Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 120x120cm / LED / NFT / 20x super skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 17




update:
LED jsem vymenil za 600w z jistych pricin (nejsem nadseny), 640w digital preradnik, hps gavita

udelal jsem si z toho takovej SoG, pod ledkou spider to mam odzkouseny 2x a spokojenost s vysledkami.. ale co se bude dit ted fakt nevim, doufam ze nic.. nebo at to tomu prospeje

ph se drzi stale kolem 6-6.1, tak je to tak, kytky jsou zpoko
ec 0.9
zakoupil jsem si hesi boost tak jsem pridal

teploty byly u led 25 den, noc kolem 19, vlhkost den 60 noc 77, vetrani nastaveno na termostat na 26 stupnu

teplota roztoku 19, to me tesi


1 2 foto 17. den 12/12
3 foto dnes 19. 12/12

Jsem ledkař.

Old Post 30-10-2017 v 22:12 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 18

Hochů chtěl sem začít jinak..ale nemůžu jinak než ...SI TO ZABIL.... 😀 Můj názor..nechápu ,ale ani trochu vymnenu osvětlení.. možná máš k tomu důvod ,ale ten ja rozhodně nepochopím..větu nejsem nadšený taky nechápu!ať přemýšlím jak přemýšlím..přeji ti pěknou úrodu to každopádně, ale sem s toho hotov..otázka bokem co udeláš se světlem. Dotaz k Fruddy ..větrák co fouká na sisky je špatně? Mám tam skoro tornado skoro..? .cervenakarkulka.. Zelený humus ..-dá se říct-přesně řečeno.....já myslím ze ten humuszeleny😀je naopak dobře..ať je to co je to mech,řasa promichat vrch substrátu a podle mě živiny navíc ☺co myslíš V@ly ..j0hNy zabil.. 😀 PROC DĚLÁME CHYBY VE PROSPĚCH ZLEPŠENÍ A ROZVOJE

Old Post 31-10-2017 v 18:43 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 19

Tvorcorp: hele bejku priste nefetuj az budes psat verejne .. svetlo neni moje a majitel si ho vzal ze dne na den a myslim ze jses vybavenej

Jsem ledkař.

Old Post 31-10-2017 v 18:54 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 20

Nefetuj a vybavenej..ani to chápat nechci teď si broukKillman ..

Old Post 31-10-2017 v 19:19 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 21

To nejsem nadšený si myslel jako,ze si to musel majitel vzit ...nebo kvalitou osvětlení ..já to totiž pochopil ,,kvalita,..proto moje reakce..ale to nefetuj sem nepatří sem se urazil..ja sem na to slovo haklivy...

Old Post 31-10-2017 v 19:27 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 22

neprispivej diky

Jsem ledkař.

Old Post 31-10-2017 v 21:26 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23

Panove, nejake prispevky k promazani?

Old Post 31-10-2017 v 23:03 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 24

Ahoj proč si ty ledky vyměnil za HPS? jestli se nechceš rozepisovat tak napiš PM díky

Old Post 18-11-2017 v 17:37 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od j0hNy:h0ll4nD
.. svetlo neni moje a majitel si ho vzal ze dne na den


tohle kolo je hodne problematicky, byl jsem v zahranici a starat se o projekt mela paní, ale paní je kráva.. domnivam se ze v nadrzi bylo hodne vysoky ph a nastal nutritient lockout, protoze 19 den 12/12 to stale vypadalo na prvni tyden, zadny naznak blizen ani nic, a pak to vystrelilo z 15cm rozlelych kytek na 100cm.. uvidim co dal, boptna to ale vypada to tak na 24-30. den kvetu, urcite ne na 40. kdy jsem prepinal

Jsem ledkař.

Old Post 18-11-2017 v 18:06 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 26




kazdy lichy kolo mam vyborny, kazdy sudy vzdy problemy a neco delam spatne

prispevek #19 - v dobe po prepnuti na 12/12, kdy na vasich kytkach jiz videt prvni pestiky, u me to bylo furt jak 18/6 , neni mozny aby tohle vyrostlo z klonu kdyz prepinam 15cm po 8mi dnech ...

ph 5.9
ec po tydnech 0.8 / 1 / 1.2 / 1.4 / 1.4 / 1.2 / 1 / 0.8(ted)

stopy po prehnojeni si kytky nesou z prvnich 3-4 tydnu, bohuzel neco bylo spatne a neumel jsem to dat dokupy, myslel jsem si, ze je to uz v prdely, ze to nepokvete.. budu rad kdyz to uz dojede a nic vic se nedokurvi

Jsem ledkař.

Old Post 06-12-2017 v 17:07 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 27

dobrý stromy čéčé

Old Post 06-12-2017 v 17:29 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 28

Cau , je to cajk. Nektery phena skunku rostou jak blazni , prece jen je to hybrid a az na ty listy a trochu opaleny kvety nevidim ze by melo byt neco spatne. Holt kdyz se to v hydru chytne tak jedou jak blazni.
Ja jel blue chees , kokos + organika a z 20 cm rezu u prepnuti sem skoncil na 115 cm. Takze tak.
Asi jsi neco udelal spatne , ale mas to cajk. Drzim palce at se nic nevysere.

Old Post 06-12-2017 v 17:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 29

100% to bude o aspon tyden dele zrat, mel jsem to takhle na PP. Nevypinal jsi na noc odtah?

Old Post 06-12-2017 v 17:49 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 30

100% to bude +14 dni, alespon u tech 150cm, ty mensi po rozich, no doufam ze do 7 dni.

kcb prave tvym vlaknem PP na steroidech se uklidnuji, ze to dobre dopadne, ze to podobne vypada atd.

vzduch jede nonstop na 10% s termoreg od 26°C zapina na 100% vykonu.

Jsem ledkař.

Old Post 06-12-2017 v 18:53 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 31

takze v noci vlastne nejede - zvedne se krute vlhkost a pak to tak leti) V rustu je to super, ted v kvetu bych tu vlhkost v noci srazel na aspon 50%
dal bych lampu niz a ty stredove vyklonil do stran, stejne si nema moc co stinit

Old Post 06-12-2017 v 19:01 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 32

Zajimave uzke vysoke salamy...

Old Post 10-12-2017 v 18:47 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8218050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív