Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannafest 2017
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 17

Diky a vazte si toho,ze se to tam porada.

alpine

Old Post 06-11-2017 v 23:43 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18

Jsem velmi zvědavý jak to bude vypadat letos. Nečekaná změna prostředí po 7dmi letech. Mohlo by se to trochu oživit. Každý rok to bylo víceméně to samé, pokud jste tedy nevyužili možnost přednášek. Snad to tomu jen pomůže, když už je to větší prostor. Minulý rok tam bylo 252 vystavovatelů z několika desítek zemí. To je si myslím dost dobré. Pokud by to bylo jen vetší tak leda fajn. Tak snad se to letos zase zadaří. A pokud máte v plánu nakupovat nějakou výbavičku na zahrádku, tak doporučuju zkusit se domluvit tam, dají se smlouvat ceny. Ono i zatočit si kolem štěstí za 20kč nebo 50kč a vyhrát třeba Trypack od Biobizzu nebo brýle do stanu taky není k zahození. Ale člověk si musí vystát frontu. Po mém prvním Cannafestu jsem odcházel s hnojivama na 2 roky za cenu ani né 400kč.

Old Post 08-11-2017 v 05:51 AM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 19

Ahoj, jaké jsou první dojmy? Co benga?
Jsem na cestě 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-11-2017 v 08:08 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20

Ahoj. já jsem tam za celý včerejšek nepotkal ani jednoho. A to jsem tam byl celý den.. Atmoška je super. Je tam toho spousta. ;-)

Old Post 11-11-2017 v 08:46 AM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 21

Foto report: https://overgrow.com/t/cannafest-prague-2017/6029

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-11-2017 v 14:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 22

Z fotoreportu je vidět že byla slušná návštěvnost :-)

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 12-11-2017 v 14:54 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
segina
Nový Člen

Karma uživatele segina - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 23

[účet odstraněn]

Old Post 12-11-2017 v 17:59 PM
segina je offline   Profil uživatele segina   Find more posts by segina   Foto galerie člena segina   Click here to Send segina a Private Message   Add segina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 24


Tak cannafest perfektní seznámil jsem se tam s fajn lidma hlavně spliff seeds
Sumo seeds a memphisto genetics skvělí lidé sem rad ze jsem vás poznal sensi seeds dik za Michka a podepsanou knihu dále pak sem domluvil led od led ideálu dále sem se domluvil s typem od squishit.eu na lisu 5x8cm za 300€ Perfektní vecicka dam reportáž až to dojde dále sem tam koupil cca 90semen od suma,sensi,kera,kanabia,barneys farm (pro příznivce dr grinspina bude za dva měsíce)spliff seeds a memphisto genetics. Hnojky super plno vzorku od plagron ,hesi ,bio bizz a atamisuper dine u canny skvělí roztoči pod mikroskopem plus plno pejpru a par bongu koupenych

Naposledy upravil riskmc 12-11-2017 v 22:40 PM

Old Post 12-11-2017 v 22:24 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od riskmc
(pro příznivce dr grinspina bude za dva měsíce)


jojo svítili mi oči když mi povídal chlapík že už konečně

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-11-2017 v 22:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 26


Foto

Old Post 12-11-2017 v 22:41 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 27

Ahoj, nevíte jestli se někde dají sehnat ty filmy/dokumenty, které hrály v kině? Bylo tam pár věcí, které jsem nestihnul a rád bych je viděl. Díky

Old Post 13-11-2017 v 09:33 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 28

to carlos:
Opravdu máš zkušenosti, že by někoho benga tahali z VIP zóny? Jsem ve VIP už podruhý a nikdy jsem neviděl benga ani uvnitř na veletrhu. Lidi ve VIP pálej špeky víc než cigára Každopádně jestli máš nějaký bližší info, tak pověz, abych si mohl příště dát pozor.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 13-11-2017 v 21:49 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 29

Cannafest super ale zlatý Holešovice teda fízlů tam bylo v přestrojení dost..zrovna jsme zapálili špeka v tom meziprostoru kde se dělaly burgery atd.. a najednou jeden jakoby "manželskej" páreček vyhmátnul týpka vedle u stolu za to, že si ubalil a vyhulil brko.
Organizace ale trochu selhala lidi co si předplatily lístky, tak čekali delší dobu než ti, co lístky němely

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 14-11-2017 v 13:42 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
to carlos:
Opravdu máš zkušenosti, že by někoho benga tahali z VIP zóny? Jsem ve VIP už podruhý a nikdy jsem neviděl benga ani uvnitř na veletrhu. Lidi ve VIP pálej špeky víc než cigára Každopádně jestli máš nějaký bližší info, tak pověz, abych si mohl příště dát pozor.


https://www.youtube.com/watch?v=VkxDQrcwkWg

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-11-2017 v 17:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

dr greenspoon Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od crazyben


jojo svítili mi oči když mi povídal chlapík že už konečně


Spís 3 mesice,pokud vim ,nová várka má jít ven na konci unora
Pracuju pro bf.

Old Post 28-11-2017 v 23:09 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 32

jj me povidal dva tri... coz vychazi na ten konec unora zhruba.

Diky za potvrzeni, uz se nemuzu dockat.

prace jako hobby... co? Stastnej clovece...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-11-2017 v 05:45 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2021 - Cannafest - 0 odpovědí
01-11-2019 - Cannafest 2019 - 8 odpovědí
15-09-2019 - Cannafest 2018 - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6997830 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív