Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Hydroponie Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W Příspěvek č. 1


Je to tady je to neuvěřitelné je to tak..
LinChi ještě nesklidil a už mu doma klíčí :

7xTutankhamon od pyramid seeds


Takže držte palečky budu testovat nové hnojiva... tentokrát se mi dostalo do ruky Jungle In Da Box.. je to prý český výrobce
co mi bylo řečeno tak je to bio a dá se s tím jet v klidečku i hydro a protože chci zaškolit ženu tak je to ideální počet ingrediencí

sledujte a piště připomínky


25.10 16:00 semínka vloženy do mokrých papírvých kapesníku a vloženo do sáčku ..
necháme 48 hodin klíčit a uvidíme co se vyklube.. doufám v 7 ze 7 ideánější by bylo 6 kvuli rozložení květinek

zkusím do boxu dostat i sít tentokrát bez dřevěného rámu ale rovnou přidělat na box..

postupně přidám UPDATE

Old Post 25-10-2017 v 15:12 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Čau jo jo Jungle In Da Box jsou české hnojiva ale bio určitě ne jsou biomineralní .

Old Post 25-10-2017 v 18:20 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 3

anooo už jsem to četl že jsou biominerální... poslední minerál co jsem pěstil byl advanced nutrients kvalitní a drahé hnojiva s velikým počtem dopňků tak doufám že jidb budou lepší ... už jen že těch láhví je méně a jsou levnější ... navíc český výrobce... to se mi líbí

Old Post 25-10-2017 v 18:30 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 4

Zdar. Super, že ideš niečo od Pyramid Seeds. Zaujíma ma klíčivosť.... Kámoš spomínal, že Pyramid ma dobré vecičky, ale klíčivosť jemne pokulháva. Ale, že keď už vyjde, tak strainy sú suprové..... Proste, že treba pri nich kúsok šťastia na dobrú várku. Tak sledujeme.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 25-10-2017 v 18:34 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Tak to te asi zklamu ,pac AN sou lepsi.
Staci connoiserum , bug bud , overdrive a bud candy. + silicon od essential.

Old Post 25-10-2017 v 21:34 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 6

To nevadi jede to spousta lidi tak asi tak zly to nebude

Old Post 25-10-2017 v 23:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 7

Jidb má docela nevyváženy poměr živin, za 5 kol s nemá jsem měl vždy menší deficity, ale třeba u tebe to být nemusí, přeju hodně štěstí, budu sledovat

Old Post 25-10-2017 v 23:09 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 8

klidně jeď jidb, já za 4 kola v kokosu, nikdy nepřehnojil, a ani deficit u žadné kytky jsem neměl, u mě spokojenost...

teď mám v plánu bubler, tak jsem zvědavý jak to půjde s nima ve vodě.

Old Post 25-10-2017 v 23:16 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 9

jidb luxus,davkovani v klidu,tabulku uz znam z hlavy,da se rict,ze jsem na tom uplne stejne jako stromeQ,jen sem tam pridam calmag,co tyden ci 14 dni,jak si vzpomenu,
Zkousel jsem hodne hnojiv canna,biocanna,biobizz,powder feeding ale jidb mi vyhovuje nejvic,posledni kolco s nima nebylo nejlepsi kvuli leta a velkym vedrum a pod 400w bylo 440g moc kvalitni vesmirne rakety apollo 11......tedka uz jedu dalsi kolo pod 600w tak uvidime,ale jinej model,
Drzim pesti

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 25-10-2017 v 23:44 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 10

Ist z canna bio na mineralne hnojivo je podla mna downgrade.Sledovat budem ale urcite. GL

Old Post 25-10-2017 v 23:44 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 11

Ja spis zkousim co a jak protoze canna ted zdrazila bioboost a biorhizotonic kazdopadne diky vsem za tipy a nazory. Tesim se snad se kolo povede rad si vyzkousim vsechny ruzne moznosti aspon muzu objektivne hodnotit a porovnavat s cim se jak pracuje a jak co funguje a chutná

Mir a diky at to vsem krasne roste

Naposledy upravil LinChi 26-10-2017 v 01:22 AM

Old Post 26-10-2017 v 01:11 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

JIDB, jsou dobré hnojiva. Odjel jsem na nich dvě kola a parádně drží pH na stejné hodnotě. V nft systému k nezaplacení.
Za mě zatím 100 %. Schválně jsem proplachoval jen 2 dny a na chuti to nešlo poznat.
Navíc český výrobce, takže jasná volba. Kořeny krásně bílé oproti AH ckam. EC držím kolem 1,3 a kytky si jen lebedili.

Old Post 26-10-2017 v 06:21 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

¨CAf! som si označil sledovanie. :-) Za mňa je JIDB - spokojnosť. Je to biominerál, minimálne aj v tom, že obsahuje humáty. Technologicky sa tým v peste dobre pracuje, dokonca aj tie ich tabuľky fungujú celkom spolahlivo, pokiaľ sa to mieša, ako má, do vody, ktorá má požadované parametre. Výrobca tvrdí, že má certifikát na použite k pestu byliniek....nikde som ho nevidel, no minimálne zdravotne závadné to snáď nebude.
Doporučujem čítať návod a liat to do dažďovky 1:5
Ja mám takto na vstupnej vode 0,1 a v tom prípade som žiadne deficity nemal. S Bio Cannou to neporovnám, lebo Cannu som neskúšal. Rozdiel může byť v intenzite chuti sušiny, ale to posúdiš jedine ak porovnáš ten istý model s různymi hnojkami.
Nepísal si, že či půjdeš nejaký hlinený substrát, cocos, alebo HYDRO. /NFT/ Osobne mi JIDB dobre zašlapalo v cocose s perlitom. Nemám ale tak chutný materiál, ako sú moje predstavy. Ja ale užívam vapík a tam je latka dosť vysoko. Tá chuť je ale daná aj spůsobom sušenia a samozrejme genetikou. Sú tu ľudia , čo to liali do hlineného substrátu na spůsob organiky a mali parádne kytky. O chuti ale málokto písal. Všetci riešia gramáž.
Mňa zaujíma chuť - to považujem za prvoradé. Výnos aj sila mi vždy pri JIDB vyhovovala.

BITIR: v čom je AN lepší? Výsledný produkt je aromaticky výraznejší, alebo chutnejší? Možeš to rozviesť?

Naposledy upravil odo 27-10-2017 v 04:52 AM

Old Post 26-10-2017 v 06:58 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 14

Sou proste lepsi, jidb sou snadnejsi ,ale AN je chut proste lepsi , sou silnejsi na kvet ,teda aspon u me.
Kytky u kamosa nasazuji driv kvet ,driv to dozrava , lepsi chut , respektive vyraznejsi a vyraznejsi vune.
S jidb to pred tim mel docela nijaky na vuni .
Ja to samy.
Ale.jak komu co vyhovuje , ja jel dlouho jidb jak kokos, tak substrat a hydro .
Ale proste tomu porad neco chybelo.
Ted treba zkousim aptus a sem na to zvedavej , zatim vse jede jak ma , snadny na pestovani a reseni problemu , kytky reaguji v kokose az prekvapive rychle na ziviny ,coz mi vyhovuje.

Old Post 26-10-2017 v 09:17 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 15

přátelé kamarádi zahradníci ... je to tak .. 25 hodin v sáčku v papírových ubouscích ve tmě v teple a v 99% vlhkosti... semínka vyklíčila všechna 7ze7 všechny už mají laičký ocasek.. a to sem jim dal neodstátou vodu z kohoutku nechávám klíčit ještě den možná dva uvidíme jak moc rychle polezou .. potom budu poprvé dávat do grodanových kostiček mám 4x4x4 cm...

poprvý budu klíčit v grodanu a tak uvítam když mi poradíte jak rozběhnout NFT abych je hned neutopil...

Naposledy upravil LinChi 26-10-2017 v 16:29 PM

Old Post 26-10-2017 v 16:02 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 16



Maly update a prej ze nekličí . 1000%

Presazeno do grodanovych kosticek s vodou ph 6.1 myslim ze ok docela tezko se upravuje ph kdyz mam silny ph- dve kapky stacily na upravu zatim jeste nemam kam to dat xD tak den musi prezit takhle zitra zkosim co je v boxu uklidim a rozjedeme hydro. Den budou v nadobe s vodou je tam hladina tak centimetr a kosticky jsou hezky nasaknute otazka zni zdali to prezijou .


EDIT :

voda byla vyleta z misky a grodanový ksotičky jsem maličko zmáčkl aby trošku vody vyteklo den přežijou bude jim dost teplo potom pujdou do boxu pěkně do podmínek

Naposledy upravil LinChi 27-10-2017 v 17:43 PM

Old Post 27-10-2017 v 15:54 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2021 - WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt - 158 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0376720 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív