Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 33

Takovy prcky jeste nemusis mit zaply v systemu.
Me se jako nejlepsi zpusob osvedcil hodit je do velke kostky a zalivat z vrchu cca 3 tydny, az se rozjely koreny poradne, sup do systemu , tyden rustu ,prepinacka a raketovej rust po prepnuti jak korenu ,tak kytek.
Jako efekt bude asi stejnej, jen si uz ted musis hlidat roztok .

Old Post 06-11-2017 v 21:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 34

Zajima me jak casto se meni voda v tanku a cisti tank?
Jak casto dolevas vodu? Davas do te vody co dolevas i hnojiva?
Je lepsi se ridit podle EC nebo podle davkovani navodu na hnojkach?

Nemyslim zrovna ted kdyz jsou jeste mala ale vseobecne.

Old Post 07-11-2017 v 07:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 35

Ahoj ... Měním vodu jednou týdně.. Dolévám jen odstátou bez hnojek... řídím se EC v nadrži měřím ph a ec každý den a upravuju je li třeba hnnojiva dolívám jen do nově naplněné nádrže


a ted k mému problemu koupil jsem zvlhčovačku Rohnson R9501 přišla... naplnil sem ji.. zapl a ejhlwe není dým.... není pára.. problém tkví v tom žře když sundám vrchní díl tak to páru dělá ... a když nasadím ten díl tak to taky páru dělá .. ( je to slyšet) akorát neuniká žádná pára ven.. (průduch je čistej )

Old Post 07-11-2017 v 15:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Besnit
Nový Člen

Karma uživatele Besnit - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 36

Cau. Nefunguje větrák, který žene páru nahoru. Každopádně reklamace. Už jsem měl stejný problém.

Old Post 07-11-2017 v 15:41 PM
Besnit je offline   Profil uživatele Besnit   Find more posts by Besnit   Foto galerie člena Besnit   Click here to Send Besnit a Private Message   Add Besnit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

Ja to mel to same a udajne by spatnej ten ventil, tak me to vymenily a byl klid.

Old Post 07-11-2017 v 15:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 38




tak chyba detekována .. nefunguje větráček který honí páru ven


Tak Chyba opravena... Vlhkost v boxu míří ke hvězdám.. nyní už 60% Luxus,... Stroj to zvládá na výbornou promazal jsem větráček.. připojil ho do jiného konektoru .. a světe div se.. běží nebudu už nic riskovat... nechám na pokoji snad poběží

Naposledy upravil LinChi 07-11-2017 v 19:43 PM

Old Post 07-11-2017 v 18:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 39

Vlhkost 70-80 %
teplota 23-25 den
teplota 18-20 noc
Ph 5,9
EC 1,1
rosteme jako z vody

Old Post 08-11-2017 v 16:34 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 40

Ty jo, to je rychlost rustu v tom hydru , cumim na to.
Ja je mam dnes v 19.dni a ty uz je mas mozna vetsi nez ja , i kdyz moje jsou asi kosatejsi ,maji uz nektere 4.patro. Ale jsou hrozne malinaty , miminka moje drahy.
Jdu udelat fotky abys mohl porovnat jak rychle ti to roste.

Old Post 08-11-2017 v 17:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 41

27.10 sem dal klíčky do grodanu uběhlo 12 dní a vyrostly takhle spokojenost s tím hydrem

Old Post 08-11-2017 v 19:30 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 42





Ještě že jsem takový zvídavý tvor a že se občas na vše podívám.. čumím že mi přes noc kytky nějak povadají a ejhle.. zasraný čerpadlo nepouštělo vodu nahodu ... vlhko kořínky měly takže bych to tipl že přestalo tect před pár hodinami.. ale odjíždím na 4 dny pryč ... to by nedopadlo dobře... vyčištěno a vše šlape dál... jinak nemužu udržet to správný ph... strašně se mi to rádo zvedá nad 6 čož mě vadí... viděl bych tam těch 5,8 nejraději.... no jelikož ph furt roste a ja tu 4 dni nebudu .. rozhodl jsem se roztok namíchat na 5,2 a uvidíme jak to bude vypadat až přijedu ... držte klobouky držte palce zatím Mír

ještě bych dodal že světlo držím nějakých 35cm nad květinami .. diskočipy jedou bomby marshydro480 za 8500 se přeci jen hodí achjjo jak ja se nechal osrat českým prodejcem už ted má poloviční ceny

Voda v nadrži zatím neměněná první týden byla čistá voda druhý tyden sem ji přihnojil... dolil jsem na 30 litrů před dvěma dny .. takže voda je tam svěží květinky zatím v pohodě tak ze začátku není takový stres a odpad... takže nevidím potřebu to hned celý vypumpovat a napěchovat novou .. nechám ještě týden pak nahodím novou vodu s novým hnojem nechám tak týden dva budu chtít přepínat chtěl bych hodně malý kytky.. jen větev s palicema.. nejlíp
Stále uvažuju jak dodělat síť a jak domyslet plnění nadrže.. ( ven to jde čerpadlem přes hadičku do kyblu tak uvažuju že vymyslím podobný koncept ale opačně ( na naplnění ) hlavně až se o to bude starat přítelkyně ( poslední měsíc květu už u toho nebudu vůbec )

1 celek ( vzadu prostřední nemá jeden list protože mi spadl kryt z větráku a dokonalel jej skalpoval
2 Detailnější záběr toho že i já dělám chyby
3 Krásně se to patruje jedno za druhým žádný vytahaný oškubaný košťata spokojenost
4 kořenový systém květinek po 14ti dnech od semínka vypadá libově...

Naposledy upravil LinChi 09-11-2017 v 06:25 AM

Old Post 09-11-2017 v 06:03 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 43

a máme problém s deficity ! sakr sakra.. řekl bych že vyměnění roztoku bude nejlepší řešení zítra UP

Old Post 12-11-2017 v 11:49 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 44






15 dní 18/6

Ph 5,8 Ec 1,5
v Nádrži 45 Litrů vody (odhadem +/-3Litry )
Přidal jsem 96ml A 64ml M 32ml B vypočetl sem to z návodu takže vše sedí i ec by mělo být krapet vyšší takže jsem spokojen

Listy deficitní od hladu a vysokého ph v začátku rostou všechny jen jedna vzadu je taková Hybridní Přidávám fotoupdate

Old Post 13-11-2017 v 08:17 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Besnit
Nový Člen

Karma uživatele Besnit - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 45

Zdravíčko
Ty tomu dobře solíš. EC 1,5 se mi zdá až moc. Já v začátku 3 týdne jsem nekde okolo 1 EC.

Old Post 13-11-2017 v 08:34 AM
Besnit je offline   Profil uživatele Besnit   Find more posts by Besnit   Foto galerie člena Besnit   Click here to Send Besnit a Private Message   Add Besnit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Besnit
Zdravíčko
Ty tomu dobře solíš. EC 1,5 se mi zdá až moc. Já v začátku 3 týdne jsem nekde okolo 1 EC.
Pravda, ec 1,5 je dost, já bych ubral.

Old Post 13-11-2017 v 09:03 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 47

podľa predposlednej fotky by som tipoval nejaký problém s pH....je to pravdepodobne následok problému pár dní dozadu. Može to byť aj kombinácia špatného pH a EC, resp. neprístupnosťou žívin pri nevhodnom pH


Inak ec pri JIDB na 2. deň od namiešania je vždy o cca 0.1 - 0,15 až 0,2 hodnoty vyššia./npr. pri namiešaní 1,2 a na druhý deň 1,3/
Nutne si prekontroluj pH meter a roztok potom vždy pripravuj rovnako. Treba to vychytať a potom už miešať stále rovnako.

Naposledy upravil odo 14-11-2017 v 08:01 AM

Old Post 14-11-2017 v 07:38 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 48

Ph 5.6 ec 1.6 ( vstupni ec bylo 0.3) mozna mam velky ec ale kytky uz jsou dost veliky bych rekl a jedu ec podle navodu na rust

Old Post 14-11-2017 v 18:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2021 - WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt - 158 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8964490 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív