Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gorilí harém pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Která gorila bude mít největší obsah THC?
Šimpanz od RQS
Orangutan od Zamnesie
Pavián od MBA
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Legy
Tak když bude příležitost, tak vyzkoušim to ECSD, jen tak for fun..

14. den od zasazení..
Holky jsem dneska přesadil rovnou do finále. Chtěl jsem ještě mezikvětináč, ale bylo by s tim tolik prcání a co jsem koukal, tak to ničemu nevadí, když lidi dávaj klony hned do finální velikosti a stejně udělaj 1,4g/w jako kvakos třeba..



Já myslel že je lepší dávat do finální nádoby co nejdřív? Výhodu mezinádob vidím jen v tom, že se líp kontroluje zálivka..nebo?

Old Post 03-10-2017 v 13:52 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 34

Maxman: To právě ne, kořenovej bal je hodně duležitej. Důvodů je víc kromě těch, co neznám např.: když máš hodně kořenů na malym prostoru a přesadíš kytky, tak se kořeny budou hezky dal proplítat substrátem do strany a pak na dno, takže budeš mít v květníku a subtrátu víc kořenů -> větší prostor pro příjem potravy (je to jako bys měl 2x tak dlouhý střeva, zděláš toho víc a efektivněji) a druhej je, že když dáš kytku rovnou do velkýho, tak se "lekne", že má tolik prostoru a může to mít za následek zpomalený růt až chvilkovou stagnaci Řekl bych, že omezenym prostorem se i může zlepší dospívání kytek a tvorba květovýho hormonu...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 03-10-2017 v 14:21 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Legy
Maxman: To právě ne, kořenovej bal je hodně duležitej. Důvodů je víc kromě těch, co neznám např.: když máš hodně kořenů na malym prostoru a přesadíš kytky, tak se kořeny budou hezky dal proplítat substrátem do strany a pak na dno, takže budeš mít v květníku a subtrátu víc kořenů -> větší prostor pro příjem potravy (je to jako bys měl 2x tak dlouhý střeva, zděláš toho víc a efektivněji) a druhej je, že když dáš kytku rovnou do velkýho, tak se "lekne", že má tolik prostoru a může to mít za následek zpomalený růt až chvilkovou stagnaci Řekl bych, že omezenym prostorem se i může zlepší dospívání kytek a tvorba květovýho hormonu...


Tak tuhle zkušenost jsem neudělal, jasné ale je, že malý klon bude v např. v 6l dlouho kořenit a možná to dočasně zpomalí růst nad zemí. Jakmile ale proroste tak s tím objemem kořenů zas rychleji dožene. Ale to jsou doměnky. Já dělám předpěsty v 0,75l a párkrát v tom museli vydržet i měsíc - až me překvapilo, jak veliká kytka vyroste z 0,75l :-) Po přesunu do 6l jim stačí pár dní a můžu přepínat.

BTW nemáte zkušenosti s Airpotama? Prý to umí udělat znatelný rozdíl ve výnosu (info od insidera, nikoliv jen marketing), ale "důkazy" nemám...

Old Post 03-10-2017 v 14:37 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 36






26. den od zasazení

Ještě jsem zapomněl zmínit, že ze začátku jsem jel periodu 20/4 pro lepší zakořenení a rychlejší růst a asi tak posledních 10 dnů jedu 19/5. Schválně si tam tu hodinu nechávám, aby až kytky přepnu, aby to pro ně byl větší "šok" a já tim podpořil tvorbu květovýho hormonu, protože kytky budou podle mě docela mladý, až je budu přepínat. Což bude počítám tak za 2-3 dny, co myslíte?
Kytky jsem před pár dny zastřihl, některé klasicky, jinde jsem si zkusil fimku a ty pomalý jsem nestříhal vůbec.
Kripla od RQS jsem vyhodil, přestal pak i růst a byl pořád zabalenej...

Obecně zatim hodnotim stavbu a růst kytek takto: RQS naprosto nejhorší, špatný větvení, 3/5 kytek byly (a ještě stále trochu jsou) takový kapusty se zkrabatělýma listama... Jedna kytka se vůbec nevětví (viz fotko, neni zastřižená, to je fakt, ale kdybych to udělal, strašně jí to zpomalý..)
Zamnesie o trochu lepší, ale taky má asi 3 kytky s listy jako kapusta a stejně jako RQS tyhle kytky po přesazení měly hodně světlý středy, prostě slabší kusy...
Nejlepší jsou MBA, tam jsou horší asi 2 kytky z 10, jinak valí dobře.

Podle struktury kytek mam vytipovaný samce, tak uvidim, jak se trefim.. Některý holky jsou fakt pěkný, od Zamnesie tam mám jednu parádní favoritku (uplně vlevo vzadu), od RQS tam je taky jedna použitelná a od MBA jich je spoustu pěknejch, tak jen, aby to byly samičky :P

Hnojim 80% dávkou s upravenou vodou na cca PH 6
Před dvěma dny místo 250W růst jsem dal už 600W dual.


1. celkový pohled s popisky
2. porovnání dvou kytek od RQS, vlevo nevětvící vysoký šmejd (nebejt to femka, pro mě jasnej samec.. budu hlídat kvůli hermení, jestli jí úplně nevyhodim - uvidim po vyhození samců, kolik bude prostoru))
3. nevětvící kytka od Zamnesie
4. FIM (z fotky není vidět, ale je tam 6 vrcholků). bohužel se tim holka dost zpomalila, většina kytek má patra už docela vytáhlý a "srovnaný"
5. MBA hodně hezky větvící se holky

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 07-10-2017 v 16:23 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 37





Up 4. den květu, nebo aspoň myslim, nejsem si teď jistej...

Z RQS zůstaly jen 3, tu nevětvící jsem vyhodil.
Zamnesie stále 5ks
MBA 7 kusů (3 jsem vyhodil, co jsem ZATIM vytušil jako samce, ale bude jich víc..)

Nějak mám problém zatim poznat, co je co, protože náznak koulí vídam u spousty kytek, dokonce i feminizovanejch, což buď znamená, že zatim nepoznám, co je samec, nebo si to je podobný a nebo to sou hermouši, což vzhledem k obtížnosti stabilizace fem. semen očekávám a budu hlídat.

Každopádně třem kytkám jsem nenechal ani sestoupit varlata, podle mě to fakt byli samci, sami mrkněte na fotky a tipněte. Jen pár kytek nemá ani kuličku, otázka, zda sou všechno samčí koule, nebo to jsou semenný váčky :/

Mám z toho hroznou jungli, zatim to vypadá, že jsem lajdák a neprotrhávám, což by sakra potřebovaly, otrhat spodní patra a pár listů, ať se to prosvítí a provzdušní, ale nevim, kolik bude samců, tak čekám, než se ukáže pohlaví a začnu si to do finálního rozestavění formovat až pak, tak ať mám s čím pracovat

Zalévám poměr cca 1,3ml/l grow, 1,3ml/l bloom, 1ml/l doplněk, 1ml/l enzymy, 0,5 ml/l excelantoru a trochu kyseliny na snížení pH. Celkový EC 1,6

Doufám, že se pohlaví ukáže co nejdřív, chci to mít hezky finálně rozestavěný už teď a chci vědět, na čem jsem... Holky vpravo budu muset vypodložit, růstově nestíhají.

Co se týče genetiky, tak fakt silný stonky, velký listy a brutální, ale brutální větvení! Takový sem ještě nezažil.

1. celek
2. welcome to the jungle, to the jungle, to the jungle...
3. takhle se větví samec, představte si samice..
4. list jako prase se stonkem tlustym jako břitva nůžek..

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 19-10-2017 v 19:33 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 38




Něco pro buzny...


Všechny 3 sem vytrh, tak se opovažte říct, že něco z toho byla samice!! Nejsmutnější je, že podobný kuličky (ale fakt malý, nerozpoznatelný) má asi 8/10 MBA kytek a i pár těch feminizovanejch, nechce se mi věřit, že by všechno byli samci, takže teďka už budu chvilku čekat, až to bude jasný, abych si to všechno nevytrhal a něco mi tam zbylo...
Ze samců mám ale hrůzu, nevim, kdy začnou produkovat pyl a kdy budou holky plodný přesně, nicméně nemám zájem, aby mi tam něco poletovalo, i když tam samci nebudou a stejně to pak prclo holky...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 19-10-2017 v 19:41 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 39

Zdar, myslím že děláš hroznou kravinu že vyhazuješ kytky už teď podle "dojmů" že tohle bude "asi" samec a tohle taky.. moc brzo podle mě.
Dokud si nejsi jistej a dokud tam nejsou KOULE, nevíš nic. Strach z toho, že by ti to mohli opylit je nesmyslný, ten pyl taky nějakou dobu potřebuje na uzrání aby vůbec mohl prášit, dávno před tím jsi schopen samce bezpečně rozpoznat..
Jinak pěkný grow

Old Post 21-10-2017 v 11:46 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 40

Jo, souhlasim, možná sem se unáhlil, proto teď už čekám na jistotu. Snad jsem měl štastnou ruku a fakt to byli samci..
Dneska jsem vyhodil dalšího samce (tentokrát jsem si byl 100% jistý! ) a další RQS holku, byla hrozně zaostalá a co hůř, měla načatý a přidrátovaný stonek, protože se mi zlomil. Ovšem po oddělání drátu, kdy se zdálo, že je stonek už pevný suveréně cela kytka odpadla...
Takže teď mám:
2x RQS
5x Zamnesie
6x MBA

U kytek jsem provedl absolutní revitalizaci, kytky všechny vyndal, protrhal, hezky provzdušnil a poskládal zpátky tak, aby se co nejefektivnějš vyplnil prostor topy. Nakonec jsem na ně hodil síťku a ohnul je. Snad už nebude moc samců, aby to takhle zůstalo Fotku nemám, nechtělo se mi, ale světlo prosvitne už i dolu a vypadá to moc hezky, taky si to aspoň představte

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 22-10-2017 v 19:19 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 41





10. den květu, doufám teda..

aby to nebylo jen u těch představách...

bohužel jsem musel vytrhnout další 2 samce. Myslím, že z regulár semen zbyly už jen samičky (4 samičky z 10), ale klid stále nemám. U jedný z fem. kytek od Zamnesie jsem objevil cosi, co vypadá jako koule, takže to musím hlídat, aby to nebyl hermouš a stejně tak i všechny ostatní kytky... Protože GG4 vznikla z hermouše a navíc feminizování je taky pomocí hermafroditů, k bisexualitě mají silný předpoklady. Modlim se, abych někde nepřehlídl kouli a neoprclo se mi to.

Zatím:
2x RQS (úplně u pravý stěny kytka dole a kytka nad ní)
5x Zamnesie (celá zadní řada a první, levá kytka v prostřední řadě)
4x MBA (zbytek)

Co ale musim uznat, GG má skvělý kořenění, větvení a slušně rychlej nákvět. Je teprve 10. den, ale mám pocit, že to jede rychleji, než obvykle...
Kytek jsem ale čekal víc, takže začínám mít trochu problém s efektivním vyplněním prostoru :/ Zas na druhou stranu to bude vzdušnější, dostane se víc světla na spodní topy (tuplem, když otrhám pár těch horních listů, aby se vše prosvítilo pěkně), takže by to nemusel být debakl, ale mám jen 11 kytek v malých květníkách. Normálně jedu cca 10 kytek v 11l. No, uvidíme

1. samec, co šel králíkům
2. hermouš? budu vás hlídat holky všechny!
3. celkový pohled
4. to je lepší, než ta jungle pod vrcholky...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 25-10-2017 v 19:10 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 42





začátek 21. dne květu

Holky už snad pomalu končí s růstem a nastupují s květem a bobtnáním palic. Jsou v parádní kondici, hezky probrané, aby se slunce dostalo aspoň trochu i na spodnější "paličky" s tím, že dole, pod úrovní jsem jim nechal listy. Někdy to dělám, jindy je oberu skoro všechny, tak uvidíme, jak se jim to bude/nebude líbit. Ale myslím, že je to dobrý, aby měly, odkud si brát živiny podle potřeb a pak z listů ke konci vymáčknout vše do posledního kynutí a dozrání palic, než odpadnou...

Nehnojím moc, před 4 dny jsem dal čistou vodu a teďka 2x za sebou 80% dávky. Za 3 dny ale nastoupím asi se 100% (dle tabulky výrobce), tentokrát neřeším EC, dám jim volný průběh, ať se ukáže genetika

Největší palice budou mít 2 holky od Zamnesie, která má nejlepší, ale zároveň i nejhorší kytku. Kytky od RQS nemaj tak velký nákvět, ale uvidíme ve výsledku, jak to dopadne. MBA reguláry jsou poměrně stabilní, nejsou tak velký, jako ty 2 topky od Zamnesie, ale není to nejhorší. Uvidíme, jak to půjde dál.

1. celek
2. asi největší palda
3. detail
4. listový spodek

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 05-11-2017 v 18:49 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 43



Osud má zajímavý smysl pro humor...
7000 Kč v háji, ale co mě mrzí víc, tak to, že nezjistim, jak skvělej je tenhle strain a neudělám porovnání, na jehož výsledky jsem se tolik těšil!!

Tohle na sobě měla úplně každá kytka, úplně každá... Vše jsem se smutkem tedy vytrhal a narval do pytle a hodim to na kompost.

Nebylo jich moc, ale na spodnějších větvích to měla fakt každá a některý už byly otevřený, nevim, jak moc jsou kytky náchylný k oprcání, byla to moje první zkušenost s varlatama, ale nechtěl jsem nic riskovat... Možná by stačilo to pořádně prohlídnout a otrhat větve/koule, ale podle mě stačí nějakou vynechat a je to v háji a to nejde prostě ohlídat vše na 100%

Teď jen najít nějaký fakt dobrý, silný a hlavně nevšední strain. Kdyby někdo věděl o někom, kdo má takový klony, tak prosím PM.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 10-11-2017 v 21:11 PM

Old Post 10-11-2017 v 19:50 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6285510 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív