Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hašiš - suchý led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vahy
Nový Člen

Karma uživatele vahy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 7  

Dotaz Hašiš - suchý led Příspěvek č. 1

Vážení přátelé,

viděl jsem spousty způsobů jak extrahovat pryskyřici z palic, ovšem nejvíce mě zaujal způsob suchým ledem.

Suchý led je v dnešní době relativně dobře dostupný. Já ho pravděpodobně budu kupovat v LINDE GAS ale je spousta e-shopů, kde se dá objednat prakticky jakékoliv množství za slušné ceny.

Pryskyřici budu vytřepávat z pytle, který má spodní "sýto" o hrubosti 150 mikronů.

Můj dotaz zní:
Je nutné aby byly palice suché? Vzhledem k tomu, že suchý led naváže vlhkost a palice se následně rozpadnou myslím si že ne ale spíše mě zajímá jak je to poté s chutí, obsahem THC (bez sušení) atd...

Ptám se proto, že už nevím kde sušit. Z kytek si nechávám pouze "prémiové" palice a ze zbytku chci pouze pryskyřici.

Moc Vám děkuji za všechny postřehy.

Naposledy upravil vahy 19-10-2017 v 11:40 AM

Old Post 19-10-2017 v 09:54 AM
vahy je offline   Profil uživatele vahy   Find more posts by vahy   Foto galerie člena vahy   Click here to Send vahy a Private Message   Add vahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 2

Kámo dělal jsem to ale pak jsem to nebyl schopen jakkoli použít. Vypadne z toho prach, kterej musíš nějak slisovat

Váš Archi

Old Post 19-10-2017 v 11:07 AM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Ja to lisoval v tom mackatku na cesnek . Presne do toho sedla 1 koruna ceska a jeste sem mel vyrazenej krasnej vzor

Old Post 19-10-2017 v 11:10 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vahy
Nový Člen

Karma uživatele vahy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

Díky pánové za odpovědi, na lysování jsem si chtěl koupit toto:
https://www.ebay.com/itm/Pollen-Pre...CgAAOSw-QZZwKHJ

Old Post 19-10-2017 v 11:29 AM
vahy je offline   Profil uživatele vahy   Find more posts by vahy   Foto galerie člena vahy   Click here to Send vahy a Private Message   Add vahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Nedoporucuju, strasne se to umi zalepit.. jedine profi s deskama co se zahrivaj... tyhle valcovy rucni jsou v praxi k nicemu. Zkusis to jednou, dvakrat a pak ho zahodis..

Diy vyhrivanej lis i s navodem na vyrobu: https://overgrow.com/t/kraven-a-new-press/3870

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-10-2017 v 16:09 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 6

Je to pekny

Old Post 19-10-2017 v 18:20 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vahy
Nový Člen

Karma uživatele vahy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Me každopádně sypká forma nevadí. Nejradeji kouřím přes klasickou vodní dýmku (ne bong) takže mi to nevadí... Spíš jen jestli můžu takto zpracovat cerstvě sklizene konopí nebo ne...

Old Post 19-10-2017 v 18:48 PM
vahy je offline   Profil uživatele vahy   Find more posts by vahy   Foto galerie člena vahy   Click here to Send vahy a Private Message   Add vahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 8

Řekl bych, že ne. zmrzne to, asi bys to musel nadrtit a pak to smíchat s peletkami

Váš Archi

Old Post 19-10-2017 v 19:19 PM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 9

To ze to zmrzne je podla mna ok ale otazka ci to este predtym nezalepi syto. Chcelo by to na troche skusit a ak to pojde tak mas vyhrane lebo susenim a teplom to prichadza o aromu a takto z cerstveho za studena to bude najvonavejsi material

Old Post 19-10-2017 v 21:10 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2021 - Hašiš ze suchého ledu - 4 odpovědí
10-10-2019 - Hash-Suchý led-Sýta - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5683610 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív