Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Organicka Hydroponie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Jo Alg A Mic je urcite dobra volba, nejake mikroprvky taky obsahuje ale je otazka jesli je ho tam dostatek aby opravdu nahradil ty nedostatky vapniku a horciku a ostatnich prvku ktere jsou v hydru tak caste pri pouziti tech hydro-organickych hnojiv.

Old Post 08-11-2017 v 19:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

citace:
[i] . Ovšem netuším zda by tam v květu opět nescházelo calcium s magnéziem. Další věc je jestli je třeba si s vápníkem a magnézkem dělat hlavu, netuším jak velký vliv jejich nedostatek má na množstvi sklizeného materiálu.[/B]

Schazel by dusik jakom prvni, hned v zapeti magnesium a vapnik .
Deficit vapniku ma velkej vliv na stavbu palic , respektive strukturu a vahu. Moc i malo vapniku je sopatne.
Magnesium ma za nasledek hkavne spravnou fotosyntezu a v kombinaci s deficitem vapniku a dusiku ,bys mel maly, rozblendany ,neprorostly kvety,kytka by byla zasekla s poskozenyma listama.
Celkem dulezity prvky rekl bych.

Old Post 08-11-2017 v 20:03 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Je to.bezpredmetny a neprehledny , diky.


Ted jsi tomu opravdu nasadil korunu, tim ze jsi to promazal..

Vazne skvely!

Priste si radeji dvakrat rozmysli nez prispejes.. Fakt nerad reaguju na neci prispevek zbytecne, aby ho pak dotycny misto reakce smazal.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-11-2017 v 20:11 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od carlos


Ted jsi tomu opravdu nasadil korunu, tim ze jsi to promazal..

Vazne skvely!

Priste si radeji dvakrat rozmysli nez prispejes.. Fakt nerad reaguju na neci prispevek zbytecne, aby ho pak dotycny misto reakce smazal.

Nebudu ti vysvetlovat co sem mel na mysli, nikam by to nevedlo.
Smazanim nejakych 3 prispevku sem urcite nezpusobil katastrofu v prehlednosti , ale spis katastrofu u tebe kdyz jsi musel stravit 3 minuty svyho casu zbytecnym klepanim do klavesnice kvuli volovi co nereagoval na tvoje citace.

Old Post 08-11-2017 v 20:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 21

Tak to byla zrejme posledni moje reakce na tvuj prispevek.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-11-2017 v 21:05 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 22

Uvědomil sem si ,že Biobizz bloom by se měl pouzívat i se složkou grow nebo fishmixem, takže bez nějaké grow složky bude opět nedostatek dusíku. Datasheet Alg-A-Micu uvádí 0,2% vápníku a 0,1% hořčíku takže možná ve formě postřiku. Ovšem při představě že to musím stříkat na listy (kdo ví jak často) řekněme obden, tak do toho by sem mně moc nechtělo.
To už rači jak si Medi podotknul použít postřik tou melasou (že mně to taky nenapadlo ;o), u řepné melasy je obsah vápníku a hořčíku mnohem mnohem vyšší.

Ovšem z mé strany jsou to nevyzkoušené domněnky (tohle kolo přidávám melasu do zálivky fishmixem, takže sem někde na začátku a není to hydro, ale kokos s pemzou)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-11-2017 v 05:36 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

Jasse, ne ne, ta melasa byl tvuj napad, ja to jen opakoval.
OK, podivam se na tu melasu.

Old Post 09-11-2017 v 06:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 24

Jenže já psal o přidávání do zálivky, postřik listů mně nenapad.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-11-2017 v 07:03 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

https://www.puritas.cz/prirodni-sla...ASABEgLoTvD_BwE

Ani sem netusil ze melasa z repy muze byt tak prospesna pro kyti.
Hned ji nekde sezenu a zkusim striknout na list.
Urcite se tim neda nic pokazit, spis naopak.

V kvetu se da pridavat i do zalivky, udajne po nem rostou paldy.

Dik za tip , dobrej napad.

EDIT:

Ja postnul trinovou Melasu ale jak jsem cetl tak je to celkem hodne podobny, trinova/repna. Dulezite je ze nesmi byt v zadnem pripade "sířená"
Takze kupovat zasadne v Bio-potravinach.

Naposledy upravil Madical-Strains 09-11-2017 v 09:21 AM

Old Post 09-11-2017 v 08:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26




Tak organicka hnojiva do NFT uz bych mel , nebudu muset uz spekulovat a premyslet jaka hnojiva vybirat. Je to nejaka 100% organicka domaci receptura specielne do hydrosystemu ktera se tak rychle nekazi od pestitele co me poslal ty seminka.
Jednou me posle 5l kanystr gratis a pokud s nima budu spokojeny a budu je chtit i na dalsi kolo tak si je pak uz objednat a zaplatit. Cena pry bude o hodne nizsi nez ty nejlevnejsi hnojiva na trhu , protoze oni si to michaji sami doma.
Udajne to vydrzi v pohode az 14 dni v tanku pokud by se vzduchovalo aniz by se to kazilo nebo prdukovalo nejaky sliz v tanku ale doporucil je menit radeji 1x tydne, nebo kazdych 10 dni.

Dnes jsem se byl podivat na Cannafestu na to NFT, paradicka.
Gratis jsem si prinesl spoustu uzitecnych vecicek.
Doplnky od Biobizzu pouziju v tomhle kole a ty Hesi-mineralni hnojky daruju sousedce na kytky.
Jinak jsem prosel vsechny haly ale organiku do hydra jsem nikde neobjevil.
Vsichni vas presvedcuji ze jejich hnojiva ty mineralni, jsou ta nejlesi.

Bavil jsem se i s borcema co tam stoji u te hromady Canny kokosu a tem mi sdelil ze Biobizz neni hnojivo urcene do kokosu i kdyz to biobizz uvadi na svych strankach.
Takze Kazdy z Canny rika pokazde neco jineho.

Objevil jsem tam knizku o organice , bohuzel ne v cestine, skoda.

Urcite to stoji za to se tam podivat ! Policisty v uniformach jsem tam ani nevidel ,byli mozna v civilu.

Naposledy upravil Madical-Strains 10-11-2017 v 19:29 PM

Old Post 10-11-2017 v 18:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2006 - Moje hydrophonie - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0627610 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív