Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Ocean Grown Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

U.S.A genetic Příspěvek č. 1

Zdravím mám kontakt na evropského distributora seeds od U.S.A banky www.OceanGrownSeeds.com

Momentálně k dostání:

B-Witched
Dark Helmet
Dark Plasma
Jawa Pie
Obi Wan OG Kush

Balení 11-12 seeds.

Máto jen jeden háček a to je cena. Psal mi že chce 151 eur za balení včetně pošty.Je to hodně velká cena ale mužem se složit třeba.Je to nejakej španěl ten distributor pro evropu.

Videa strainu youtube.Muj tip Jawa Pie a Obi Wan Og Kush

zájemci pouze přes PM díky a mej te se

Old Post 01-11-2017 v 13:24 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Teda 150e je dost...

regulary?

Ten Obi Wan Og Kush vypadá zajímavě... co mě ale hodně zaujalo na jejich stránkách Vader OG

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-11-2017 v 14:39 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Heh, takovy skladani uz tady bylo .

Old Post 01-11-2017 v 14:54 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

jo to mi ani nepripominej... doted mi cuka ruka kdyz si vzpomenu

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-11-2017 v 14:58 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5

Zdar myslim že to budou regulary.Budu muset napsat email a zeptat se..zda regular nebo fem... psal mi jen pocet kusu v baleni...Škoda že ted nema Alien rift a Alien abduction...ty se mi libi nevjic...zitra mu napisu zdarec

Old Post 01-11-2017 v 16:24 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

Cvrca uz je tady nejakrej ten patek ,tak snad to dobre zaridi. Drzim vam palce chalani ,doufam ze bude zamatkovana nejaka perla.
Jinak to budou nejspis regulary.

Old Post 01-11-2017 v 18:18 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 7

Ahoj tak zatím to vypadá tak že se udělá zkušební první objednávka jednoho balení Obi wan og kushe.A když semena dorazí v pořádku tak můžem kupovat semena od tohoto distributora.škoda že je to fakt raketa tech 151e.Naštěstí už mám jednoho střelce co se asi semnou složí.
Už jsem mu napsal dotaz zda jsou to reguraly.

tady je kopie meilu od španěla..
Hello, I’m Saf OceanGrown’s international distributor.
At the moment I can offer you B-Witched,Dark Helmet,Dark Plasma,Jawa Pie and ObiWan OG Kush all from OceanGrownSeeds.Our website is up and running very soon, but I can help you out before that.
Prices per pack are 151€,one pack contains 11 to 12 seeds of the same strain,we don’t sell seeds individually and I cover shipping!

Thank you Sir, have a great day!

Kind regards

Naposledy upravil cvrca 02-11-2017 v 14:31 PM

Old Post 02-11-2017 v 14:20 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8


Kamarád dělal selkci Alien Abduction a docela dobrý (i když osobně mě to moc nenadchlo), ale za 150 dolarů fakt ne! Pokud budete chtít zkusit ten Abduction zkuste napsat rákosníčkovi, enbo mrakoplašovi, jen nevim jestli to furt držej.

Tohle je strašně předražený, pokud chcete US strainy, tak doporučuju Karma genetic, Bodhi seeds, Archive seeds, Gage green group a Seedjunky genetic.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 02-11-2017 v 15:10 PM

Old Post 02-11-2017 v 14:48 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Sakra kdybych toho nemel tolik ,tak do toho jdu taky. Kdyby se naslo nejaky dobry pheno s rozumnym vynosem ,tak bych si to rad odjel , samozrejmosti je ze se zpetne financne podilim ..

Old Post 02-11-2017 v 14:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10

crvca: Oni ale do EU neposilaji, jen USA. Musel by sis to nechat preposlat pres nejakou spolecnost co to dela (treba dovozusa.cz), ale nevim jestli by slo i tohle ''zbozi'', ale tak snad jo, nevim proc by to nemelo jit. Jinak mas nejaky neaktualni seznam co zrovna maji... momentalne nabizi Alien Rift, B-Witched, Dark Helmet, Highlander, Jawa kush, Jawa pie, Malibu pie, ObiWan OG, Tropic Moon, Vader OG. Vsechny jsou od nich zajimave, zalezi co si kdo vybere. Cena je 120 USD za balicek kde byva minimalne 10 seminek ale i vic 11 atp. Brzy budou k dispozici Jedi OG a Dark Plasma. K dispozici uz nikdy nebude naopak Love Potion 99 a Frost Giant. Vsechny odrudy od nich jsou pouze REGULAR.

edit: sorry nevsiml jsem si ze mluvis o dristributorovi, ale puvodni prispevek necham, kdyby nekoho zajimaly nejake info o nich. Jinak do budoucna pry chteji posilat i do EU ale buhvi kdy to bude.

Old Post 02-11-2017 v 15:10 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 11

Děkuji za obohaceni a doporučení seeds bank us genetic.Časlove.Ta fotka je moc cool toho Aliena.Stim distributorem uz jednam a necouvnu zpatky a cenu jsem pripraven zapltit.Taky si myslim že to nebude žadny šlagr ale zkusit to prostě chci.Aš přijde seeds hodim sem fotku.Zitra mu pošlu valuty.Zatim tě pic

Old Post 02-11-2017 v 16:25 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 12

Kdysi jsme to řešils rákosem jak objednat protože v tu dobu žádnej distributor nebyl. Normálně jsme jim napsali a koupili si od nich jeden pakl. Trvalo to extra dlouho, ale poslali asi 20 semen nakonec. V tu dobu to bylo asi za 60 dolarů .
Přeji hodně štěstí!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 02-11-2017 v 16:56 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Ten tvuj evropskej distributor ma nejaky stranky, nebo si jen tak mailujete? Kde jsi na nej natrefil?

Na co se chces slozit? na balicek 10 semen a rozdelit si kazdej 5 semen nebo jak? Dost malo semen na to ze jsou to regulary..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-11-2017 v 17:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 14

Kontakt mam přímo od oceangrownseeds.Ty semena jsou REGULARY Jo je to hodně velkej ulet dat za 5-6 reg semen 2000 a proto se mi to líbí.Mě je fuk nakolil to vyjde.jestly 2t nebo 4t..když se tim budu bavit dalsich xxxx měsicu...matka...kolny...atd...
Já pěstuju protože se mi to libi a mam to rad..A nikomu nic nenutim jenom mi přišlo spravne podělit se o nabidku i s vami tady na grower...

Naposledy upravil cvrca 02-11-2017 v 20:42 PM

Old Post 02-11-2017 v 20:24 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 15

https://greenpointseeds.com/collect...rently-in-stock zkuste to zde,kupuju od nich z aukce a parada

alpine

Old Post 02-11-2017 v 21:52 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 16

Ahoj ten odkaz vypada luxusně Já už se jen modlím at mi ten Obi wan přijde už jsem ho zacaloval.

Old Post 03-11-2017 v 14:43 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2013 - mosca seeds - 12 odpovědí
07-03-2012 - Homegrown Fantaseeds - 1 odpovědí
28-02-2012 - Growshop seeds - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8335060 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív