Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Frynk LED 400W + 600W HPS, 20xAmnesia Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 33






Sea of yellow )))
se zrcadlovkou to je jine foceni

55/12

Old Post 07-10-2017 v 15:50 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 34



dalsi

Old Post 07-10-2017 v 15:52 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 35




nekde uz zacinaji semotamo jantarovat, necham je do cca 60 a pak je seknu

Old Post 07-10-2017 v 16:08 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 36


Fotky ze soubezneho pestu pod FRYNK LED 300W CREE3570 na 3500k, tento pest byl urcen na selekci, puvodne bylo 14 kytek Shark Shocku a Euforie, bohuzel shock i jedno pheno Euforie se ukazali jako hermy, tak v boxu zustaly jen dve phena Euforie, celkem 6 kytek. Tyhle dve zastupkyne rychlejsiho jsou foceny v 59 dni, pred kosou.

Old Post 11-10-2017 v 09:40 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 37






par fotek z kosy

Old Post 15-10-2017 v 14:48 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 38






dalsi

Old Post 15-10-2017 v 14:50 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 39



m

Old Post 15-10-2017 v 14:51 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 40

jak zatim hodnotis LED? struktura palic,mohutnost, rychlost dozravani?

Já sem Grůt

Old Post 23-10-2017 v 21:16 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 41



Docela kladne, tedy krome porizovaci ceny, ale ta je diskutabilni. Dozrava to o cosi rychleji, ted me mozna nekdo bude kamenovat ale mi se zdalo ze kytky byly vice osypane pod HPS. Libi se mi oboje. AH bylo 1260, nerozlisoval jsem strany. Jako kombo se mi to libi a pojedu to znovu. Jen me sere, ze mam strop jen 195 a vzhledem ze mi to na 400W palilo kytky +-50 cm vysoko, tak to s 70-80 cm kytkama asi na 600W neprepnu, bo je spalim natuty. Ale laka me to fest)

Euforia pheno 2 pod 300W pro Nekourila


Naposledy upravil kcb 26-10-2017 v 10:23 AM

Old Post 26-10-2017 v 09:47 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 42

Moc pekne,gratulace,
ta euforka je od DP nebo od RQS???
Ja mam dp
DP uvadi,ze je dobre sklizet 7-8 tyden,ale prijde mi,ze se mi ten kvet rozjizdi tak nejak pozvolna,jsem 25 den a za dalsich 25 dni to urcite nenakyne dle mych predstav a dle tvych obrazku :-D :-D
Uz jsi to kouril??? Je to fakt takovy nakopavac,jak pisou???
na netu jsou nejake recenze v anglictine a tady od jasseho,ale jinak moc ohlasu jsem nedohledal,na to,ze ten strain ma cca 20 let,diky
Mej se a at to roste

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 26-10-2017 v 12:41 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 43

Nejedu ji poprve, bobikovi zdechly matky tak se delala jakoze nova selekce, nevim z kolika semen, urcite DP, ale ke me se dostaly 3 phena, jedno se ukazalo jako herma, dalsi 2 ok. Jedno je rychlejsi +-55dnu druhe chce vice +-65. Obe maji jinou stavbu coz jde videt i z fotek. To pomalejsi je rozhodne lepsi, jak v chuti, tak i vice dava. Ptat se me jestli je to odpal asi moc smyslu nema, hulim neco okolo 5g denne, takze to mam jinak postavene, ale za me zkuruje )
Proste za me dobry strain, ale zalezi na co se natrefi. Z minulosti vim ze chutnala jinak, ale ja mel vzdy rychle phena okolo 50-55 dnu. Proto jsem ji taky jel, bo tam toho bylo dost, bylo to rychle, davalo to, ale chut nic moc. Ted nove se mi libi chut, tak co si vic prat.

Old Post 26-10-2017 v 15:16 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 44

kcb: 5g na den .. to je docela dost teda Muzu se zeptat na fotky susiny jestli uz jsou k dispozici? Moc diky predem.

Old Post 28-10-2017 v 15:32 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Moc pekne,gratulace,
ta euforka je od DP nebo od RQS???
Ja mam dp
DP uvadi,ze je dobre sklizet 7-8 tyden,ale prijde mi,ze se mi ten kvet rozjizdi tak nejak pozvolna,jsem 25 den a za dalsich 25 dni to urcite nenakyne dle mych predstav a dle tvych obrazku :-D :-D
Uz jsi to kouril??? Je to fakt takovy nakopavac,jak pisou???
na netu jsou nejake recenze v anglictine a tady od jasseho,ale jinak moc ohlasu jsem nedohledal,na to,ze ten strain ma cca 20 let,diky
Mej se a at to roste



Jel jsem od DP Euforku už vícekrát (femky).Tento strain mi vážně chutná , akorát jednou sem tam měl trochu náznaku hermení, možná sem jim nedal 100%, ale tady na foru se zmiňuje často,že se jim to stává.
Mám tam i fotku https://www.dutch-passion.com/showi...5_nicebloom.jpg

Old Post 28-10-2017 v 20:42 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 46





Par pokusu o makro Amnesie

Old Post 05-11-2017 v 15:23 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LenJelen
Nový Člen

Karma uživatele LenJelen - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 47

Ahoj ahoj,

nejake vyhodnotenie pestu plus nejake tvoje postrehy.

Zdar..

Old Post 12-11-2017 v 21:39 PM
LenJelen je offline   Profil uživatele LenJelen   Find more posts by LenJelen   Foto galerie člena LenJelen   Click here to Send LenJelen a Private Message   Add LenJelen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 48

Vyhodnoceni pestu ? Na to ze jsem jel kokos poprve, tak jsem spokojen)
LEDky jedou tak jak maji,nejaky extra rozdil mezi 400W LED a 600W HPS jsem nezaznamenal, mozna by to bylo pod HPS vice vytahane, kdyby nebyly na rustu pod LED. Takhle to udelalo rozdil max 20 cm a to se da snest.

Amnesia je dost silny, vynosny model s pekne osypanyma a HODNE tvrdyma palicema, ktery se docela jednoduse pestuje, podotykam ze tohle pheno bylo za +-65 dnu opravdu hotove, coz je usetrenych cca 10 dnu oproti standartu. Urcite doporucuju.

Euforie je muj oblibeny model, at si rika o DP kdo chce co chce, tohle se jim vazne povedlo. Je to opravdu fajny stavik s dobrou chuti a vybornym vynosem. Sice je tohle pheno o cca 10-15 dnu pomalejsi, nez to na co jsem byl vzdy zvykly, ale je urcite lepsi nez v minulosti, jak chuti tak stavem. Cert vi jestli soudruzi u DP neco zmenili, nebo jenom musi byt stesti pri selekci.

Tohle bude asi na delsi dobu posledni report, ukazal jsem docela slusne pesty v aeru, kokosu, hline, jak pod HPS, tak pod LED a nejak uz nemam motivaci tady cokoliv nahazovat.

Old Post 13-11-2017 v 07:13 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3776100 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív