Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » // NYC Diesel//Crit. Kush // Great White Shark // 600W //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Fotoreport 15. den 18/6 Příspěvek č. 17






Zdravím Grower´s,

přináším menší UPDATE z 15 dne růstu holek a celkem se to i přes mizerný start začalo vyplňovat

.. přidána síť která za moc nestojí (byla u boxu) a použito asi 20 kolínek, aby se nám to lépe vyplňovalo

Teplota DEN 27-31°C / NOC 17-22°C při 600W a zítra chystám menší UPDATE že vyvedu odtah do jiné místnosti, kde je pootevřeno okno, takže čekám že teplota minimálně o 3°C klesne, protože teď se víceméně točí vzduch v místnosti o zhruba 3m2 a pouze přítah tahá chladnější vzduch..
... přidán pořádný ofuk ale krapánek jsem to přehnal s velikostí, takže dočasné řešení než vyvedu vzduch do druhé místnosti


Zálivka:
3 dny odstátá voda posléze namíchaná s BB Grow 5ml/l + Agla A Mic 3ml/l + Aloe Vera (Product X) 4ml/l + 7ml/10l BioNova Ca (15%) + půl tablety CO2

PH: 6,1-6,2, upravena od AH Ph Down (fosfor.,dusič.) mix

Vlhkost: 70-80% přes den, v noci cca 65-70%

Holky NYC Diesela se velice pěkně košatí a myslím, že tak za 4-5 dní to asi přepnu, ať se mi pak neupečou pod výbojkou vrcholky

.... pár fotek z večerního zalívání]

Naposledy upravil mareckin 16-10-2017 v 21:25 PM

Old Post 16-10-2017 v 20:54 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 18






... ještě něco málo



1 ... vrcholky v síti







2 ... podobná










3 ... kropení Aloe Verou a Alga A Micem












4 ... prcek GreatWhiteSharka .. nevymyslel jsem co s ním takže to asi nějak dojede s ostatníma a uvidíme třeba na něm bude aspoň palička










5 ...výborná věc když po otevření boxu máte vůni všude po baráku, s těmahle mýdelkama se mi to už nestává a výborně všechno co vyjde ven pohlcují opravdu jsem nečekal jak dobře to funguje i když vůni co to vydává mi chvilku trvalo než jsem si zvykl

Old Post 16-10-2017 v 21:06 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 19

Jenom jak si psal že měřící technika je drahá... Na Aliexpress se dá koupit měřič CO2 za litr a podle recenzí i docela funguje...
3ppm jsou ti k ničemu, běžné ovzduší má kolem 500ppm max, maximální hranice je kolem 1500ppm, víc kytky nevstřebávají. Když už CO2, tak rovnou bombu, a přes elmag ventil + časovač, dávkovat, vzduch točit v místnosti pořád dokola.. Ideální je místnost třeba 4m2 uzavřená a v ní box. Teplí vzduch z cooltube brát a pouštět mimo místnost. Pokud máš ledky, tak ani cooltube není třeba, místnost to uchladi pasivně sama. Věř tomu že tvoje kvasnice dělaj placebo a jestli něco málo pomůžou tak víc dáš za ten cukr.

Old Post 16-10-2017 v 22:27 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 20

tak po dlouhé době zase tady, sem zvedavy na tvuj grow presneji NYCD... ja ho měl s bluebery a byl dost potencionální...
sak koukej. http://grower.cz/forum/showthread.p...7137#post977137

Old Post 17-10-2017 v 20:20 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Nápad 17. den růstu ... přepnuto na 12/12 Příspěvek č. 21






Zdravím a přeji pěkný večer Grower´s,

tak po 17 dnech růstu jsem to přepnul na 12/12 , holky mi přišli tak akorát narostlý, NYC i pěkně rozvětvený a nemůžu si se 170 cm a větší rezervou pro výbojku dovolit aby moc přerostly


... ohnul jsem kolínky co se mi zdálo na ohnutí a snad se mi aspoň trošku povedlo vyplnit prostor + použita síť .. jedna vetší větev se mi dokonce podařilo urvat při ohýbání i když jsem ji ohýbal stejně s citem jako ostatní tak prostě odpadla .. trošku jsem to nepobral že odpadla tak snadno ..



... podařilo se mi přepnout skoro přesně cca 20-25 minut rozdíl při přechodu na 12/12 aby světlo jelo od 18:00 do 06:00 a přes noc byla teplota co nejnižší ...


... co mě docela trápí je vlhkost .. i když ofuky a TTčko jedou na plno tak v boxu se samovolně drží okolo 65-70%(26 - 31 °C), odvlhčovačku sice mám ale do boxu ji nikam nevměstnám takže ji asi zítra zkusím pustit aspoň v místnosti kde je box, ale myslím, že by to snad mělo zabrat v boxu ji srazila klidně o 40% bez problému když jsem ji provizorně zkoušel ale to bylo bez holek, takže je to úplně něco jiného ...



Slibovaný UPDATE holkám se trošku zkomplikoval protože jsem chtěl vytáhnout vývod z místnosti do druhé místnosti a ven přes starý trubky od kotlu ale spoje se nepodařilo demontovat, takže je budu muset odřezat a věřím že teplota půjde o pár stupňů dolů .. snad se co nejdřív dokopu koupit novej rozbrus protože starej mi kamarád zapomněl jaksi vrátit takže tak ...






... nakonec ( jestli se se vůbec někdo dočetl až sem a neunudil se už u druhé věty ) už jen asi pár fotek když jsem holkám vymejval box před přepnutím, a prolil je nějakým tím litrem upravený vody bez hnojek + dokoupen BB BioHeaven, BB Bloom, BB TopMax který dostanou, až jim proschne substrát a už budu hnojit nejspíš jen na květ a kdyby jim něco scházelo, tak přidám i trochu BB Growu ...

Naposledy upravil mareckin 18-10-2017 v 19:14 PM

Old Post 18-10-2017 v 18:29 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 22


... poslední foto když byli venku, nechtěli se mi tahat nahoru a ve sklepě je jen světlo z boxu ...

Old Post 18-10-2017 v 18:46 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 23

když budeš mít dost silný vítr uvnitř boxu / ofuk/ tak ti kytička v klidu vykvete až dokonce bez problému s plísní .. Odzkoušeno .. box 120*120*200 TTčko 183m3/h
pořádnej hurikán do stanu .. a kvetlo to i při 65% vlhkosti ( Nádrž s vodou na NFT prostě v boxu vlhkost níž ani nepustil )

Old Post 18-10-2017 v 18:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 24

Tak doufám že se mi to povede taky, zatím je tam ofuk jeden 15 cm a druhý 40 cm který dělá pěknej hurikán ale až holky povyrostou tak nevím kam ho narvu

Old Post 18-10-2017 v 19:02 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

2. den květu Příspěvek č. 25





Zdravím Grower´s,

přináším menší UPDATE z 2. dne květu ... přepnuto na 660W

... teplotu se mi přes DEN podařila srazit na 26-27 °C , díky tomu že jsem se dokopal vyřešit odtah do vedlejší větrané místnosti (kotelny) se stále pootevřeným oknem, amatérsky rychle (ze zbytků FLEXI) splácané ale kupodivu velice účinné viz. Foto ...



... včerejší ZÁLIVKA:
3 dny odstátá voda odladěná na PH 6,6 =
3ml/l BB Bloom + 2ml/l Bio Heaven + 3ml/l BB TopMax = výsledné PH 6,2
poslední postřik BB LeafCoat + 2ml/l BB Aloe Vera, teď už bez postřiků a snažit se srážet vlhkost (65-70%), uvidíme jak zabere předchozí UPDATE místnosti na vlhkost (odvlhčovač ponechán v záloze, ale radši bych bez něj)





... prostor se celkem plní a holkám nevypadá že by něco chybělo, na jednom listu jsem viděl žluté (asi spálené) tečky .. nějak to neřeším, dalších 99,9% je bez vady



... klasicky pár fotek na závěr, většina fotek je podobná (moje možnosti focení v té zúžené místnost se starým litinovým kotlem, který bych asi musel rozřezat na 4 části abych ho od tam dostal) jsou docela špatné

Naposledy upravil mareckin 20-10-2017 v 20:32 PM

Old Post 20-10-2017 v 20:18 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groot
Stálý Člen

Karma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% PěstitelskáKarma uživatele Groot - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 26

Mas to moc pekny, jde poznat,ze sis s tim vyhral, dobre vetveni a ohybani. su zvedavy na vysledek

Já sem Grůt

Old Post 22-10-2017 v 20:47 PM
Groot je offline   Profil uživatele Groot   Find more posts by Groot   Foto galerie člena Groot   Click here to Send Groot a Private Message   Add Groot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

7. den květu Příspěvek č. 27






Zdravím Grower´s,

něco málo ze 7. dne květu ... vypadá že holky přepnutí na 660W zvládají na jedničku a po přepnutí se košatí a rostou jedna báseň



Teplota DEN 26-30 °C (u vrcholků) , opět to začalo trochu haprovat tak jsem světlo zvedl úplně na vrch



ZÁLIVKA:
den odstátá voda + 1,2ml/l PH DOWN PH 6.9
3ml/l BB Bloom + 2ml/l Bio Heaven + 3ml/l BB TopMax + 2ml/l Alga A Mic + 2ml/l Aloe Vera =
PH 6,5
.. trošku jsem přidal ...
5 den bez postřiku (LeafCoat by měl vydržet 10-14 dní) takže za týden stříknu akorát LeafCoatem



VLHKOST: (65%) ustálila se, prozatím nechám tak a při pozdější části květu asi radši použiji odvhlčovač


... trošku mě trápí zalívání i když používám čerpadlo (300l/h) protože v tom malém prostoru se proplétat v sítí a ještě pod větvemi 12 holek je fakt něco .. takže příští kolo jsem se rozhodl pro amazon na 8 holek a teď se te pokusím vyřešit nejspíš kapiláry které budou zavedeny ke kytkám ty budou napojeny na hlavní rozvod ve stanu který bude zakončen spojkou kterou vždy napojím k hadici s čerpadlem abych nemusel zalívat každou kytku zvlášť jinak by brzo nějaká ta větvička přišla k úrazu a to rozhodně nechci



... trošku jsem poupravil ofuk aby nestínil holkám a vyplnil se pěkně prostor i pod ním ... kdybych přemýšlel, tak jsem to mohl udělat dávno ... no co už


... pár fotek .. menší reorganizace boxu, pokus o zachycení větvení NYC, celkový pohled v síti (před reorganizací)

Naposledy upravil mareckin 25-10-2017 v 19:16 PM

Old Post 25-10-2017 v 18:53 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 28

Jinak díky Groote, i já jsem velice zvědavý na můj první výsledek

Old Post 25-10-2017 v 20:51 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

13. den květu Příspěvek č. 29






Zdravím Grower´s,



přináším menší UPDATE z 13. dne květu ...




ZÁLIVKA:
Komplet BB od Grow po BioHeaven (vše) 3ml/l




PH 6,5





VLHKOST (45-65%) vlhkost se ustálila a myslím že bude vyhovující pro květ






... od pátku toho víkendu až do pondělí jsem nebyl doma a holky zatím vždycky vydrželi bez problémů, ale tentokrát to bylo trochu jinak a bohužel už jim chyběla zálivka dřív než obvykle a trošku mi začali uvadat spodní listy, všechny hlavní větvě ale bez problémů, tak snad se to moc nepodepíše celkově ..






... pár fotek holek a jeden jediný vrcholek měl takto "spálené"? dva listy .. (viz poslední FOTO) netuším jestli to je světlem které je okolo cca 70 cm nad vrcholky nebo něčím jiným .. každopádně doufám že se to nebude šířit, pro jistotu postřik BB LeafCoat který by i údajně co jsem někde četl měl zvyšovat odolnost proti spálení apod ..

Naposledy upravil mareckin 31-10-2017 v 18:29 PM

Old Post 31-10-2017 v 18:17 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 30



... foto bez sítě

Old Post 31-10-2017 v 18:33 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

20. den květu Příspěvek č. 31






Zdravím Grower´s,


20. den květu

... dneska jsem holky trochu pročesal, a GWS šel pryč na dobro, je mi ho líto ale přerostl do výšky všechny (skoro bez větvení) a akorát zabíral místo a vůbec neměl známky nakvétání, takže jsem radši udělal místo pro krásně rozvětvené NYC Dieseli viz. foto

PH 6,3

Vlhkost (60-65%) .. záhadně opět povyrostla ...

ZÁLIVKA: každé 2-3 dny pokaždé s BB Bloom 4ml/l a jednou týdně celý spectrum BioBizzu

Teplota: 27-32 °C ... zítra dokupuji nový odtah 570m3 a nynější dám jako přítah studeného vzduchu už mi došla trpělivost


... pár fotek tentokrát trošku jinak

Old Post 06-11-2017 v 19:26 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 32




...

Old Post 06-11-2017 v 19:35 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3582330 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív