Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 49


A očistil jsem po stříhání nůžky 😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 29-10-2017 v 09:59 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 50




Nějak poslední dobou nestíhám, tak jen krátce

60. den

Po dvou dnech po tmě, bez zálivky, skoseno

Přidám pár fotek, podrobnějc příště

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-11-2017 v 16:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 51

Tak mě napadlo, že bych takhle k závěru kola měl napsat pár mých zásadnějších " poznatků " , které bych rád předal dál.

Takže:

1. Tohle kolo je již 5. s tou samou lampou a to před svým prvním ostrým rozsvícením ležela 4 roky ve sklepě, natočená ve stínidle, předřadník ležel vedle, vše bylo ve vlhku a na vše se brutálně prášilo. I přes to výsledky jsou!!!!


2. Na stěnách je také 5 kol stejná fólie z lékárničky, už je dost matná a místy skoro průhledná 😁😁😁



3. V boxu !!!160cm se dá pěstovat odrůda s dominantním sativním genem. Critikal je tuším 70% a grep cca 75? % sativa


4. Jde to i se základními hnojivy - grow, bloom,k tomu maximálně trochu top maxu ( zdělal jsem něco kolem decky), ještě méně Alg A Mic ( zbytek, taky ani ne decka)



5. Jde to (za určitých podmínek - u mě díky vstupnímu vzduchu, který má i v létě max 18°C) i bez silných ventilátorů, mě stačily 12V

6. Neměřím ec ani pH, jen jednou jsem změřil pH dešťovky, bylo cca 6 a něco, tak už jsem to neřešil, i když teda musím říct, že drb, že Biobizz srovnává pH, je pravda jen v určitém rozmezí!! . Mě pH kohoutkový s pH přes 7 na 6 nestáhl 😉


7. V tomto kole šlo o kytky/řezy, které byly z vlastního řezu, který byl z fem kytky a rostl venku, kamarád odjel ty samé řezy pod 250W CFL, ani on neviděl žádné problémy/degradace


8. Nijak jsem je neohýval, neštípal !!!


9. Až si vzpomenu na další věc, tak edituju



Rozhodl jsem se k postnutí svého kola jako určitou inspiraci, hlavně pro začínající Growery. Odjel jsem před tím celkem 4 kola za sebou, ne vždy to bylo ok, ale neustálé přičítání Groweru pomohlo (viz fotky ve vlákně). Hodně se snažím šetřit. Myslím, že jsem celkem manuálně zručný, takže si rád dělám věci sám. No hlavně na to fakt nemám, proto jsem i původně začal pěstit. Ale hlavně pro sebe a svoje plíce - Chutně a čistě........a levně
Asi by stálo za zmínku, že jsem před tím odjel nějakej ten rok venku 😉 v kuku 😁😁😁 a že asi nejsem hňup, co nepozná přehnojení a tak 😁😁😁
Na druhou stranu jsem se díky studiu Groweru naučil řízkovat, postavil jsem prckárnu, která byla mou první prezentací tady.
A i vlastně pointa, že se díky tomu, co dělám a co mě hrozně baví, i ušetřím, vypěstuji si g za max 20 Kč je super. A vím, co kouřím


No nějak jsem se rozepsal

Víc info podám, až uschne
( Košt pár neúmyslně ustřihlých paliček proběhl a je to dobrý, parádní zkouřenost 😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 03-11-2017 v 18:48 PM

Old Post 03-11-2017 v 18:32 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 52

Čágo, už si asi nepamatuješ kolik toho bylo co ? Zajimá mě tato metoda bez zastrihnuti či ohnutí. Mám podobný prostor 90x90x180 a jedu tam scrog. Ale takhle metoda se zameřením na centr palici vypadá taky lákavě )

Old Post 08-11-2017 v 15:58 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 53

Zdary, dík za zájem 😉 kolik toho bylo ještě nevím, ještě to schne a zraje. Tipnul bych to něco kolem 180-200g
Zkoušel už jsem kde, co. Dá se říct, že každé kolo něco jiného. Zatím jsem vypozoroval, že hodně záleží na odrůdě, některá snáší tvrdší tréning v poho, jiná strácí díky tréningu na výnose. Tohle byl prostě jen další pokus, původně jich tam mělo být devět jen na top, bez spodnějších pater, nakonec jsem je nechal takhle, abych doplnil díry v prostoru. Počítej, že pokud je necháš bez jakéhokoliv tréningu, tak budeš závislý na potenciálu rostliny/laicky řečeno musíš počítat se vzrůstem 😉
Jiný by to asi bylo s nějakou víc indikovou odrůdou, která by se méně tahala nahoru
Jinak bych t trošku opravil 😉 nemáš podobný prostor, já mám čistý vnitřní 58*58, na 90*90 nevím, jak to bude se světlem, určitě ne pro 250W 😉 to by v krajích měly málo světla
Jo abych nezapomněl, velký aspekt u mě je, že si sám řežu, takze mě to kolo nestojí ,co se týká sazenic, skoro nic. U tebe, při 90*90 ,by to bylo při 25 ks docela drahý.
Kdybys chtěl s něčím poradit, napiš pm, co vím, rád pošlu dál

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-11-2017 v 16:40 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 54



Ostříháno a připraveno na zvážení

Vlevo Critikal, vpravo Grep

Critikalu je víc na objem, Grep měl zas tužší paldy

Kolik toho asi bude??????

Jako nápověda je u pytlíků měřítko ( jsou celkem nacpaný 😁😁😁 )

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-11-2017 v 13:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 55

190

Old Post 12-11-2017 v 13:06 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 56

193g

Old Post 12-11-2017 v 13:07 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 57

226g

Old Post 12-11-2017 v 13:16 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 58

210g.

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 12-11-2017 v 13:26 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 59

180g

Old Post 12-11-2017 v 14:20 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 60

205g

Old Post 12-11-2017 v 20:58 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 61

215g

Old Post 12-11-2017 v 22:02 PM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Besnit
Nový Člen

Karma uživatele Besnit - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 62

165

Old Post 13-11-2017 v 07:19 AM
Besnit je offline   Profil uživatele Besnit   Find more posts by Besnit   Foto galerie člena Besnit   Click here to Send Besnit a Private Message   Add Besnit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdary, dík za zájem 😉 kolik toho bylo ještě nevím, ještě to schne a zraje. Tipnul bych to něco kolem 180-200g
Zkoušel už jsem kde, co. Dá se říct, že každé kolo něco jiného. Zatím jsem vypozoroval, že hodně záleží na odrůdě, některá snáší tvrdší tréning v poho, jiná strácí díky tréningu na výnose. Tohle byl prostě jen další pokus, původně jich tam mělo být devět jen na top, bez spodnějších pater, nakonec jsem je nechal takhle, abych doplnil díry v prostoru. Počítej, že pokud je necháš bez jakéhokoliv tréningu, tak budeš závislý na potenciálu rostliny/laicky řečeno musíš počítat se vzrůstem 😉
Jiný by to asi bylo s nějakou víc indikovou odrůdou, která by se méně tahala nahoru
Jinak bych t trošku opravil 😉 nemáš podobný prostor, já mám čistý vnitřní 58*58, na 90*90 nevím, jak to bude se světlem, určitě ne pro 250W 😉 to by v krajích měly málo světla
Jo abych nezapomněl, velký aspekt u mě je, že si sám řežu, takze mě to kolo nestojí ,co se týká sazenic, skoro nic. U tebe, při 90*90 ,by to bylo při 25 ks docela drahý.
Kdybys chtěl s něčím poradit, napiš pm, co vím, rád pošlu dál


Jo takhle, já ani nevim proč jsem řekl že máme podobny prostor, mě jenom zaujalo jak krasny centr paldy máš..Jedu ted 4 kytky v tom mym prosturku každá má minimalne 9 vrchu a spoustu dalsich je v závesu..Prostor jsem vyplnim totálně na max, ale bylo stim docela sraní.. Kdysi sem mel Industrial Plant a u jedne kytky jsem zapomněl na záštip. Holka vytvořila neskutečnou centr palici, tak jsem si řikal že zkusim další kolo SOG s touto odrudou. Uvidíme jak mi to ted dopadne

Každopadně díky za ochotu poradit, třeba se na tebe v budoucnu obrátím s nakou prosbou o radu )

Old Post 13-11-2017 v 14:08 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 64

Ješte bych zapomněl na tip

176 g )

Old Post 13-11-2017 v 14:11 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2019 - Pítrovo NOVÝ Homemade box 90×60 , pořád s 250w sodou - 103 odpovědí
24-08-2017 - Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodu - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1838340 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív