Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 513

radsi kup vetsi a zreguluj to aby nemusel bezet naplno... malej jeste neznamena tichej

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-11-2017 v 14:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 514

Uchladi. Ktej regulacii,kedysi som mal primaklima s regulaciou,a ked som ho reguloval tak to vydavalo strasne neprijemny a hlasny zvuk,hlasnejsi nez samotny ventilator. Zase torin ulita sa dal regulovat v pohode ale po par mesiacoch sa sam odseba pustil na plny vykon. Par ludi mi tiez hovorilo ze triakova regulacia znizuje zivotnost ventilatorov a ze sa mozu prehrievat,co je natom pravdy ale neviem,nevyznam sa vtom.

Old Post 09-11-2017 v 14:40 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 515

Já jedu bez regulace otáček, právě z důvodu hučení

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 09-11-2017 v 16:46 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 516

Já se na to radši vy......

Old Post 09-11-2017 v 17:05 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 517

U toho slabšího odtahu to bylo s regulací v pohodě nic nehucelo. Ale u velkého to hučení začalo, tak jsem to dal bez regulace a je klid, a pokud je pravda že s regulací odchází odtah dříve, tak jsem zabil dvě mouchy jednou ranou...
Lidi, nepište soukromé zprávy, řešte to tady...

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 09-11-2017 v 17:08 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 518

Zdar rozhodujem sa aký odťah do boxu 80x80x180, svetlo bude 150w hps. Môj favorit je TD silent 160 s 21/24 dB. Jeden člen odtiaľto mi rado radšej VK125 a zregulovat. Čo mám spraviť ?

Old Post 10-11-2017 v 06:35 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 519

Jedině pořádnej odtah víc jak 1000m3 na 1000w

Nesmysl

Old Post 29-01-2018 v 07:31 AM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 520

nebulman: Ja mam ve stejnym ufo 340M3

Old Post 07-02-2018 v 13:53 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 521

Ta 160tka by měla stačit 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-02-2018 v 15:54 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 522

Zdravím místní growery. Potřeboval bych radu,neboť nejsem moc matematik... Prostor je šířka 100cm x délka 115cm a výška 254cm kolik tam je obsah v m3? A kolik by měl mít m3/hod adekvátní odtah na ten prostor pro 400W? Díky za radu a výpočet.

Peace

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 06-05-2018 v 22:48 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 523

takhle se da spocitat kolik potebujou kytky cerstvyho vzduchu (taky musi "dejchat"), ale na chlazeni ze svy zkusenosti potrebujes mnohem vic (zalezi na podminkach, kde mas skrin, jak mas celou vzduchotechniku resenou atp...)

Na 400w s timhle prostorem aspon prima klimu 420m/h s plynulou regulaci. V zime stahnes otacky, v lete pravdepodobne budes muset pridavat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-05-2018 v 16:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 524

Zdravím Groweři, mám problém s teplotou v mém malém boxíku 40x40x150. Mám tam 100w výbojku a chci přejít na CFL a nebo LED nějaké tipy co by tam bylo nejvhodnější ? Předem děkuji a přeji bohaté sklizně

Old Post 05-06-2018 v 18:46 PM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 525

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček01
Zdravím Groweři, mám problém s teplotou v mém malém boxíku 40x40x150. Mám tam 100w výbojku a chci přejít na CFL a nebo LED nějaké tipy co by tam bylo nejvhodnější ? Předem děkuji a přeji bohaté sklizně

Kúp tam svetlo Gmaxx:
www.growway-garden.cz/alucraft/g-ma...idlo-150w-12874
a stiahni to na 50W

Old Post 05-06-2018 v 19:59 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 526

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon

Kúp tam svetlo Gmaxx:
www.growway-garden.cz/alucraft/g-ma...idlo-150w-12874
a stiahni to na 50W


Ahoj, děkuji za radu, myslím si že to bude super věcička, ale já nekradu

Old Post 06-06-2018 v 08:26 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 527

Zdary, když to objednáš po dílech, s obyc chladičem, tak se na 3500 dostaneš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-06-2018 v 09:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 528


Čágo hoši. Léto se blíží a teploty bývají problém a mě už to nebaví řešit, takže jsem se rozhodl, že se pěstební prostor bude klimatizovat, neboť na silnější odtah k tomu filtr a větší potrubí momentálně nemám(cca 6000Kč) a klima je doma... Nicméně teď otázka jak, neboť jsou dvě možnosti, ale každá má své pro a proti...

1)neboť do prostoru se klimatizace vejde má Š 30x H 37xV 80cm může být uvnitř aniž by o ní kdokoliv věděl, když přijde na návštěvu a navíc místnost ve které je room, do které bude odváděn z klimy horký vzduch bude moci být větraná průvanem a ne jen oknem a nebude muset být zavřená stále. Navíc když nastavím klimu na 25°C, tak bude prostor udržovat celých 12hod na 25°C + - jestli jsem to správně pochopil jejich fungování. Problém je s vývodním smradlavým horkým vzduchem cca 45°C. Možnost je na vývod použít filtr nevím třeba 150m3(bude to stačit?, když má klima tři stupně průtoku vzduchu,max je 330m3/h a pojede na I.stupeň tedy teoreticky na 110m3...) a přes něj nechat proudit ten horký vzduch z klimy do místnosti? Bude to ok a fungovat? No ale stejně se v tomto případě obavám, že budu muset udělat na klimu ten boxík a potrubím tahat chladný vzduch nahoru, aby nešel přímo na holky a krásně padal dolů.

2) na klimu přidělám takový boxík viz foto a z něj budu tahat potrubím chladný vzduch do roomu. Problém v tomto případě je estetický... Klima před roomem na ní ten boxík z něj cca 50cm 127mm potrubí do roomu cca 30cm nad zemí, takže by zároveň nešel chladný vzduch přímo na holky a nebylo by to třeba nikterak více řešit narozdíl od varianty č. 1... Esteticky by to zase nevypadalo 2x dobře asi no. Každopádně zde je problém že klima má termostat na vstupním vzduchu, takže v roomu může být 30°C, ale klima nesepne kompresor jen bude v režimu ventilátoru, neboť v pokoji bude 23°C... Musím brát v potaz, že bydlím s rodiči a musím také myslet na estetické a nenápadné řešení a nebo mít pokoj stále zavřený nikdo mi tam nechodí, ale to by byl zase naprosto nevětraný průvanem jen oknem.

No chci hlavně efektivní řešení bez jakéhokoliv smradu hlavně a filtr co mám teď funguje skvěle ;-) nicméně já osobně bych raději klimu do roomu no, ale nevím zda-li fitr funguje oboustranně? Hlavně teď nemám na silnější odtah který potřebuji...

No takže babo raď, kterou variantu použít? Co Vy jakou by jste využili nebo ke které by jste se přikláněli???

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 26-06-2018 v 20:53 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0559250 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív