Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Malý výnos pod 4OOW???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 49

no videl jsem to na vlastni oci....jako bylo to husty...prostor tak 1,5*1,5m model power plant a lampa 400 w son-t agro se stinitkem A-wing hnojivo plagron + AH

Old Post 17-11-2006 v 16:41 PM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 50

ja mam 400w a sklizim prumerne 280-310g.jel jsem vzdy ze seminek. nebavilo me cekat tak dlouho tak ted to zkousim z rizku snad to bude lepsi chci docilit aspon 0,8g/w...

Old Post 24-11-2006 v 20:28 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 51

lowerider-tvuj vysledek mne zajima,protoze jedu semena a mam taky 400w,jakej si mnel prosim te prostor? ja mam 55x95,kolik by podle tebe mohlo byt g v mych podminkach?dik

Old Post 24-11-2006 v 21:39 PM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 52

lubo : prostor 90cm ctverecni a do vysky 190cm pestoval jsem SOG. 8 kytek...
nemuzu ti rict kolik g bys mel ve tvy skrini, zalezi jakej styl pesteni si zvolis a jak to zastrihavas...ja to zastrihaval nad kazdym vrcholkem a z tech vrcholku pak vyrostly 2 novy a zase z tech 2 vrcholku zastrihnu vrsky a vyrostou na obouch dalsi 2 vrch. a zase zastrih atd...
podle me je 55x95 malo na 400w ale to je jen muj nazor..

Old Post 24-11-2006 v 23:55 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 53

ake si mal objemy kvetinacov?

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 27-11-2006 v 19:32 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 54

pildo : 5L ,)

Old Post 27-11-2006 v 20:54 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 55

dovolte bych se vmisil do debaty co se tyce puvodniho tematu ( mali vynos) je tezko posuzovat kdyz nejsou fotky ale hledal bych chybu v necem velice zasadnim, drobnosti ktere ste tu zminovali jsou dulezite faktory ale ne natolik aby ovlivnili vynos o treba 200g, tudis bych se priklonil k te delce rustove faze , ale jak tady dotycny pise ze neni blb tak by prece nekolikrat neprel kytky ve stejne vysce tudis co dal hodne ovlivnuje celkovy vyvin rostlin , mozna puvodni matka, uz daty nekde padla rec o seminkach treba to bude lepsi , co se tyce toho ze ti tam pronika nejake svetlo navic kdyz ma byt tma to sice rostlinkam nedela dobre ale sami si reknete mohlo by to takhle snizit vynos? kazdopadne bych hledal chybu v necem zasadnim , dase rict ze jsem zopakoval to co tu uz davno je ale treba nekoho neco diky mojim slovum napadne , urcite jsem chtel rict neco podstatnejsiho ale nejak mi neslouzi kratkodoba pamat asi jsme to zapomel kdybych si vzpomel reknu .....

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 28-02-2007 v 14:49 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

ventilace a lampa Příspěvek č. 56

jedna z nejdulezitejsich veci je VENTILACE (jak uz se tady psalo)...

neni to o tom ze staci mit teplotu pod 30 stupnu s vsechno je OK. Je to otom ze kytky potrebujou cerstvy vzduch aby mohly dychat...

coz ve skrini ,ktera je kdovi kde schovana, jde dost tezko.... a tvrdost a velikost palic stimhle primo souvisi...

----

pripadne muze byt lampa vysvicena...

------

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 29-10-2008 v 14:44 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrock
Nový Člen

Karma uživatele Hydrock - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 57

Presne tak souhlasim s maestro_007 vetsina tu resite kraviny typu hnojky a prostrihavani! Pricem to prida na gramazi nula nula prd oproti ventilaci! (nebo snad kytinka bez nakejch AH ba ceho neporoste? Poroste holka! je to prece plevel jen ji troch AHckama helpnem) ale jak by vam bylo kdyby jste nomohly dejchat! Sup tam s UFEM 400 Mkrychlovejch odtah dola nad kvetniky vyrež po celym spodku obdelnikovy pritahy a cekej na tvrdy a narvany palky!

Old Post 04-11-2008 v 20:56 PM
Hydrock je offline   Profil uživatele Hydrock   Find more posts by Hydrock   Foto galerie člena Hydrock   Click here to Send Hydrock a Private Message   Add Hydrock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 58

ja mam problem s palicami tiez. vetrak tam je cca 1050-1150 m3/h, objem miestnosti je cca 50m3. mam k dispozicii este jeden vetrak s cca 500-550m3/h. bude lepsie, ak dam tento vetrak na odtah, alebo ho pouzijem na nasavanie:

miestnost je v pivnici. mam problem s vlhkostou. aj ked ide vetrak na plno a odvhlcovacka co dava max 24l/den, tak sa neviem dostat pod 80%.

vynos bude katrastofalny. avsak vyskytli sa mi tam asi vsetky mozne prusery, ktore sa mohli stat - vadne casovace od vyrobcu (samovolne spinali o 00:00), takze som mal rast o 5 tyzdnov dlhsi, ako som chcel.

vdaka tomu mi to brutalne prerastlo. nedostatocne som to prestrihal potom (prvy pokus so sietami).

pocas kvetu sa mi zas posahali casovace a 2 z 3 svetiel mi opat spustalo samovolne o 00:00.

rovnako ma zo zaciatku trapila nizka teplota (cca 16-17 noc, do 19-21 den).

Old Post 27-06-2014 v 22:01 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orichi
Nový Člen

Karma uživatele Orichi - 12% PěstitelskáKarma uživatele Orichi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 59

No nikdo to tu nezmiňoval, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že ke snížení výnosu může docházet i z toho když někdo hnojí dusík v květové fázi, nebo když jím má přesycenou půdu z růstové fáze. Identifikovat to lze podle zahnutých špiček u listů směrem dolů, v angličtině tomu říkají talon. Při ještě větší koncentraci dusíku se pak začínají objevovat vady listů, v podobě hnědých fleků, které vypadají jako spálené od světla až po úplné usychání listů.

Old Post 11-04-2017 v 11:55 AM
Orichi je offline   Profil uživatele Orichi   Find more posts by Orichi   Foto galerie člena Orichi   Click here to Send Orichi a Private Message   Add Orichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 60

neber to že bych z tebe dělal pitomce nebo tak, ale i takový věci se dějou ) - nemáš náhodou regulovatelnej předřadník 400W stáhnutej uplně na minimum ? (bejvá to okolo 200W) to by pak +- odpovídalo

Old Post 11-04-2017 v 22:00 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 61

1. Zatesni box, ikdyz ja ho take nemam poradne zatesnenej a vedle nej dalsi na 18/6 a nestezuji si...ale pokud resis problem tak bych timhle zacal
2.odtah z mistnosti...podle me nejdulezitejsi... tocit vzduch dokola v mistnosti nejvetsi shit....takle mi uz kyti chcipli...(ne uplne vyreseny odtah nekam ven, treba ze to mas udelany jen tka napul muze take znamenat mensi vynos.)
3.ph... snad nejdulezitejsi hned po vetrani....kup digital ph metr, kalibruj ho
4.checkuj teploty kdyztak horkovzdusnej ventas v tescu za 500 popripade cooltube...
5.substrat kup nejlip v growshopu, biobizz nebo plagron TOP....dobre vysledky jdou udelat i z hliny z kvetinarstvi ale skontroluj ph hliny a ec abys to neprehnojil
6.vlhkost....dulezity nemit vysokou v kvetu aby nneplesnivelo, kdyz nebude plesnivet ses vklid....na rust ze zacatku davam igelitove sacky abych ju zvedl ale jde to i s nizsi vlhkosti
7.kup kdyztak novou lampu
8.kup ec metr abys mohl hlidat kolik jim presne lijes, tabulky jsou napicu ale take to jde....kontrolovat aji ec vytoku at vis jestli se hnojky kumuluji v hline nebo jestli mas prihnojit
9.vzdy prolit kvetinac tak aby neco malo vyteklo, nejlepsi je neco nalit pockat chvili az hlina navlhne a pak dolit druhou cast a ta se dostane i na ta vice vyschla mista....pak musis pockat aby hlina vyschla ale ne zase tak aby kytka mela svesene listy nebo ja obcas kdyz nevim vytahnu celou kytku z kvetinace a prpste se podivam na celej bal korenu
10.ohybej, zkousej ruzne metody trenovani, mas tu i na zahranicnich webech dost clanku...trenovat a ohybat uz od zacatku kdy to ma cenu az do treba 3tydnu 12/12
11.listy osobne netrham protoze jedu prevazne indici a u tech mi to prijde lepsi jak sativy....u sativ jsem obcas neco otrhnul ,ale spis nez trhat tak ohni

To je asi vse, snad to nekomu pomuze

Old Post 12-04-2017 v 14:38 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 62

Orichi to je sracka, jedu Jidb a tam peres dusik do sklizne.

Dale oftah v růstu uplně vypinam abych zvysil vlhkost. Takze to je taky blbost ze se vzduch musi 30krat za hodinu promichat.. clovek se taky neudusi v mistnosti kde sou zavreny okna :-D

Radis mu cooltube ktera ti jeste vic posere vynos :-D
Zalit aby neco vzdy neco proteklo, taky to nedelam .
No vlastne nedelam vetsinu veci co se v uvozovkach musí a v podlednim kole pod sestikilem v boxu 130 bylo 829 g. Tak ze asi sem bořič mýtů :-D

Old Post 14-04-2017 v 10:08 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perlie
Nový Člen

Karma uživatele perlie - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 63

Cauda.Mam dotaz mam stan 240x120 dve 400w zarovky a odtah 1000m3/h bude to stacit nebo mam jeste jeden pridat mam doma jeste jeden 500m3/H.Jinak s tim vynosem pod 400 taky nejsem spokojenej mel jsem jednu zarovku v polovicnim stanu a vynos byl okolo 200g,kdyz jsem to zkousel s pojezdem(240x120) vynos byl asi 360 coz je strasne malo :/ No jsem zvedavej co udelaj ty dve.Diky za pomoc a odpoved s odtahem.

nostress

Old Post 11-11-2017 v 18:17 PM
perlie je offline   Profil uživatele perlie   Find more posts by perlie   Foto galerie člena perlie   Click here to Send perlie a Private Message   Add perlie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od perlie
Cauda.Mam dotaz mam stan 240x120 dve 400w zarovky a odtah 1000m3/h bude to stacit nebo mam jeste jeden pridat mam doma jeste jeden 500m3/H.Jinak s tim vynosem pod 400 taky nejsem spokojenej mel jsem jednu zarovku v polovicnim stanu a vynos byl okolo 200g,kdyz jsem to zkousel s pojezdem(240x120) vynos byl asi 360 coz je strasne malo :/ No jsem zvedavej co udelaj ty dve.Diky za pomoc a odpoved s odtahem.


Ahoj,1000m3/h mi prijde vic nez dost,zpravidla co se v mem okoli pouziva na tento box je max 800m3/h ale na 2x600w,coz je o 1/3 vetsi vataz nez mas ty,takze ten druhy odtah tam nedavej,ja osobne mam 600w na box 120x120cm a vzduch taham po celou dobu kvetu jen na 300m3/h a zatim zadna plisen,zadnej problem,jinak na vybojce 400w jsem mel naposledy v lete 440g,takze u sebe nehledej problem v nedostatecnem odtahu ,ale v necem jinem,jestli zacinas tak bych to videl nejspis na spatne PH,moc nebo malo hnojiv ci spatny matkar/spatne klony/proste genetika,
Mej se a at ti to roste

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 12-11-2017 v 21:19 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7184580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív