Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 17



Tak uz mame listecky na světě rostou pmalicku zatim nevidim problem

Old Post 29-10-2017 v 16:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 18

Všech sedm Kluků(samice ale tutanchámon je muž tak proto kluků ) už kouká z dírky... přepínám světlo z 24/0
na 16/8 začíná první den růstu ...
Zatím čistá voda ph 5,4 a WooDooJuice od Advanced Nutrients....

čekám na Láhve od JIDB

Naposledy upravil LinChi 30-10-2017 v 23:56 PM

Old Post 30-10-2017 v 22:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 19

Prosím tě,periodu nastav na 18/6 ne 16/8,ať se daří

Old Post 31-10-2017 v 06:24 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 20

Easy Grow: není to jedno, sám mám odzkoušeno 18/6,16/8 i 20/4. Neviděl jsem nějakej zásadní rozdíl, tedy kromě spotřeby el. energie 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 31-10-2017 v 10:26 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Vsadil bych se ze Linchi mel na mysli 18/6 , jen preklep.

Old Post 31-10-2017 v 10:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 22

ano pánové ... jen sem to špatně napsal... svítím od 6 ráno do půnoci ... tzn 18 h světlo 6h Tma

jinak díky... Přemýšlím od kdy je začít krmit... dneska dorazí krmení JIDB ... takže otázka... Klíčky už jsou venku ... mají první zubatý lístky..... takový ještě malinký ... každopádně kořínky z grodanových kostiček už lezou ven.. dokonce se mi podařilo jeden ulomit... ale v pohodě to květinka zvládla... stejně je z nich největší takže maličko přibrzdit ji neuškodí

Old Post 01-11-2017 v 09:58 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 23

no podle tabulek je nakrmím .. ale dám tám tak 1/3 koncentrace hnojek protože to nechci ze začátku přepálit

Old Post 01-11-2017 v 10:05 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 24

https://www.jungleindabox.cz/enviro...-detail.html#/1

tak tohle je poslední a podle mě nejduležítější lahvička.. kterou už jsem neobdržel v balíčku do měsíce ji ale budu mít..

dá se to srovnat s bioboostem od canny.. ( stejný princip ) akorát bych řekl že u jidb bude v x-ku vše duležité na květ jak má být ... než abych jel pěst bez tohodle

co si o tom myslíte.. ? Koupit či nekoupit.. ? jsem rozmazlený nezapomeňme..
chci pěst se vším všudy 1000% už mám něco za sebooo

Old Post 01-11-2017 v 22:42 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 25

zdar,
Ja jedu jen a m b
Nekteri lidi psali,ze to dost zasira v hydru a zveda ec,ale osobne nevim,davam v kvetu vetsi koncentraci B,ale pres ec 2 nejdu nikdy,,dalsi vec je cena toho Xka, ale pokud to zveda ec ,tak bys zase neemusel davat 1ml/l ale treba jen polovinu,nekdo psal,ze to je jen predrazene p-k ale nvm,zkus a uvidis,ja jsem spokojenej s jidb i bez toho Xka

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 01-11-2017 v 22:56 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Souhlasím s Anarchom. To x-ko je už zbytečné. Ale kdo chce mít komplet, tak proti gustu, žádný disputat.

Old Post 02-11-2017 v 04:52 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 27



ahoj jmenuji se tutankhamon jsem od pyramid seeds a takhle jsem vyrostl... Máte se na co těšit páč vám ještě ukážu co dokážu .... žiju v NFT GRO TANK 424 to znamená že mám 45 litrů nadrž s roztokem ... Vodu mi do traylinku pouští jedno čerpadýlko ... plus ještě jedno mi dole mícha vodu aby byla pěkně rovnoměrně zamíchaná ...
Dále mám v nadrži vzduchovací kámen... spolu s pumpičkou mi dodávají kyslík do vody.. aby si kořínky jen lebedily.. !! Budu papat akrmení od Jungle In Da box... Páníček slíbil že se o mě hezky postará a že když budu hodný tak dostanu i X-ko ale to si ještě rozmyslíme...

chtěl bych říct že mám vysoký potenciál na to mít až 30% thc (podle mojí banky)
tak uvidíme co dokážeme...

tentokrát na růst necháme Vero 29 uvidíme jestli bude rozdíl pod cob led nebo pod disko-led (mars-hydroII480)

zatím nemám v boxu zvlhčovačku a tak mám bídných 40% vlhkosti... zatím mi to nijak nevadí ... uvidíme co na to odborníci... dost vlhka mám z hydra tak bych řekl že zvvlhčovačka nebude tak třeba aspon šetříme aktivní uhlí v pacháči..

teploty mám 26-29 stupňů a taky se to zdá cajk.. voda má nějakých 22-23 to by mělo být taky cajk zatím máme ph 5,7-5,9 občas to lítá až k 6,5 tak snižujeme.. ale myslím že už je to ph stabilnější EC ( vstupní bez hnoje je 0,2 ) po namíchaní hnoje sme se dostali na 0,8 a taky to vypadá zatím v pořádku .. Posuďte sami.. takhle vypadám

Old Post 03-11-2017 v 10:15 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Ahoj, nadherny miminka.
Skoda ze jeste neexistuje poradny organicky hnojivo do hydra ktere se nekazi.
Az pristi kolo rozjedu NFT tak budes mym vzorem a budu urcite potrebovat od tebe
(mistra na NFT) nejake uzitecne rady a postrehy.

Drzim palce at to slape jak ma!

Old Post 03-11-2017 v 18:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 29



Jedeme dale

PH 5,2 -5,4 Ec Zvednuto na 1,2 za pomocí 3ml-A 2ml-M 1ml-B

Podle návodu .. vše šlape jak má... Malý deficitky na lístkách není třeba hrotit.. je to tím že mi občas vyletí Ph někde k 6,4 .. ale snažím se to hlídat.. takže ph držím dole.. na to že jedu ze semínek mi to příjde živější ... rychlejší ... roste to pěkně sem spokojený kořínky už je možné pozorovat pod netkanou textilií v okolí kostiček grodanu.. tentokráte je mám v igelitu a už ho nemužu sundat.. ! Vše je 100% ok až na vlhkost ta je jen 40% a nevím zdali je to problém nebo to nevadí

BTW abych zatěžoval všechny čipy vera souběžně... tak sem ho opět vypl a nahodil do boxu marshydro 480 II spotřeba šla krapet dolů fialové vesmírně-kosmické světlo ted teče kolem boxu

Naposledy upravil LinChi 04-11-2017 v 22:52 PM

Old Post 04-11-2017 v 20:41 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 30

Po přečtení některejch informací sem se rozhodl utratit své těžce vydělané peníze v práci za zvlhčovačku .. stará pošla.... tak kupím novou s nadrží na 5 Litrů vody.. zítra příjde domů tak holkám uděláme radost no ni

mám malej problém s udržováním Ph... nějaký sranec mi furt zvedá ec k hranici 6,2 někdy i výše ale spíš to uhlídám čím to muže být ?

Old Post 06-11-2017 v 15:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 31

Predpokladam, ze se jedna o pH 6.2, nikoliv EC. Pokud je to opravdu EC, mas problem :P ..
Ale obecne, byly kostky napufrovane? Pokud ne, ono se to srovna, casem. Jak je velky zasobnik? Pod cca 50L se pH i EC hybe snad vzdy, s tim se tezko neco dela :/

Old Post 06-11-2017 v 18:34 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 32

ahoj .. ano myslel jsem PH .. ano ,kostky nebyly pufrovány... a další info.. už dva dny běžím na PH 5,7-,5,9 a stabilní .. už nemusím upravovat.. konečně se to ustálilo...

jinak nádrž je 45Litrů... a momentálně běžím na ani né 20ti litrech.. takže to bude tím..

podařilo se mi při práci v boxu zlomit lístek... to bych nebyl já akorát sem si potvrdil.. že méně lézt do boxu dělat věci je dělat více pro kytku nic hrozného.... kytka to přežije.. uvbidíme už mám jednoho cobych ho vyloučil v slelekci a jednoho fakt favorita... deficity na lsitech přiřazuji k nízké vlhkosti a nestabilnímu Ph v prvním období než se to ustálilo .. naštěstí zatím všichni tak nějak bojují o přežití ...

Old Post 06-11-2017 v 20:34 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2021 - WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt - 158 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1100160 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív