema" a g jsou hodně mimo. Poznáš sám 😉 napovím, že záleží na Hodně věcech

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-11-2017 v 19:02 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Tak si box postav 😉 jinak tvoje výpočty se "štanglema" a g jsou hodně mimo. Poznáš sám 😉 napovím, že záleží na Hodně věcech


Nebudu řešit a nejspíš pojedu 60x60x120... A pokud pojedu scrog, tak si myslím že 20 vrcholků je v pohodě S ohýbáním atd... Mám hodně zkušeností a viděl jsem už i hodně indooru, jen řeším tohle nekonečné dilema HPS vs CFL ...
A řekl bych že těch 100-150g v 60x60 boxu udělám v klidu Není to jen o světle, ale taky o vzduchu, ventilaci, hnojivech, ohýbaní/zastřihávání a starání se...

Ale uvidíme jak to vše dopadne Taky můžu sklidit 00 hovno

Old Post 13-11-2017 v 19:32 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

Kua a mne kto poradí :-D ??? Dať do boxu 80x80x180 homebox s odtahom TD 160 Silent, 180/150 m3/hod... 150w alebo 250w hps???

Old Post 13-11-2017 v 19:36 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Nebulman
Kua a mne kto poradí :-D ??? Dať do boxu 80x80x180 homebox s odtahom TD 160 Silent, 180/150 m3/hod... 150w alebo 250w hps???


Už jsem ti odepisoval jen ne přes Quote Podle mě na 80x80x180 s tímhle odtahem je 250W HPS úplně v klidu ... Spíš bych přemýšlel jestli 250W, nebo 400W

Old Post 13-11-2017 v 19:58 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

To TheHarst : dik takže kľudne môžem dať 250w. A čo znamená že si odpísal ale nie cez Quote ... Sorry

Old Post 13-11-2017 v 21:36 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 12

.

Old Post 13-11-2017 v 22:07 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od 2echy
Zdar,zrovna taky řešim podobnej problem.Mam velkou skříň,kde si svítim 250,ale ted ji jet nemůžu a mam pravě prostor stejnej jako ty.Taknejak pokukuju po nejakých diodach(ty tě nenapadli?)..250 v takhle malim prostoru..by se mi nechtělo poslouchat tu vzduchnu a cfl mě na květu nenadchla..

Asi bych spíš volil víc kytek,než jednu.Dlouho poroste a co když nechytneš dobre pheno..

Nebulman: Jestli se chystáš na hazy,tak je další důvod,proč popřemejšlet o ty 400,páč pod 250 to neni ončo..

Old Post 13-11-2017 v 22:08 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 14

TheHarst: zdur,ctyri velky kvetniky se vlezou s prehledem na ten prostor,ale nezapominej ,ze nejake misto si nahore vezme stinitko,pachac,odtah....a 11l kvetnik ma na vysku okolo27-30cm....ja osobne bych dal na ten prostor 250hps,ale mam i kamose co tam placl cfl 200w dual a udelal 108 g,ona hreje strasne malo,tak to mel nalepeny na kytkach a mel to pekny,pritom seeds ak 47 v automatu,pokud by ses chtel isnpirovat nekym kdo umi krasne pesty na malem prostoru se siti,najdi si v galerii uzivatele bohema(bohém) nejede hlinu,ale aquafarm a pesty ma prikladne,jinak pravdepodobny vynos/vysledek neni dobre planovat dopredu,vetsinou to konci zklamanim,mozna po nejakem treninku nebo s natrenovanym strainem....

Nebulman: na 80x80 je zarucene 150w malo,jak ti pise 250 minimum,mozna i 400 by nebylo od skody

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 13-11-2017 v 22:43 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15


I wazowski jel 60x60 cm a krasa , vyskove to vypadalo ze to na klid zvlada. Zalezi na odrude jak ktera leti, ale vzd muzes zasahnout kolinkama a drzet kytku do 40cm na pohodu kdyz na vec prijde.
Ja dneska koupid dark street 60. A maj k tomu i sit na uchytech , muzes si to dat jak vysoko chces.
Cena boxu 2000kc. Provedeni za ty prachy paradni .
Mam to na patro udelany, ale doprostred patri ta sit.
Za me tam narvy 250w hps , teplotu v pohode uhlidas a pokud mas penize ,tak si kup ledky cca 150 az 200w. Vic je zbytecny .

Old Post 13-11-2017 v 22:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Bitir
I wazowski jel 60x60 cm a krasa , vyskove to vypadalo ze to na klid zvlada. Zalezi na odrude jak ktera leti, ale vzd muzes zasahnout kolinkama a drzet kytku do 40cm na pohodu kdyz na vec prijde.
Ja dneska koupid dark street 60. A maj k tomu i sit na uchytech , muzes si to dat jak vysoko chces.
Cena boxu 2000kc. Provedeni za ty prachy paradni .
Mam to na patro udelany, ale doprostred patri ta sit.
Za me tam narvy 250w hps , teplotu v pohode uhlidas a pokud mas penize ,tak si kup ledky cca 150 az 200w. Vic je zbytecny .


Wazowski mel 60x60x150,myslim ze ho prodava za 1200 na bazaru,
Jak tak koukam,tobe tez musi ten barak dobre svitit :-D

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 13-11-2017 v 23:06 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0193820 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív