Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 33

Ahoj Madi, rád vidím tvé nové vlákno a určitě budu sledovat.
Jinak nabizim pomoc i se samotnou stavbou matkárny. Desky by se měly dát sehnat v nějakém multihobby marketu a zbytek uděláme. Jsem truhlář 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-10-2017 v 09:15 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od odo
Ahoj! pripisujem sa na zoznam čakateľov...
Myslím, že v prvom príspevku máš dosť vážnu nepresnosť:
"Mel by to byt krizenec uplne prapuvodniho Skunku (60% indica,40%sativa) udajne jeste z doby hipisaku kdy skunk byl daleko silnejsi nez dnes"


Nejde o silu jako takovou, silnych strainu je spousta a nemusis hledat vylozene v usa.
Skoro kazda banka ma nejakej gen ,kterej te rozstreli.
Tady bych se zameril spis na ucinky , ruzny pomery latek a hlavne rodice.
Muzes mit silnej gen jako prase ,ale pritom to bude nuda hulit ,nebo to bude jako lecivo srovnatelny s vetsinou.
Nemyslim si ze by to bylo necim extra vyjmecny oproti jinym genum , staci jen hledat a zamerit se na urcity veci.

Old Post 19-10-2017 v 10:02 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

Ahoj Odo-

Jo je to fakt, posktytl me jen obecne informace , nechce mi ani rict cim je to krizene, kolik THC, kolik CBD, terpeny zkratka nic . Vsechny informace co mi rekl jsem uvedl do vlakna, zadne informace jsem si nenechal pro sebe.
Ja to dostal od nej gratis ani postu jsem nemusel platit, takze muzu byt rad a skakat 3 m vysoko ze vubec neco takoveho se dostalo do mych rukou.
To ze me k tomu nedal uplne vsechny podrobne informace jako seed banka musim samozrejme respektovat , evidentne ma k tomu sve duvody ktere dokaze kazdy pochopit pokud se nad tim zamysli. Myslim ze me poskytl maximum info co mohl a co potrebuju vedet k vypestovani.
Nemam potrebu zkoumat jak ,co a proc to funguje ale hlavne aby to fungovalo na bolest, pokud by se zase nedej boze vratila a na prevenci.

Co se tyce sily prapuvodniho skunku z doby hipisaku tak jsem jen do vlakna tlumocil to co jsem se od neho dozvedel. Urcite jsem nic nezkreslil.

Tady ti posilam odkaz na jedno vlakno kde rodice co hulily v 70.letech a huli dodnes popisuji silu a trvani ucinku marihuany dnes a kdysi. (nejedna se primo o ten skunk ale o marihuanu vseobecne)

http://www.bluelight.org/vb/threads...uana-from-TODAY!!!

Pripoustim , mohl jsem ho treba v necem spatne pochopit protoze ma anglictina je slabsi ale to cemu jsem nerozumel tak me vzdycky napsal do zpravy a ja si to prelozil, takze vice mene by melo byt vse jak jsem uvedl.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-10-2017 v 10:38 AM

Old Post 19-10-2017 v 10:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 36

Nedal ti k tomu udaje za by sis sehnal za ty nekrestansky love ten super prapuvodni skunk , nasel si stejnyho samce jako on, nekolik pestu testoval a pak ty semena prodaval po 200 kc za kus ? Nebo jakej k tomu mel duvod ?
Tyhle okolnosti a tajnustkareni mi proste porad nejak nesedi. Nechci byt podeziravej ,ale proste tomu neverim

Old Post 19-10-2017 v 10:42 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

Nechapu co stale resis.
Uprimne, to vazne nemam tuseni, ale z rohovoru jsem to pochopil tak ze mozna aby si jeste navic pojistil ze to nebudu sirit.
Kdo by kupoval klony o kterych ani nevi s cim jsou krizene a nic podstatneho se o nich nevi ?
Abych te pravdu rek tak jak o tom premyslim tak spis nedokazu pochopit ze me tak pro nej dulezity gen do budoucna vubec poslal a dokonce nechtel za to nic , jen ten slib. Urcite mel vic moznosti sehnat nejaka jina semena byt leciva ale ne pro nej tak dulezita a proste mi je poslat a o BDS mi nic nerikat.
Kdyby poslal jine Pheno a rekl me o nich ze jsou hodne leciva, ze me taky pomohou pri lecbe, taky bych byl za ne moc vdecny a rozhodne bych je take pouzil .
Kazdopadne uz ted vim jednu vec , vyklicilo 10 z 10.ti za 34 hodin ,takze uz to take neco o sobe vypovida.

Vubec se s tebou nepru , vsechny moznosti i ty nejhorsi jsou ve hre , ja nevim co to ma za potencial a jesli vubec nejaky, a jesli je to vubec sutecne krizenec skunku, mohl me teoreticky nakukat cokoliv .

Abych nebyl zklamanej tak pocitam s tim nejhorsim a pak budu treba mile prekvapen nez spolehat na pecku a pak byt zklaman.

Uz tohle tady nechci s nikym resit , zasira se tim vlakno a pak je neprehledne.
Nema cenu ted o tom spekulovat.
Pockam a uvidim, chci se ted soustredit hlavne na samotny pest abych zas nevyvedl nejakou volovinu a nepodelal to nejak.

Lampu jsem uz rosvitil ,vyska 100 cm nad kelimky a budu postupem casu snizovat.
Snad je to tak spravne.
Pokud se ujmou v kokosu vsechny vyklicena semena nevejde se mi do boxu uz ani zvlhcovacka, na tesno je tam uz ofuk.

Old Post 19-10-2017 v 11:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 38

Tak klony co ma paranormal , treba cn haze , sam nevi co to je , bo mi to aspon tvrdil ze jeto nejaka mistni genetika a jde to na dracku.
Ne kazdyho zajimaj rodice , ale lidi se divaji na vysledek.
Ok. Jen sem rekl svuj nazor , me je to vlastne sumak zejo . Jen nechapu spoustu veci ,ktery i kdyby to rekl, tak sou ti k hovnu.
Navic do lekaren se nedodavaji geny ze semen, ale provereny z rezu kzery projdou rozborem .
Takze u nic bude tak ci tak probihat selekce.

Old Post 19-10-2017 v 12:13 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39

Samo ze tvuj nazor respektuju , akorat ze uz si mi ho psal pres pm , dokonce 2x , koukni se u sebe do zprav . Nebo mi to chces opakovat neustale dokola az tomu nakonec sam uverim ? Ze na tom neco nesedi a ze tomu neveris , nakonec me to vazne vsugerujes do hlavy a ja s tim tady fakt prastim a nebudu chtit zbytecne plytvat casem a elektrikou na nejaky shit a radsi pockam a casem koupim uz mnou provereny Super-Skunk od Sensi u ktereho mam aespon jistotu ze opravdu funguje na to co ja potrebuju.

Nebo jsi na me nastvany ze ti nemuzu dat ten zajebanej rez a kazis me kvuli tomu radost tim co pises ze tomu neveris ? Doufam ze ne,beru te jako dobryho chlapaka.

Jde mi o to aby tohle me vlakno bylo uz konecne prehledne , uz ted je tu bohuzel mnoho zbytecnych prispevku ktere sly resit pres PM.
Proto vas prosim vyjadrujte se jen k pestu, dekuji !

Old Post 19-10-2017 v 12:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 40

Ok. Sorry, nech si to promazat pak. Opakovat to budu dokola ,pac tomu neverim .
Tak k pestu.
Neni nic uzasnyho ze semena hodi klicek za 36 hodin , jde to i do 24 hodin .
Jak uz se psalo ze kvuli vysichani zvolit perlit , urcite bych to tam dal ,ale ze zkusenosti ,je jedno jestli zalivas 1x denne ,nebo 1x tydne , jde jen o to aby bylo dost zivin v pude, nic vic, pri organice bych urcite volil vermikompost jako svrchni hnojeni a vickrat nez jen jednou + vetsi koncentraci hnojiv kdybys spatne vysychal.
Postup se mi jako idealni osvedcil zasadit jen do predhnojene pudy , zalivka voda , do 2 tydnu presadit do velkyho a nechat tam. Kdyz nahoru das vk. Koreny ti prorostou a budou to vse dlabat.
Good luck

Old Post 19-10-2017 v 13:05 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 41

🇱🇺

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 19-10-2017 v 14:33 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Jáá
Newim jak u led ale hps nechávám metr a nechávám dorůst pak jen po případě zvisuju semínko moc vlhkost nepotřebuje jako potřebuje ale neumre jako rizek a Dočekal se jim dari neříkám jak kdyby měli vlhkost

Hele hlavně to zamatkuj a nikomu nedávejte ani Rizek nikomu kluci
Zavídej ze si nic nezvládli sehnat :-D

Ať se dari a z matkarnou tipomuzem poradit viz Pm cau

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 19-10-2017 v 14:34 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 43

Hoši jste jak malý fakani, prestante do něj rejt a respektujte jeho rozhodnuti. Já věřím tomu, ze pokud je někdo ochotnej poslat semínka na takovou dálku, tak asi nebude posílat uplnej shit. To jakej je původ, je dle mého názoru druhorade, důležitější je výsledek. Přeji ti, aby to byla pecka, poněvadž si to za svoji snahu zaslouzis. Pokud mas problém s lovama a nemůžeš si tu matkarnu ted dovolit, můžeš udělat reveg, což by bylo možná rozumné, vzhledem k tomu, ze nevis co z toho vůbec bude. Díky tomu ziskas i tři měsíce času na zřízení matkarny a nebo můžeš napsat jeziskovi.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-10-2017 v 15:40 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 44

Ten cas 34 h. neni tak uzasnej , jde to i driv pokud se ovsem splni vhodne podminky pro kliceni, to znamena teplo 23-26C (nekdo klici i pri 28C) a vlhko . Ja mam v tomhle obdobi v byte teplotu pres den max. 20C a v noci 17-18C protoze jeste u nas netopi.
Klicil jsem celkem 7x a to 4x Indooor a 3x na Out a mel jsem z 10 semen nejvic vyklicenejch 8 ks. a byl to prave SS od Sensi, jnak se mi spise stavalo ze jich vyklicilo jen 6-7 ale taky i jen polovina.
Tyhle semena nahodily klicky pres noc to znamena po zhruba po 12 h. za teploty 17-18C, za 34 h jsem uz sazel.
Takze tak rychle vykliceni a v takovem poctu bez optimalnch teplot uz celkove povazuji za docela uzasnou vec.

Je jasna vec ze perlit provzdusnuje, nikdy jsem netvrdil ze ho tam nedam.
Naopak jsem uvadel v prispevku ze ho dam jen cca 20% a ne 25%,z e ho proste vic nemam.
Do kelimku s kokosem jsem ho nedal proto protoze me primo na to upozornoval abych ho tam nedaval ze se muze stat ze perlit muze ten malinkaty krehoucky cerstvy klicek proste poskodit.
Krome toho je kokos uz sam o sobe dost vzdusny a zas tak nutne v kelimku byt nemusi. Do kvetinacu ho samosebou namicham.

Old Post 19-10-2017 v 15:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 45

Cau revaiving nedoporučuji některé kytky se nepřepnou jiné ztratí na kvalitě zkoušel jsem cca 5x revaiving vím o čem mluvim

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 19-10-2017 v 15:50 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 46

No vzhledem k tomu, ze řízky dal posílat nechce (chápu, slib je slib), na matkarnu ted nemá prachy a provizorní řešení nechce. Je to jediná rozumná věc co může udělat, aby zachoval vybrany gen. Jinak s tou kvalitou se me to nezdá, ovšem co se úspěšnosti týče, ano není jisté ze se reveg povede.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-10-2017 v 15:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 47

Ja vazne chci posilat rizky dal , uz dlouho jsem planoval matkarnu , sehnat 2-3 kvalitni lecebne strainy nejlepe ty ktere se u nas nesezenou ,zamatkovat a aby se mi trochu vratila investice za elektriku tak nabizet klony za beznou cenu tem potrebnym pacientum.
Zminoval jsem se uz o tom ve svem druhem vlakne a taky jsem tam uvadel ze me slibil ty seminka, ze je posle.
Mam uz delsi dobu taky rozjete jeste dva dalsi borce jednoho z Holanska a druheho z Canady , taky drzi kvalitni vzacne lecebne strainy ktere od beznych matkaru a hlavne u Seedbank nesezenes. Jeden znich je uplne vyleceny pacient z Alzheimera.
I kdyz mam uz od nich slibeno tak zatim jeste bohuzel nic ale pracuji na tom.


Kdyz jsem shanel rizky u zdejsich matkaru tak sem nikdy nesehnal to co jsem chtel, matkari se zameruji vic na hulice nez na pacienty.

Bohuzel s timhle Strainem mam zatim svazane ruce ale situace se muze kdykoliv casem zmenit.
Hlavne se to musim poradne naucit to klonovani, to je zaklad a to jedine praxi.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-10-2017 v 17:16 PM

Old Post 19-10-2017 v 16:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 48

Tak uděláme kompromis, dostaneš od “nás” kacky na matkarnu a až budeš moct, vratis to by slo ne ? Dohromady poskládáme i vybavení, Nic v tom nehledej, děláme to pro dobrou věc do budoucna a hlavně pro nemocné, já stim problém nemám, tak popřemýšlej, nějaký boxik co vypadá jak skříň zbouchas za jedno odpoledne

Old Post 19-10-2017 v 17:47 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9907860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív