Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 65

Tak poslední věc co píšu udělej z každého semínka 3 rizky popis je nech za kořením poté je dej do 3dcl kelímku a tam je nech než se rozhodne s jaké klony zachovat šanci je veliká ze se tam ten léčebného model scivava

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 20-10-2017 v 22:04 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 66

To muzou byt klony klidne pres 2mesice v malym v kelimku? To tomu neubizi?
Jako mysilis treba pres celou dobu kvetu,nez zjistim ktere klony od ktere kytky.
To jako aby moc nevyrostly kdyz budou v kelimku?

Naposledy upravil Madical-Strains 20-10-2017 v 22:42 PM

Old Post 20-10-2017 v 22:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 67

Přesně tak, v menším květníku je udržíš menší. Neřeš zvlhčovačku, najdi něco, co připomíná pařníček, nějakou vyšší plastovou krabičku a přes to potravinářskou fólii. Toť vše. Vlhkost vyřešena.😉
Ale na tolik řezů bude opravdu potřeba vic místa....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-10-2017 v 08:12 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 68

Kluci potrebuju ted aktualne poradit s osvetlenim.
Mam kamose co mi s tou matkarnou pomuze a ted s nim prave resim to osvetleni.
Co rikate na tohle? On navrhuje dve tyhle usporky do matkarny kde budou dve matky a cca 10-20 klonu. Matkarna 70x70x55 cm.
Cim vice nazoru tim lepe,moc diky!!!

https://www.nakupledky.cz/27w-led-zarovka-e27-21.html

Nebo jeste tyhle 2x 36W ?

https://www.nakupledky.cz/36w-led-zarovka-e27-22.html

Jsou tyhle dve led usporky pro ten boxik dostacujici a je to tez vhodne pro matku i zaroven klony?

Naposledy upravil Madical-Strains 21-10-2017 v 08:58 AM

Old Post 21-10-2017 v 08:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 69

Ty jo, asi jsem slepej, ale nikde tam asi není teplota světla.
Jinak bych asi volil ty silnější.
A přidám ještě další variantu https://www.svetzarovek.eu/k-4/uspo...ast=&lastp=#par
Mají na téhle stránce i další širokou nabídku jak různých úsporek, tak LED nebo třeba LED trubice 😉
Jo a nevím jak moc záleží na teplotě světla, mě řízky rostou pod 4000k bez problémů

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 21-10-2017 v 10:40 AM

Old Post 21-10-2017 v 10:08 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 70

Ideální teplota světla je 6500k, menší rozestupy pater. Ty ledky za ty prachy bych nekupoval, úsporka nevypadá zle, ale chtělo by to určité nějaké stinidlo, dvě už budou zbytečně topit. Led trubice maji vykon nižší než klasické zářivky, 60cm klasika 1300lm, led varianta pouze 900lm a čtyřnásobná cena k tomu. Z mého pohledu vychází nejlíp armatura s dvěma 60cm zarivkama, cena 5kil. Pojede ti to pod tím na pohodu, investice minimální, možnost zavěšení, nemusis vymyslet žádné stínítko a hovadiny. Pokud ti to nebude časem stačit, ideálně upgrade na led panel s verem okolo 80-100w.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-10-2017 v 11:18 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 71

Ok, tak teda dve zarivky (T5 HO) nebo nejlepe 2x napr. 40w Cob-cip.

Zeptam se kamose jesli je ochoten to tedy postavit z tehle dvou moznosti.
Kdyz je to teda cca stejne drahe jak pisete jako ty dve usporky co navrhoval kamos co je ochoten to postavit.

Moc diky a omlouvam se ze jsem otravoval.

Old Post 21-10-2017 v 11:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 72

Ty zarovky ledkovy si nekupuj ,je to drahy a na hovno.
Nevic co skym mas za investice , ale slozit cip od fruddyho neni nic slozityho . Jeden cip na plochu 90x90 o 120w staci , ale musis jit vysoko.
U tebe bych volil 4 kusy trubicove zarivky a sel stim co nejniz.
Kup to z obchodu kterej postnul lister. Tu zarivku musis dat do armarury a jako celek nikde nic levnejsiho nesezenes.
Uvidis co ti rekne ten tvuj investor.

Old Post 21-10-2017 v 12:02 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Ideální teplota světla je 6500k, menší rozestupy pater. Ty ledky za ty prachy bych nekupoval, úsporka nevypadá zle, ale chtělo by to určité nějaké stinidlo, dvě už budou zbytečně topit. Led trubice maji vykon nižší než klasické zářivky, 60cm klasika 1300lm, led varianta pouze 900lm a čtyřnásobná cena k tomu. Z mého pohledu vychází nejlíp armatura s dvěma 60cm zarivkama, cena 5kil.....


Pod téma 4000K jsou patra taky blízko sobě, nic se netahá 😉😉😉
A ještě dotaz, máš ty 60 cm vyzkoušené????. Jednu mám v prckárně i s úsporkama, původně na řezy ( chtěl jsem úsporky vypínat ), ale zdaleka ta jedna nesvítí jak ta jedna úsporka. Takže za mě cenově dostupné řešení třeba 4*45W cfl 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-10-2017 v 12:05 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 74

Mate pravdu, ted jsem cetl srovnani.. Zarivky T5-HO jsou nejsilnejsim a zaroven nejlevnejsim resenim do matkarny.
Udajne jedna z nejsilnejsich a nejidealnejsich zarivek je tato.
Mozna ze by stacily klidne i jenom 2 nebo 3, akorat nepoznam u toho druheho odkazu jsli je urcena na grow nebo kvet. Nejlepsi jsou pry ale Philips nebo tahle prvni odkaz grow-zarivka.


https://www.specialnizahradnictvi.c...n-grow-tcl-55w/

https://www.lightpark.cz/osram-zari...o-fq39w-865-g5/

Naposledy upravil Madical-Strains 21-10-2017 v 13:21 PM

Old Post 21-10-2017 v 12:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 75

OK, definitivne jsme se dohodli se stavby-vedoucim mnini-matkarnicky na obycejnych 3.ks zarivkach .a nejake te armature. Limit je 1000 kc +- 200kc.
Dal me za ukol najit idealni variantu a chce poslat odkazy takze ted me ceka perne hledani na netu.
Pochopitelne, pokud by jeste nekdo chtel pomoci a narazil by na nejake armatury a zarivky , T5-HO, fluorescenční nebo neonove zkratka ty co jsou urceny pro rostlinky tak budu moc vdecny.

VSEM MOC DEKUJI ZA NEOCENITELNOU POMOC.

Old Post 21-10-2017 v 17:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 76

Pitr90: nemám zářivky v matkarne, ale mám je v kuchyni a svítí víc než dost. Jinak 180w do tak male matkarny me případně dost neekonomické. Pokud bych nedával do matkarny ledky, šel bych do 4 zářivek.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-10-2017 v 19:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 77

Po par hodinach usilovneho hledani abych se vesel do cca 1200 kc jsem nasel tri mozne alternativy.

1.-Hodne zlevneny propagator o delce cca 60 cm s tim ze bych si musel dokoupit 2.ks
T-neon trubic na srust uz nejak sam.

http://www.lighthaus.cz/germicidni-...ez-zarivek.html

Vyhody-nemusela by byt matkarna tak siroka.
Nevyhody- Provoz vjednom e-shopu vypocitaly na cca 4000 kc rocne coz je pro me docela dost penez ale mel bych 110W.

2.-Moznost jsou dve armatury jen pr jednu 36W zarivku o délce 12o cm.
Takze bych tam mel dve armatury a kazda by mela jen jednu zarivku , dohromady o sile 2x36W a umistit to dal od sebe aby to dobre pokrylo prostor a musel bych prispusobit sirku boxu na 130 cm, vyska by byla 70 cm a hloubka 55 cm.
(Ctyri zarivky s armaturami by se vysplhaly nejmene ke dvojce,)

http://www.growway-garden.cz/armatu...w-10884?v=10885

Otazka je jesli by ty dve zarivky 2x 36w skutecne stacily na na 2 matky a cca 20ks klonu a jak by to pod tim rostlo.

3.moznost jedna armatura 2x 36W pro dve zarivky 36w za 699 kc a to je jeste bez kabelu ale odhaduji ze by spotreba byla o mnoho nizsi nez u prvni moznosti toho propagatoru.

https://www.specialnizahradnictvi.c...-zarivky-2x36w/

Tohle vsechno je to nejlevnejsi co na internetu je, nic levnejsiho jsem nenasel.
Tak a ted co z tehle tri veci vybrat ? A ted bych potreboval radu nad zlato.

Old Post 21-10-2017 v 20:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 78

https://www.elektro-paloucek.cz/svi...arivkova-telesa

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-10-2017 v 20:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 79

Volil by som 2 ks samostatné telesa na 36w/120 cm to, čo postoval L1st3r
growshop je drahý
Ak to samostatne zavesíš, možeš tým hýbať podľa potreby a prípadne svietiť iba 1, ak je potrebné. 120 cm je akurát. Ak tam dáš matku a cca 10 zakorenených klonov v pohároch, prípadne parník s rezmi. Ako som písal 2x ks - farbu svetla 865, prípadne v kombinácii s 830. /Osram, alebo Philips/ Svetlo bude relatívne rovnomerne rozložené.
60 cm je málo, úsporky sú málo efektívne.

120 cm trubice majú príkon okolo 38 w + strata na klasickej tlmivke zabudovanej v tom telese, takže príkon 1 trubice s klasickou tlmivkou bude okolo 50 w

Old Post 21-10-2017 v 20:54 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 80

Bez vas bych byl v prdeli, fakt jsem moc vdecnej.

A ty dve samoastatna telesa 36w budou 100% stacit na 2 ks matek + klony?

Old Post 21-10-2017 v 21:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7021420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív