Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 209

Ambient by se mně líbil, jen netuším proč ho chlapci museli udělat takového trpaslíka , kdyby měl aspoň 140 na výšku tak vůbec neváhám. A jelikož chci zmenšovat (čtyři kytky za kolo sou pro mně až, až) ,tak ambient Q80 ač idealně vysoký mě připadá zbytečně velký. Asi budu muset zvolit Growlab jelikož z těch 120 mám fakt hodně velký respekt (vychází mně,že rostlinka by mohla být 45 max 50 cm vysoká).
Ať tak či onak díky moc všem za vaše reakce.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 26-10-2017 v 05:24 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 210

Mám Mammoth Tenth Lite 60 - 60*60*140cm za 1410,- Kc, není nic moc,ale za tu cenu staci. jedna 160mm dira na odtah ve strope,jedna160 na pritah ve spodni casti z boku a jedna mala dira z boku na nahore na kabely( vsechny stahovaci).na konstrukci visi zhora CT s lampou. zip na jedne strane z boku,zatim vypada ,ze bez problemu ( jedu treti kolo a lezu tam nekolikrat za den). ve tme prosvitaji v ohybu dirky od šicí jehly,ale bez problemu. neni to nic profi,ale vetsi se mi domu nevejde. urcite bych uz jen kvuli delce CT a stinidel( 50 cm) doporucil alespon 80x80. podlaha je bez vyztuzeni,tam je treba neco dodělat. za tu cenu super a na takove to domaci pesteni naprosto staci. radeji jsem investoval tam,kde to s ohledem na vynos ma smysl.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 01-11-2017 v 19:02 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 211

To: jasse . Tak čo už si čosi vybral ???...ja by som chcel box tiež pre Sativy a dúfam že výška 180cm bude stačiť. Chcem tak Max 3 rastlinky... Zatiaľ najväčší favorit HOMELAB / GROWLAB 80 - 80X80X180CM, už len hardware doladiť ...

Old Post 03-11-2017 v 07:33 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od Nebulman
To: jasse . Tak čo už si čosi vybral ???...ja by som chcel box tiež pre Sativy a dúfam že výška 180cm bude stačiť. Chcem tak Max 3 rastlinky... Zatiaľ najväčší favorit HOMELAB / GROWLAB 80 - 80X80X180CM, už len hardware doladiť ...


Čirou náhodou se mi povedlo sehnat starou skříň vysokou 170cm. Tak ji momentálně doupravuju a mám v plánu si na ní odzkoušet ,v jaké výšce se mi povede sativy skrotit. Jinak nebýt tehlé náhody, tak sem byl rozhodnut koupit Growlab.
Díky všem za příspěvky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Naposledy upravil jasse 03-11-2017 v 10:30 AM

Old Post 03-11-2017 v 09:56 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 213

Caute vseci.
Za me Homebox, jelikoz ho mam deset let. 120x120x200. Kdysi na pestovani celeho cyklu a dnes jako matkarna. Stale slouzi a fungujou i zipsy ikdyz ztuha, musim je mazat. Budbox se mi zdal vychytany a super diky zelenemu oknu, aby se zrejme nebudily kytky,. Ale ani ne po roce se mi dole natrhl zips takze spokojeny nejsem

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 03-11-2017 v 10:32 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4543640 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív