Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led indoor - zacatecnik :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Nápad Led indoor - zacatecnik :) Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny

Jsem zacatecnik, s 1 moc "neuspesnym" kolem, takze za vsehny Vase rady, tipy i kritiku apod. budu rad.

To prvni kolo probehlo ve strucnosti tak, ze jsem poridil veskere vybaveni, koupil AUTOMATIZOVANA semena od Budha seed a zacal.. Bohuzel jsem o ne pecoval jako o feminizovane, takze jsem je zastrihaval, svitil 18/6 a 12/12 apod.
I pres to vsechno jsem sklidil 128g sucheho, coz neni tak uplne marny.

Jo a svitim svetlem Hydro Mars 480w (realny odber 203w)
Vim, ze vetsina z Vas by ho nechtela ani zadarmo
Me ale celkem potesilo, na to jak jsem to vse zvoral, jsem preci jen neco sklidil..

Ted tedy me druhe (a doufam ze lepsi) kolo

Rozhodl jsem se nahradit svuj dosavadni box 120*60*170 od Secret Jardin, boxem vlastni vyroby o rezmeru ca 130*170*180. Mam to vse na chalupe na pude, kde je zima, takze kvuli zatepleni a v lete zase kvuli nepropustnosti tepla postavim zatepleny box.

Old Post 30-10-2017 v 17:17 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 2

(omluva, neveslo se mi to k prvnimu prispevku)

Pro druhe kolo jsem poridil semena Critival Kush od Barneys Farm.
Semena jsem 12h macel v odstate vode a pote zasadil do RootIt kitu s korenovym simulatorem a zalevam "prvni vyzivou pro semena"
Po 2 dnech vsechny holky vykoukly ven a vypada to, ze se jim dari (viz. foto nahore po 3 dnech)
Prikoupil jsem jeste jedno svetlo Hydro Mars ale jen 240w (real 96w) pod kterym rostou a ktere bude pak pridano do boxu.

Pojedu to v 11l kvetinacich s hlinou a hnojivy od Plagronu.

Zatim asi vse, urcite se budu snazit co nejcasteji aktualizovat

Old Post 30-10-2017 v 17:27 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 3

Na rozměr 130x170 svítit s necelyma 300 watt a k tomu ještě s diodami co jsou spíš na diskotéku, tak to jsi dobrý střelec.
Proč jsi raději nekoupil starší předřadník a lampu hps 1000 watt. Na ten prostor by ti to s odrenyma ušima šlo.

Old Post 30-10-2017 v 17:56 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

No ,je pravda ze ledka moc nehreje oproti sodiku ale i tak , blizi se zima a v noci muzes mit v boxu velke vykyvy teplot.
Snazil bych se ten pestebni prostor premistit jinam. Vidim to u sebe, staci otevrit vetracku a teplota klesne pri rosvicenem panelu z 23C na 20C a to jeste neni poradna zima. Obavam se ze v noci te tam muze hodne klesnout teplota i pres zatepleni boxu.
Fikus ti napsal pravdu, jiny tip svetla nebo zkus vymyslet jine misto na box s tim ze asi nazaplnis kytkama cely prostor.

Nevidim ofuk, nevidim tam nic co bych tem chtel videt, nafot tam cely box, jak ho mas zarizeny atd. jesli muzes.

Old Post 30-10-2017 v 18:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 5

Samozrejme, ze nebudu mi "zadelany" cely prostor ale zhruba stejne jako ve starem boxu 120*60 a na to mi predtim ten 480w panel stacil a ted k tomu pridam jeste ten mensi 240w.
Na dalsi kolo bych rad poridil vero 29 a pres zimu jsem potreboval vyresit zatepleni stareho boxu, proto jsem se rozhodl postavit rovnou novy, vetsi, zatepleny..

Zrovna u Tebe jsem toho nacetl dost, vcetne pestovani pod Marsem, takze budu rad, za kazdou radu

Jinak u klasikych lamp, jsem se bal spotreby el. energie, ne kvuli financim ale kvuli problemum s PCR, nevim jak se to presne zkouma nebo ne ale pokud tam platime x let cca 500 mesicne a jeste nejaky drobny nam vraci, asi by bylo podezrely, jakto ze tam najednou vylitla spotreba, kdybych tam mel 1000w hps. Tohodle se prave bojim..

Proto jsem se rohodl jet od zacatku Led a zjistit co to usviti, co z toho pak sklidim, treba postupne pridavat apod..

Old Post 30-10-2017 v 18:36 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 6

Ted mam v puvodnim boxu 80w topeni do skleniku, takova zelena trubka to je.. Kdyz jsem prenesl box do tepla a zapl to topeni, tak mi behem pul hodiny teplota vyskocila z 22 na 34 stupnu ale po vypnuti zase hodne rychle klesla a na pude mi to na vic jak 18 nevytopilo ( kdyz je venku tech 6stupnu ) Pokud budu mit box zateplenej, teplota se tam udrzi a snaz se to vytopi..

Jinam premistit box bohuzel nemuzu, proto to budu resit takto, vystavbou noveho zatepleneho..
Stavet ho budu takto: Konstrukce z lati, 12,5mm sadrokartonova deska 5cm izolacni vata a zase 12.5mm sadr. deska.. takto budou delany vsechny steny a strop. Podlaha bude ze silne OSB desky a pod ni take vata..
To si myslim, ze uz by nejake teplo udrzet mohlo a v lete zase teplu branit.. ( na pude bylo v lete 40stupnu)

Old Post 30-10-2017 v 18:43 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Nevim komu z nas si ted odpovidal, ja ale MARS nikdy nemel a predpokladam ze Fikus taky ne, nepopletl si to s nekym jinym to vlakno o Marsu?
Fikus i ja mame Vero ,co ja vim.

Takze v prosinci uz budes mit pro kyticky na pude zatepleny novy box.
Jo dva panely je urcite lepsi.
Kolik mas na pude v zime v noci stupnu? Kddyz si predstavim nasi pudu na chalupe tak tam bys zmrznul do rana.

Edit: Nocni vytapeni na spinaci hodiny .
Jinak ja nejsem technicky tip a jsem manualni nesika takze ocenuji tvou stavbu boxu.

To Vero si urcite porid.

Old Post 30-10-2017 v 18:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 8


Tady je ta predpestni skrin zevnitr

Old Post 30-10-2017 v 18:49 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 9

No Fikus asi jo, podle toho co jsem cetl..
Prave ze na pude je pomalu stejne jako venku.. Jezdime tam jen tak 3* do tydne, takze se tam ani netopi, aby slo torchu tepla od spoda ale bohuzel je to jedine misto, kde mi to pritelkyne povolila

Old Post 30-10-2017 v 18:53 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Aha tak to sorry , ja o nem vim jen o Cob-ledkach. :-)

Mas tam ofuk, odtah, zvhcovacku, teplomer vlhkomer atd,?
Vzduch by tam mel cirkulovat a menit se kvuli kysliku i Co2 pro kyticky . Hlavne pak v tom uzavrenym boxu.

Old Post 30-10-2017 v 19:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 11

Na ofuk tam mam klipsnovy ventilator pr.15cm, na odtah mam VENTILÁTOR TT 125 - 280/220M3/H - Ø125MM s pachacem, na pritah mam VENTILÁTOR VKO 100 - 105M3/H
zvlhcovacku nemam, nasel jsem vzdy jen s osvetlenim a chtel bych ji na casovac nebo s automatickym zlhcovanim ( navolis treba 65% a ona to sama udrzuje) a to jsem za rozumny penize nenasel (nechci za ni davat 5K)
tepllomer i vlhomer mam, pak je tam to topeni LIGHTHOUSE ECOHEAT 80W - 608MM
a automaticke zavlazovani Gardena..
To je asi vse co tam nyni je..

Old Post 30-10-2017 v 19:15 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 12

Super, tak drzim palce ,at se dari!
Budu sledovat.

Old Post 30-10-2017 v 19:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 13

Diky

A s tim zvlhcovacem.. ty to mas vyreseny jak?

Old Post 30-10-2017 v 19:22 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14


Ja mam uplne obycejnou manuani zvlhcovacku,, jukni do meho vlakna. Ja to mam pusteny zvlhcovac nonstop , ted jsem ve druhem tydnu grow takze sem snizil z 80% na 70% vlhkosti. Pustim to koleco do takovy polohy aby tam bylo cca pozadovana vlhkost, no a ona me tam celkem drzi, musis to vyzkouset ktera poloha je pro urcititou vlhkost idealni.
Akorat ze musis cca co 12 hodin dolnovat vodu ,kdyz je pustena na plny koule tak nevim jak bys to zvladal s dojizdenim na chalupu. :-)

Tady je foto abys nemusel hledat v mem vlakne.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-10-2017 v 20:36 PM

Old Post 30-10-2017 v 20:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 15


Tak jsem koukal po tech zvlhcovacich a nasel jsem treba tenhle : https://www.hotchilli.cz/zvlhcovace...mbr-a-klobouku/
Ten hned po zapojeni dela paru, takze idelani na casovac.. Co myslite?

Jinak dnes jsem presadil holky do trochu vetsiho, jelikoz uz jim lezly koreny z jiffu, tak uvidime, zda jsem ji neublizil..

Old Post 01-11-2017 v 08:50 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 16


A takhle zasazeny..

Old Post 01-11-2017 v 08:52 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2006 - 1st indoor - začátek - 154 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4890100 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív