Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian 400w hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Obecné White Russian 400w hps Příspěvek č. 1





Ahoj všem
Jsem zase v akci..
po dlouhé době spokojenosti s wilmou a homelab80x80x180
Jsem se rozhodl ze si nechám vyrobit skříň na míru která oblečení nikdy neuvidí 😜

Skříň je 250cm vysoká
Rozdělena na 3 prostory

Vrchní prostor je pro vzduchotechniku(odhlucneno rockwoolem) a elektro
Prostřední je platební část

Spodek jsem rozdělil na dva v jenom mám skladovací místo na Hnojky atd plus pritah
A v druhé části mám na kolejích jezdící deskuna nádrž s roztokem

Šířka je 140cm a hloubka 60cm
Všechny strany včetně dveří jsem vystlal 8cm rockwool deskami a zakryl jsem to sololitem(zadá skříně) dosáhl jsem tím odhlucneni i utesneni
Dveře jsou samozřejmě na zámek
Čistý vnitřní prostor pro kytky je 120x110x45

Použil jsem 400w dual spektrum lumatek,predradnik GiB pro 400w,tt125 bez regulace,dva ofuky raw12cm,sonoflex Cca 4m,
Cooltube 125mm,
Čerpadlo z wilmi plus kapiláry
8x6,5l kvetnik
Kokos od plagronu čistý bez hnojiv pouze s trychodermou

Hnojiva advancet nutriens, dříve jsem jel ghe s celkovou spokojenosti
Ovšem setkal jsem se s výsledky an při stejném vybavení a stejných klonech a rozdíl mě donutil to zkusit
Cena je úplně jinde ale jednou no.. proste jsem to zkusil

Tohle kolo je pro mě úplně nová věc vlastně jsem změnil úplně vše co jsem měl kromě kalibru
Přidávám foto skříňky těsně před ukončením posledních prací


A osazenstvo 8x White Russian
Serious seed regular

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 26-10-2017 v 08:24 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 2




Ahoj jsem tu s dalšími obrázky

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 26-10-2017 v 08:26 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 3





Čau omlouvám se za oživené fotky ale vy si poradíte

Jinak začal jsem před 10 dny
Takže tady fotky po týdnu zasitpnuto

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 26-10-2017 v 08:29 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 4





Přidána síť je nainstalována na 30 Cm od kvetniku
A holkam už je 14 dnů

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 26-10-2017 v 08:31 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 5

Ještě dáme nějaké údaje

Advancet nutriens mám klasiku do kokosu a+b a dalších x boosteru a stimulatoru
Musim říct ze mi to přijde až moc složité rozdělené,ale zřejmě to mají dobře vychytal protože to opravdu funguje dobře
Mají i tzv. Ph prefekt
Takže jsem jen orientačně měřil jak to šlape a výsledky jsou tyto
Ph vody z kohoutku mám 7,3 po naredeni an
Klesne na 6.0
Ec jsem ještě nemeril
Davkuji dle rozpisu takže snad Ok
Teplota je 27-29
Nahoře u lampy 33
Vlhkost je kolem 50%

Mám v plánu pěkné proplest tuhle síť(oka 5x5) a Cca v 50cm Si přidám jednu s většiny oky Cca 8x8
Jen na podepření snad těžkých palic

Zřejmě budu v průběhu pořizovat ještě PC vetrak a udělám z pasivního přitahu aktivní
Jinak zatím hlásím spokojenost a více méně stále hledám a vychytavam co se dá

Veškerá kabeláž je tažena za prostorem vatou všechny otvory vyrezane a vratné na míru
Pritah ze spodní části(podpořím PC vetrakem)

Zálivku mám 20l na 5 dnů
Ke každé kytce se dostane denně 0,5l roztoku
Cca 2dcl odpad z jednoho


Momentálně řeším něco jako nakloněnou misku/nádobu místo těch talířů(prozatím dostačující)pod květináče a z toho hadickou do další nádoby odpadní vodu
Problém je rozměr

Zřejmě budu muset nechat udělat na míru

Za všechny rady a tak vám předem děkuji

Zase se přihlásim

Ahoj

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 26-10-2017 v 08:58 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6

Pěkná skříňka :-) a dobrej kutilskej počin!

Kam to odtahuješ? Zajímalo by mě, jak je to s hlučností takto zaizolované skříně.

A ta automatická korekce ph.. to mě nedávno zaujalo na webu AN, takže to funguje? :-)

Ať se daří!

Old Post 27-10-2017 v 10:41 AM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 7

Čau
Jasný hele odtahuju do té vrchní části odkud odchází pasivně teplý vzduch přes dírky vyvrtané z boku skříně není to vidět je to u zdi kde je mezera(zeď/skříň) Cca 4cm a hned balkonove dveře které jsou otevřené na ventilaci takže to tak nějak samo funguje dobře
Každopádně si myslím ze na léto to bude chtít silnější odtah kvůli teplu teď je to v pohodě

Hlučnost jsem potřeboval dostat na minimum protože vedle toho spím
Mám zaboxovane ttčko( molitan pytel zase molitan a látkou obtočené cele strčeno do starého polštáře a nacpal jsem to do krabice od banánu) toto jsem dal do vrchní části skříně do zbytku prostoru jsem nastrkal jak to vyšlo zbytek sonoflexu Cca 2m a pak jsem cely vršek vyplnil rockwool vatou
Když je vše zavřené a spuštění je jeden metr od skříně slyšet méně než zapnutý PC
Dva a více metru úplně ticho
Pro zvýšení účinnosti dávám na konec ještě starý pachac který už nefakci
A funguje jen jako tlumič


Ph prefekt opravdu funguje

Dnes jsem prováděl už asi sedmé měření hodnoty se mění minimálně od 5,9-6,1 dle přidaných boosteru a stimulatoru
Původní hodnota vody je 7,3

Díky a zatím

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-10-2017 v 11:16 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 8



Ještě přidám foto když už tady jsem

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-10-2017 v 11:23 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Besnit
Nový Člen

Karma uživatele Besnit - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 9

Zdar
Vypadá to dost zajímavě, každopádně nikdo nepozná , že to vlastně není šatní skřín
Jinak jsem se chtěl zeptat proč regular semínka? nebo už jsi je vyselektoval? at se daří

Old Post 27-10-2017 v 12:43 PM
Besnit je offline   Profil uživatele Besnit   Find more posts by Besnit   Foto galerie člena Besnit   Click here to Send Besnit a Private Message   Add Besnit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 10

Ahoj
Předem díky
semena nekupuju
Mám velmi spolehlivého a ve všech směrech dobrého klonaře
Ten nakoupí semena a selektivně
Jinak proč regular protože je to nejvíc (samozřejmě po vyselektovani)

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-10-2017 v 12:47 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Besnit
Nový Člen

Karma uživatele Besnit - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 11

JO aha, takže jedeš z klonu. Kua kdyby jsi to selektoval ,tak ti jich tam zustane třeba polovina. Jinak chápu, že matku dělat z fem semen je hloupost.

Old Post 27-10-2017 v 13:00 PM
Besnit je offline   Profil uživatele Besnit   Find more posts by Besnit   Foto galerie člena Besnit   Click here to Send Besnit a Private Message   Add Besnit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 12

Jj
Navíc je to vlastně čísty bez úprav
Žádný femky nebo auto a podobně
Proste jen příroda 😏

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-10-2017 v 13:02 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 13


Tak tady je ta parta věci co se stará o hladký průběh života

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 28-10-2017 v 11:42 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 14



to budu určitě sledovat stejným množstvím a podobnými podmínky jsme to před lety jel skoro na chlup jako to máš ty a byl to taky rusák ze semen tuším že Grow shop seeds tak ať to dovedeš k dokonalosti

Old Post 28-10-2017 v 12:02 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 15

Ahoj
Jestli si mužů tipnoutbtal jsi tam měl krásných 300?

Vypadá to hezky
Díky

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 28-10-2017 v 14:13 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 16


Ahoj
Hlásím první kousek nad síti a tím pádem přepnutí na květ
Holkam jsem připravil nový roztok s prodanými boostery a stimulatory
a ejhle
První překvapeni
Po přidání bud bloom liquid se vytvořili v roztoku jakési cucky podobající se řekneme pavučině ve vodě přísahám ze zdravě ne
Michal jsem jak cvok abych to rozmíchal a nic
Napadlo mě milion věci proč to tak je tak jsem začal bádat
1) zkažené/prošlé - Vyloučeno
2) špinavá nádoba na roztok. - Vyloučeno
3) cizi příměs v roztoku - vyloučeno
4) špatná konstalace hvězd ???
Roztok šel do ....
Nakonec to je pouze chemická reakce hnojiv které se spolu míchají
Po nějakém čtení jsem zjistil ze základní složka A a B
Obsahující ph perfekt reaguje na onen bud bloom liquid (nebo naopak) a výsledek jsou ony cucky

Řešení problému bylo ze jsem musel bud bloom nařídit jako první a až poté přidávat postupně ostatní stimulatory a boostery a nakonec až základní A a B
Zřejmě tím jak je to méně koncentrované to funguje správně a cucky jsou pryč
Mám zavlažování vyřešené kapilárami takže ucpání jsem nechtěl

Kytky budu teď Cca 10 dnů ohýbat pod síť podle toho jak to bude rychlí a pak už nechám jen jet do vrchu
Případně ještě instalace sítě 8x8 jako podpěru jak jsem psal dříve

Foto .. tak třeba jednu no....

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 29-10-2017 v 08:34 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9835770 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív