Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Daruji,přenechám,vyměním-vše zdarma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 49

No rád bych vyměnil za něco co se mi bude hodit,
dvě XXL wave stínidla,
jedno medium není to úplně to stucco je lepší
ruck ventilator 350CFM,
funkční spodek od zvlhčovačky, ten vrchní díl do kterýho se tankuje voda je prasklej a nejsem schopnej to utěsnit ani silikonem...

400w philips předřadník.... jetou 400W philips greenpower... pak jetý nějaký jetý 600W
minimálně 3 digitální časovače....
setopbox evolve :-D /ten patří ke grow výbavě btw/
pak tlumič hluku 160 ...
marina vzduchovadla 100
vzduchovací clony, vzduchovací kameny, vzduchovací placky...
předřadník k 35w trubici... plus i ta trubice...
plný hnojiva od JIBD litrový... snad i dva litry Béčka...
taky ten set co dávají gratis 150 ML ... ale nevim jak je to s expirací...
Metrop bloom tak 100ml ....

nechodlám to zřejmě prodávat, ale rád bych to vyměnil a nenechám se podělat.
nabízím to s dobrým úmyslem

And I'm stoned!

Old Post 14-09-2017 v 23:49 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 50

Hoj,nabízím magnetický předřadník 600w a 400w + ke každému sodik 600 a 400..... chtel bych to vyměnit za elektronickej polohovatelnej 250w - 600w Díky

Old Post 05-10-2017 v 05:33 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 51

Daruju no name semena, nalezené v různých modelech co jsem dostal od známých. Cca 20 semen. Pokud má někdo rád překvapení, pošlu poštou. Všechno to bylo kvalitní kouření takže o kvalitu bych neměl strach...

Old Post 05-10-2017 v 13:34 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 52

Daruji třičtvrtě láhve Ripenu. Zkusil jsem a spokojený jsem nebyl, tak posílám dál

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-10-2017 v 17:20 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 53

Mám poruke dravé roztoče do bio záhradky, osobný odber SK


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 27-10-2017 v 09:14 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 54


Ahojte, mam navyse semena Serious 6 od Serious seeds. Rad by som nejake vymenil za kvalitnu konopnu masticku :-).

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post 06-11-2017 v 18:38 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JahodovyKrál
Nový Člen

Karma uživatele JahodovyKrál - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 55

vymenim svuj skoro komplet stan 600w za stan 60/60/150,stinidlo,pachac,odtah (ufo,TT) nebo po domluve. komplet sviceni 250w vybojka kvet. nejlepe komplet k zapojeni.

1x Dark Street II 150x150x200
1x Grow předřadník 600W HPS/MH
1x Sodíková výbojka Sunmaster 600W Dual spectrum (Nove)
1x Pachový filtr Can-Lite 300 (nove)
1x Odtahový ventilátor TT125

nebo prodam za normalni ceny ale lepsi je vymena je to moje hobby.

Dik Groweri

Všichni končej na Drogách,
jen My jsme na nich Začali!!


Prago Pyčo!

Old Post 10-11-2017 v 22:14 PM
JahodovyKrál je offline   Profil uživatele JahodovyKrál   Find more posts by JahodovyKrál   Foto galerie člena JahodovyKrál   Click here to Send JahodovyKrál a Private Message   Add JahodovyKrál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fik
Nový Člen

Karma uživatele Fik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 56

Omlouvam se uzivatelum Hříbek a Pitr90... nemam na groweru 30 prispevku...a tak mi nefunguji soukrome zpravy...takze si vasi zpravu nemuzu precist,,,, kdyztak napiste sem pod prispevek...a nejak se domluvime...

Old Post 11-11-2017 v 00:09 AM
Fik je offline   Profil uživatele Fik   Find more posts by Fik   Foto galerie člena Fik   Click here to Send Fik a Private Message   Add Fik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Fik
Omlouvam se uzivatelum Hříbek a Pitr90... nemam na groweru 30 prispevku...a tak mi nefunguji soukrome zpravy...takze si vasi zpravu nemuzu precist,,,, kdyztak napiste sem pod prispevek...a nejak se domluvime...


Nevim, co myslíš, ale pokud jde o ripen, tak ten už je pryč 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-11-2017 v 16:44 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JahodovyKrál
Nový Člen

Karma uživatele JahodovyKrál - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 58

nechcete nekdo tu skrin ?? co ty pítre nechces change ?

Všichni končej na Drogách,
jen My jsme na nich Začali!!


Prago Pyčo!

Old Post 13-11-2017 v 17:18 PM
JahodovyKrál je offline   Profil uživatele JahodovyKrál   Find more posts by JahodovyKrál   Foto galerie člena JahodovyKrál   Click here to Send JahodovyKrál a Private Message   Add JahodovyKrál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od JahodovyKrál
nechcete nekdo tu skrin ?? co ty pítre nechces change ?


Mít prostor, tak už dávno takový box mám 😉 podnájem, malý byt, atd....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-11-2017 v 17:39 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 60

Ahoj.
Vyměním A-winga Large Avangera za Medium Avangera.
Můj jetý 1/2 kola zatim, takže defucto nový!

Jen v super stavu prosím. Příležitost třeba pro někoho, kdo chce L a koupí M-ka ušetří litr. Mimochodem aby jste neudělali stejnou chybu..do 120x120 rozhodně M! L je moc velký a rozložení světla kontraproduktivní!

Old Post 15-12-2017 v 13:48 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 61

Zdravím
Mám tu navíc tyto semena Candida od Medical Marihuana Genetics balení po 3 a 10 vyměnim za nějáke jiné semena,či vybavení, nabízejte díky. Semena jsou tento rok koupena...já už nevyužiji

Idealní pro pacienty
https://mmgenetics.eu/en/product/candida-cd-1/

Old Post 25-01-2018 v 12:08 PM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 62

Caute najde sa medzi vami niekto kto ma knihu WEEDOLOGY? Stacila by aj prefotena kopia..odmenim sa..aj prevodom na ucet..dikes

Old Post 21-02-2018 v 07:27 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 63

daruju nebo vymenim.
semena od sensi seeds sensi skuns 5ks fem.

Old Post 12-03-2018 v 15:18 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 64

zdarec. Nabízím k výměně starší vybavený growbox Darkstreet 90 s elektromagnetickým předřadníkem na 250W, filtrem (nové uhlí) , stínidlem, lampama (první jetá 5 kol, druhá 3 kola), odtahem... je to obyčejné vybavení, nikoli profi... nabízejte.. jsem z UH takže odběr v UH. Vše je plně funkční.

Žij a nechej žít

Naposledy upravil nasavajtendym 27-03-2018 v 11:44 AM

Old Post 27-03-2018 v 11:12 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8055680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív