Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 273



Uz svesily tim stresem listy , pokud se jim listy do par dnu zase znovu postavi tak uz budou z nejhorsiho venku.

Bio-grow, Bio-bloom, Top-max a tohle na fotce jsem dostal na Cannafestu.
Takze dostatek doplnku na tenhle pest pokud ten sok preziji ...ale mely by , je to preci plevel. Snad to rozdejchaj.

Old Post 13-11-2017 v 16:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 274

Ok, tohle už by mělo fungovat, takže teď jen voda, nepřelévat a zbytečně do nich nerejpat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-11-2017 v 17:11 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 275

Ano, OK.

Doufam ze Black Death Skunk nebude brzy Death Skunk.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-11-2017 v 18:17 PM

Old Post 13-11-2017 v 17:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 276

Ja se v tom nevyznám, já se v tom neorientuuju. Jak to zalíváš, ručně? Dřív jsi vážil květníky, ne?
Jak je vysoko světlo, teplota, vlhkost. Zabýváš se jen jedinou částí problému, který může být klidně jinde - uzavřené podmínky, kontroluješ všechno a nic nefunguje podle kuchařky. Problém může být i na odtahu, foukej na ně trochu ať můžou dýchat. Nefoukáš naopak moc ? Atd.

Cannafest chválím, bohužel jsem byl jinde.

Old Post 13-11-2017 v 22:19 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 277


Tak dnes rano se zda ze uz jsou holky snad z nejhorsiho venku.
Trochu ty listy jeste blednou protoze jsou hladovy jak svine tak doufam ze do 2-3 dnu zacnou uz poradne konecne prijimat ziviny a rozjedou se.
Ted uz by jim snad nemelo nic branit.

Akorat bych potreboval co nejdrive ten novy PH metr , snizovat od oka je
velke riziko , kdyz zatim nemuzu hnojit a snizovat PH zalivky Biobizzem.

Z.M.- Jo mas recht , taky se v tom tady uz prestavam orientovat.
Spoustu zbytecnych prispevku ktere se ani nazabyvaly resenim hlavniho problemu.

Zalevam rucne ,proleji kvetinac a necham vyschnout. (zkouska prstem)
Vlhkost- 55-60% Uz jsem vyndal zvlhcovacku.
Vyska led-panelu na vrcholky 60 cm.
Teplota pres den 25C ,pres noc 18-20C
Odtah je prefektni, sila ofuku primerena .

Naposledy upravil Madical-Strains 14-11-2017 v 04:59 AM

Old Post 14-11-2017 v 04:48 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 278




26.DNI GROW

Pet semenacku vypada celkem ok, maji slusnou barvu.
U trech tech vybledlejsich se vytvorily hnede skvrny
Jeden semenacek je sice zelenej ale vubec neroste, je to ten mimo svetlo nejblize vchodu.

Nejsem si jisty jesli ty hnede skvrny jsou nasledek jeste vysokeho PH v kokosu v malych kvetinacich nebo nasledek presazeni a naruseni korinku. Spise se ale priklanim k prvni moznosti jelikoz vse dlouho trva nez se to v organice projevi.

Old Post 15-11-2017 v 10:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 279



28.DNI GROW

Dnes poprve zalito od presazeni (bez hnojek) , v te hline vydrzela voda dlouhych 5 dni .
Striknuto dnes jen Phytaminem a Root-Juice do zalivky.

PH vytoku jsem nemeril jelikoz jeste nemam funkcni PH metr ale melo by byt ok.

Stav kyticek : BEZ KOMENTARE

Old Post 17-11-2017 v 08:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 280





Foceno s vypnutym osvetlenim.

Old Post 17-11-2017 v 10:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 281





salsi...

Old Post 17-11-2017 v 10:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 282


A posledni devata....

Proste ty spodni listy stale zloutnou i kdyz uz jsou v prijatelnem prostredi a pak se na nich vytvari hnede skvrny.

Old Post 17-11-2017 v 10:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 283

Já bych řekl, že by jsi je už normálně mohl hnojit a spraví se to.

Old Post 17-11-2017 v 10:39 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 284

No , mozna by se nic nestalo kdybych uz byval dnes tam pridal hnojiva, chtel jsem ty kyti nechat poradne odpocinout po presazeni, preci jen jsem jim rezebiral korenovy bal coz je pro ne sileny stres tak treba by ty ziviny nemusely prijmout a potom by tam mohly zas delat neprijemnosti.
Pristi zalivku cca za 5 dni az hlina zase trochu proschne tak uz jim nalozim 2ml-Grow ,2ml-Root-Jujice, 2ml -Bio-heaven a 2ml Acti-Veru.

Ty doplnky co jsem dostal od Biobizzu na Cannafestu v tech tubach Acti-Vera,
Bio-Heaven,Root-Juice jsou je jen 4 porce, kupovat nic dalsiho nebudu az ty doplnky dojedu tak pojedu uz jen Bio-Grow,Bio-Bloom a Top-max.

Doufam ze to zloutnuti konecne prestane abych mohl nechat kyti poradne povyrust ,rozvetvit cca jeste 4 tydny a v okamziku kdy nebudou ve stresu je prepnout na kvet.

Nejsem si vubec jisty jesli ta matkarna nakonec vubec bude tak ani nevim jesli budu vubec delat rezy, kazdopadne bych je chtel alespon jednou zastipnout tak tyden pred prepnutim.

Old Post 17-11-2017 v 11:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 285

Mike: koukni pořádně na poslední fotky, má připálené špičky listů 😉 dej jim čas, v substrátu můžou být chvíli bez hnojek

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-11-2017 v 11:47 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 286

No , ja opravdu nevidim spalene spicky ,spis se domnivam ze zloutnou spodni listy od spicek, neznamena to spis ze prave cerpaji ziviny z tech spodnich listu jelikoz mely kvuli PH uzamceny prijem zivin ? Nebo prave aktualne mozna maji nedostatek zivin?
Ja jsem se koukal do minuleho vlakna a tam jsem mel spalene spicky na skoro vsech listech i hornich ale listy byly jinak stale zelene .(to zpusobilo prehnojeni)

Vubec se nepru jen se ujistuju.

Old Post 17-11-2017 v 12:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 287

Pitr, jak se dívám, tak nevidím žádné spálené špičky.

Old Post 17-11-2017 v 12:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 288

Taky nevidím spálené špičky, ale vidím, že žloutnou, protože nemají živiny.

Old Post 17-11-2017 v 15:53 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5870460 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív