Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » odrůdy s minimálním odérem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

odrůdy s minimálním odérem Příspěvek č. 1

Zdravím, chtěl bych začít na jaře s outem a hledám odrůdy s vyšším THC, které by nevydavaly tak nápadný zápach. Minulý rok jsem jel venku White widow a mel jsem velké štěstí, ze jsem ji sklidil, protože se všeříkajících zápach šířil na poctivých 200m. Toho bych se rad pristi sezonnu vyvaroval.Byl bych rad, kdyby sem každý napsal odrudu s kterou ma zkusenost s poznámku jak smrdi. Klidne pripojte i zkusenost s ucinkem.
.
White widow- hroznej puch na několik 100m
Na usínání pecka
Liberty haze- téměř bez zápachu
Painkiller xl - léčivka bez zápachu ,ale i bez Thc

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 26-10-2017 v 08:49 AM

Old Post 26-10-2017 v 08:09 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 2

Nevím jak ty ale já pěstuju pátým rokem Liberty Haze a je to hodně moc vůně a je cítit daleko.)))))

Old Post 26-10-2017 v 15:32 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

Liberty haze mam plnej stan v ložnici 3tydny pred kosou a oder je velmi lehký, zato WW v kvetu byla cítit ještě v prizemi na chodbě ( bydlím ve 3. Patre). Venku byla ww ještě horsi, se divím , ze ji někdo nenasel. Jakej je ucinek Liberty haze? Jedu ji prvně a asi ne naposled.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 27-10-2017 v 07:58 AM

Old Post 27-10-2017 v 07:46 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 4

Já bydlím v prvním patře paneláku a ta moje Libertka je cítit po celým paneláku a i v okolí cca 50metrů.Jseš si jistej že máš Liberty Haze od banky Barneys farm? A nebo máme každý jiný fenotyp.A ůčinek nevím,nejsem konzument, pěstuju jen pro radost a proto že mě to baví.

Old Post 27-10-2017 v 15:47 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

ano , Libertu mam od Barneys farm. se priznam, ze jsem zatim dost zklamany. mam ji po 250wsodou, 16-20dnu do sklizne, palice nic moc , minimalne oroseny. oproti ww vypada dost chude, navic me prijde ,ze me zacaly predcasne zasychat pestiky, jako bych ji prehnojil. snad se to zlepsi. na to, ze to ma byt vlajkova lod od Barneys....

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 28-10-2017 v 10:45 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=79377

Old Post 28-10-2017 v 11:51 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7

nj ale tam se zminuje jen indoor ja potrebuju out. ve stanu doma muzu mit cokoliv,at se sousedi zvencnou. ale venku nebo ve skleniku je smradlavej model pruser, ac neni videt smrad ho prozradi.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 28-10-2017 v 14:58 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 8


Já je mám pod cca 750W Led 5ks ve stanu 120x120x200 a takhle to vypadalo u mě cca 1 měsíc před kosou

Old Post 28-10-2017 v 17:30 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9


Tos měl pěkný, vazne to je fotka 30 dnu pred kosou? Ja jsem teoreticky 20dnu od kosy a vypadá to takhle. tipuju , ze to ale bude trosku dele.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 28-10-2017 v 18:25 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
navic me prijde ,ze me zacaly predcasne zasychat pestiky


zkontroluj jestli tam nemas herma... oni jakoby povadaj kdyz je kytka opylena, jak totiz chyti pyl jejich prace skoncila, sou tam prave pro to.

15-20 dnu do sklizne... to uz je ale celkem normalni ze nektery pestiky pomalu zrzavi.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-10-2017 v 18:40 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 11

dik za tip. herma jsem nenasel.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 28-10-2017 v 19:51 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 12

A čím to krmíš? Já mám Biobizz + nějaké svoje nápady a funguje mi to už 5 let

Old Post 28-10-2017 v 22:07 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 13


zalevám nejakým no name tekutym hnojivem s vyssim N v rustu a vyssim P v kvetu, davkuju 4 ml na litr, pH snizuju ( kdyz to neudelaj hnojky) octem na 6.5, kazdou druhou zalivku leju jen vodu. stejne me ted Liberta vykazuje znamky prehnojeni ( pokroucene a spalene spicky, mam podezření i na spalené pestíky), tak nevim. bude asi citlivejsi a neco se mi nepovedlo,ale nejak do konce to snad doklepu. jsem zacatecnik a stejne bych na jare chtel jet jen out a ve stanu nechat vyrust 4 odrudy, narizkovat a ven. snad me spoluobcane venku vsechno neukradnou.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 29-10-2017 v 17:12 PM

Old Post 29-10-2017 v 14:43 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0265150 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív