Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » moje pěstírna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Nápad moje pěstírna Příspěvek č. 1

ahoj,
Jsem začátečník ,ale zde jsem našel spoustu rad a typů podle kterých jsem si sestavil svojí pěstební místnůstku. chtěl bych poprosit o rady a kritiku.
parametry :
prostor: 90x90 cm
osvětlení: CFL 200w duální (zvařuji buď 125w růst/250 květ nebo led)
odrazová plocha : diamantová folie
přítah : 210v 50/60 Hz 0.10/0.09 amp cca 10 cm
odtah : neřeším jde přes plynový kotel do komínu
odruda: critical impact 14 dní květ
zaštipováno
vlhkost cca 60%
zvlhčovačku nemám

Old Post 26-10-2017 v 17:49 PM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 2

foto v galerii

Naposledy upravil Hugito 26-10-2017 v 18:10 PM

Old Post 26-10-2017 v 17:57 PM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Re: moje pěstírna Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Hugito
ahoj,
Jsem začátečník ,ale zde jsem našel spoustu rad a typů podle kterých jsem si sestavil svojí pěstební místnůstku. chtěl bych poprosit o rady a kritiku.
parametry :
prostor: 90x90 cm
osvětlení: CFL 200w duální (zvařuji buď 125w růst/250 květ nebo led)
odrazová plocha : diamantová folie
přítah : 210v 50/60 Hz 0.10/0.09 amp cca 10 cm
odtah : neřeším jde přes plynový kotel do komínu
odruda: critical impact 14 dní květ
zaštipováno
vlhkost cca 60%
zvlhčovačku nemám

Old Post 26-10-2017 v 17:59 PM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 4


foto

Old Post 26-10-2017 v 18:03 PM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 5

Kamoš, tá biela rúra vzadu je plyn?

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 26-10-2017 v 19:01 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 6

odtah : neřeším jde přes plynový kotel do komínů Tak to jo ty jsi dost dobrý střelec pěstovat hned vedle plynového kotle a ještě k tomu ho používat jako odtah no to jsem ještě neviděl hned to přesun jinam tohle smrdi pruserem.

Old Post 26-10-2017 v 19:45 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 7

Trubka tě znervoznuje a ten plynový kotel na fotce ne? :-D
Nic proti Hugito, ale jak tě proboha napadlo tohle místo pro grow?

Old Post 26-10-2017 v 19:45 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 8

jsem hodně limitován místem. 1 kolo už jsem zde od pěstoval

Old Post 26-10-2017 v 20:55 PM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 9

Ahoj, zdravý kytky že by ti mohli jiní s jinou výbavou závidět. Nejde o to kde to bude, jde o to co z toho bude. Ať se ti daří. Mám rád takovej punk.

Old Post 26-10-2017 v 21:27 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Topgrow
Nový Člen

Karma uživatele Topgrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

tak to jsi střelec

Old Post 26-10-2017 v 22:47 PM
Topgrow je offline   Profil uživatele Topgrow   Find more posts by Topgrow   Foto galerie člena Topgrow   Click here to Send Topgrow a Private Message   Add Topgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 11

Dobrý satan za chvíli té uvidíme na nove ve zprávách

Old Post 26-10-2017 v 23:07 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 12

Je to riadny punk,a urcite netradicne,ale aky je rozdiel medzitym ci tam zazne 60w ziarovku ked si ide zobrat rebrik,alebo 200w cfl?

Old Post 26-10-2017 v 23:32 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 13


Pokračování

Old Post 04-12-2017 v 06:04 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 14


Pár fotek z růstu

Old Post 04-12-2017 v 06:39 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 15

už jen 14 dní cca odhadem tak 90g i pod CFL.

Old Post 04-12-2017 v 09:06 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 16


Palička

Old Post 05-12-2017 v 05:36 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2017 - Moje HOMEMADE pěstírna - 4 odpovědí
06-08-2016 - Pěstírna - 30 odpovědí
04-08-2016 - Pěstírna - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0273380 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív