Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - komerční
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18
Který komerční vaporizér používáte?
Volcano
Vapir
VapLogic
AroMed
BC
INAVAP
SuperVapor
Go go vapor
MiniVapor
jiný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 273

A všiml jsi si, že do komory strká Hash? je to tam napsané v popisu, což logicky produkuje více kouře.
Když tam dáš Marjánu, tak z toho tolik kouře nejde.

Old Post 20-08-2013 v 09:48 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 274

citace:
Původní příspěvek od Martin666
A všiml jsi si, že do komory strká Hash? je to tam napsané v popisu, což logicky produkuje více kouře.
Když tam dáš Marjánu, tak z toho tolik kouře nejde.

Tak samozřejmě že jsem si všiml že tam strká hašiš . Akorát vlastním vaporizér a takhle "pára" z vaporizování nevypadá imo...

FlatGrow Round II.

Old Post 21-08-2013 v 09:30 AM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 275

Jaký vapík máš?

Old Post 21-08-2013 v 17:28 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 276

Mám už pár let Arizer Extreme-Q... a podle mě takhle hustou "páru" neudělám ani když to dám na max, nějakých 230°C...

FlatGrow Round II.

Old Post 22-08-2013 v 10:56 AM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 277

citace:
Původní příspěvek od flatboy
Mám už pár let Arizer Extreme-Q... a podle mě takhle hustou "páru" neudělám ani když to dám na max, nějakých 230°C...



jak jsi spokojenej s tim to vapikem? muzes porovnat treba s volkanem?



Old Post 22-08-2013 v 11:16 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 278

Tak funguje jak má takže jsem spokojený Kamarád má Volcano a co jsme se tak bavili, tak krom toho že Volcano má zpětný ventil na balónech a dokáže rychlej napouštět tam asi žádný velký rozdíl nebude... Teda vlastně bude... 6 tisíc...

FlatGrow Round II.

Old Post 22-08-2013 v 13:47 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 279

Přidávám zkušenost s vapíkem Solo arizer http://www.arizer-shop.eu/vaporizer-arizer-solo
Protože je tělo kovové můžeš s ním bouchat a vydrží.Samazřejmě,že skleněné věci ne. Je přenosný, kouře kupodivu dává viditelně hodně, ale párkrát jsem ho dával v hospodě a fakt téměř neznatelná (spíše jen čistá) vůně v okolí. Mám ho asi rok a paráda. Jasně,že zhuluje jinak než joint,ale vřele doporučuju těm co něco takového hledají.

Old Post 10-09-2013 v 14:31 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 280

Pouźívam Volcano Digital avšak v poslednej dobe cítim nepríjemný hrčovitý pocit v hrdle. Prejavuje sa to najmä keď tú istú sušinu vaporizujem 2 a viac krát. Pri tom idem väčšinou na 180 stupňoch. Mám pocit ako by to bolo mandlami v krku a vaporizovaný vzduch ich dráždi. (Isto to nie je zápal, ten poznám dobre, mal som časté problémy s dýchaním ked som fajčil brká.)
Máte niekto podobnú skúsenosť s vaporoziovaným vzduchom?

Old Post 22-11-2015 v 07:49 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 281

Mě se zamlouvá tento https://magicvaporizers.cz/vaporizer-mighty stejný výrobce jako Volcano, ale ta cena

Old Post 03-01-2016 v 00:47 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 282

Zdravim
Tak jsem si trochu prošel tenhle trend.
Trochu me zarazila Vaše teplota vaporizace někde na začátku, 150 °C se mi zdá k vaporizaci konopí dost málo na nějaké znatelnejsi účinky thc. Ale je pravda ze tech 160 je svěží a takove hodně volne nabití ale jen mirne uvolnění. Taky jsem dřív žhavil na 165 a pak 175°C ale poslední dobou mi vyhovuje teplota kolem 179 °C a když chci hustý bilí kouř neboli páru tak už dávám 182°C což je teplota kdy se odpařuje největší množství thc. Pára je dost husta už při teplotě 175°C.
Zajimalo by me
Jak je na tom volcano s množstvím páry při teplotě 175°C ?

Old Post 06-11-2016 v 19:40 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 283

Zdravím,

já používal v minulosti vaporizér Vapir No2, se kterým jsem byl velice spokojený. Nejlepší a nejchutnější dým jsem měl mezi 180 - 190°C, která je doporučena, jako nejvhodnější teplota, jak jsem se někde kdysi dávno dočetl

Jinak nyní zvažuji o koupi nového malého, přenosného vaporizéru. Nejdříve jsem chtěl Vapir Prima (Vapir značka se mi osvědčila) - viz odkaz: https://www.kvalitnivaporizer.cz/va...D%5B%5D=Volcano

ale pak jsem zahlédl novinku na trhu DaVinci IQ (odkaz: https://www.kvalitnivaporizer.cz/vaporizery/davinci-IQ) a jsem nyní dost na vážkách. Co myslíte?

Old Post 24-10-2017 v 17:41 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 284

[účet odstraněn]

Old Post 24-10-2017 v 18:12 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 285

zdravim pred 3tyzd.som si kupil vaporizer.po rokoch hulenia som prestal hned ako som skusil vaporizovat cez flovermate .nerobim reklamu. Osobne mam pocit to je teraz na uplne inej urovni.kto este huli a zvazuje vaporizer tak moja rada nech nevaha. Palit marihuanu,vlastne vypestovanu je hlupost. Ten stav mi pride dost iny ako pri fajceny ale cim dlhsie nefajcim a iba vaporizujem tak aj ten stav z toho akokeby zreje.velmi zaujimave

Old Post 22-12-2017 v 12:12 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 286

citace:
Původní příspěvek od Pelúsok
Palit marihuanu,vlastne vypestovanu je hlupost.


Jak to myslíš? 6e vlastní radši do vapa nebo právě naopak?

Old Post 23-12-2017 v 10:12 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 287

Mala zkusenost, dorazil mi ALD WOW, za tu cenu plna spokojenost, doprava i pres vanocni dorucovani vcelku svizna. Nemam jak srovnavat kvalitu, mel jsem jen kratce Arizer Air, ale pripada mi to hodne podobne, krome ceny :]

https://www.aliexpress.com/wholesal...rchText=ALD+WOW

Pokud vydrzi funkcni, muzu vrele doporucit!

Old Post 23-12-2017 v 11:06 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 288

redfox-myslim to tak ze po skusenosti s vaporizaciou material ktory som doteraz zfajcil(nebolo ho malo :-) ) mi pripada ze som ho vlastne znehodnotil.ale kazdy ma rad svoje to berem.ja nefajcim a hulenie bol jediny dym ktory do mna siel.teraz sa citim oslobodzujuco.aj ked tvrdenie ze vaporizer netvori dech asi nebude celkom pravda. Ja ho cistim kazdy druhy den.je spinavy. Neviem co je ta spina.avsak nesmrdi ako decht.co si myslite ako to je naozaj?je to decht len ho je ovela menej?nemoze to byt usadane thc?ako vravim decht smrdi a to co cistim z vaporizera nesmrdi a ma tekutejsi charakter.co to teda je?

Old Post 23-12-2017 v 15:26 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6512920 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív